INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


znači da prodam sve…….hahaha….
ajde vidjet ćemo ko je bio u pravu …
samo problem je u tome kada ta slika o kojo ti govorišbude bolja onda više neće biti 40 nego 100…
e pa sad vi čekajte bolja izvješća pa tek onda kupujte po 100 i više a ja ću vam tada prodavati…haha..
ja uvijek ali baš uvijek kupujem firme sa lošim i jako lošim izvještajima….
dec maj vej of invetsting.
ćus………

Dok jedna ne bankrotira, pa će biti plača.

P.S. INGRA nije ta zbog koje ćeš plakati.

bit će bolje................

ako misliš na vdkt —nemam ga.
viro užas izvještaj –imam ga
misliš li da će viro u bankrot….haha…….

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

Zasada, neće ni jedna ali u dogledno vrijeme vrlo moguće.

bit će bolje................


Pisem na svakoj temi realno i objektivno.
Ako je netko na prvoj kotaciji, ako kasni sa izvjescem pola godine, ako ne zeli objavljivati informacije onda cu na forumu pisati protiv toga.

šta je je, pišeš argumentirano, vjerujem i iskreno…..al kolega što si dosadan više….uf! [huh]



Pisem na svakoj temi realno i objektivno.
Ako je netko na prvoj kotaciji, ako kasni sa izvjescem pola godine, ako ne zeli objavljivati informacije onda cu na forumu pisati protiv toga.

šta je je, pišeš argumentirano, vjerujem i iskreno…..al kolega što si dosadan više….uf! [huh]
[/quote]

jes jes,samo dok je bio u njoj, a zg28 ga je pitao kolko je sjelo na žirac od arene, onda je šutio ko ona stvar..isto tako na pitanja o radničkim dionicama maca pojela jezik.
Kostolani bi se cijeli ukrcao na 40 kn..istina da je on 2 put bankrotirao, al i 500 puta pogodio..mislim da je ovo rizik u koji se isplati upustiti

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.

kupio jos ingre
pofuk

pa tolko sam bio spusio na toj ingri love da ak sam sad fulo svaka im onda cast onima koji su mi prodali
pofuk

Od splita ove dionice ja sam doživio samo razočaranja tako da pušem i na hladno,ali valjda i tome jednom mora doći kraj jer ova cijena je što se Ingre tiće bez obzira na trenutne trzavice unutar firme vrlo primamljiva.


Od splita ove dionice ja sam doživio samo razočaranja tako da pušem i na hladno,ali valjda i tome jednom mora doći kraj jer ova cijena je što se Ingre tiće bez obzira na trenutne trzavice unutar firme vrlo primamljiva.

veliš…. a da si ulazil ispod 40

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

Koliko god da je ingra ovo ili ono, vidim da ju na 70 kuna u slučaju UPtrenda na crobeksu, unutar sljedećih mjesec dana.

A kako se čini, uptrend se formira kako na SPu, tako i tu kod nas kući.

Obey Ferengi Rules of Acquisition


Koliko god da je ingra ovo ili ono, vidim da ju na 70 kuna u slučaju UPtrenda na crobeksu, unutar sljedećih mjesec dana.

70 kuna?!?! A hodi…. [shocked]
Do 50 ako dogura to bude vrhunac. Teško da bude išla više.
(Imam Ingru i htel bi još tak da, da drukam li ga drukam)
[wink]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

@vinibar
ići će to prika još gore, budi siguran u to
jer čudni su puti gospodnji

dan je pametniji od noći

New Report

Close