IPKK (Termes Grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IPKK (Termes Grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

koji sam ja kreten…imam 10 dionica konzuma, a mogao sam kupiti 10 0000 dionica zdenke. Jao, nije burza za mene…

zagrebcan:

Ako je konditor kao jedan Kraš oko 700.00 kuna onda je po meni Kandit debelo preskup.

Ako je Zdenka nekih 70,00 kuna onda je po meni Kraš debelo preskup.

ako je Pounje 4,78kn onda je Zdenka preskupa zato Pattaya nemoj uzet 10000 komada kad mozes imat 100k komada i preuzet butiqe,pardon poduzece[smiley2]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

zagrebcan:
” Ako je konditor kao jedan Kraš oko 700.00 kuna onda je po meni Kandit debelo preskup.

Moram priznati da su komentari “zanimljivi” ali nisu nešto uvjerljivi,vjerujem da je to zbog toga što je Kraš većini velika nepoznanica.

[img][/img]

Ako krenu u izgradnju tvornice bioetanola zajedno sa Virom i Županjom što je izgledna stvar( pošto se planira već nagodinu početak radova),trebat će im para kao i Viru koji je zbog toga najavio dokapitalizaciju,zbog toga mislim da je i u slučaju IPKK izgledna dokapitalizacija ,zato treba biti u dionici i samo čekati za neko vrijeme strpljivost će se isplatiti i zaboravit će se ovi tmurni dani.Oni koji to nisu shvatili na vrijeme mogli bi dionicu kupovati najmanje za 2000kn.

Kandit proizvodi šećer, kakao, čokoladu i bombone…..još im fali inzulin pa imjau kompletnu program za potorošače.
Da je kandit podcjenje se čuje na sve strane i malo tko se ne slaže, al zašto onda nema kupnje pri ovak niskim cijenama…a nema je, vidlo se u petak.
Šta mislite jel bi me kandit htio pričekat da HT pošteno naraste pa da se prebacim?


zagrebcan: ” Ako je konditor kao jedan Kraš oko 700.00 kuna onda je po meni Kandit debelo preskup. ” Moram priznati da su komentari “zanimljivi” ali nisu nešto uvjerljivi,vjerujem da je to zbog toga što je Kraš većini velika nepoznanica.

“Pa zar i ti sine Brute?”

Vrijeme ne stvara mudrace nego starce!

pa gdje je onaj nalog od 500 kom na kupnji… jel povučen ili?

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Kupio i Kandit. Nema više prodaje na Zvečevu pa se prebacih ovamo.
A lipo li je ovako. [smiley2]

Ovo su cjene idealne za ulazak,treba se samo sjetiti koliko je miliona prometa bilo na 1.400 kn.

al ga neko zrokao,da stavim 10000 komada za 1 kunu mozda prodje[smiley2],mislim ovo je smjesno sto se radi

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

svašta:(

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Ovi što izlaze su u debelom minusu

New Report

Close