INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Prodao dio portfelja, 570 komada po 56,00kn (ulaz po 39,00kn). A sad mi nekako žao! [cry]

Moje mišljenje, i meni bi bilo žao. Dionica je danas obranjena. Vidjet cemo u ponedjeljak.

http://www.poslovni.hr/128378.aspx

Zabranjeno sikiranje

Brokeri je jako vole: 58.747.379,97 kuna prometa na Ingrici u rujnu [thumbsup]

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!

Ima zanimljivih postova, no dobro ipak moram napomenuti kako su najoriginalniji oni koji javno kazuju po kojoj su je cijeni kupili i koliko kom, te potom po kojoj su je cijeni prodali – mali savjet to zadržite za sebe i nećete porasti u ničijim očima zato što ste nabacili neke podatke u ovo jesensko doba.

Drugo, zanima me gdje su bivši dušebrižnici plavi, nathan47, miami i matrix90?
Nekada su okretali riječi kao igrano kolo, a sada ?

Maca popapala jezik?

Večer

Za memoare

Ingra uvjerljiva pobjednica rujna

http://www.seebiz.eu/hr/komentari/tomislav-petrov/ingra-uvjerljiva-pobjednica-rujna,57622.html

Kada svi plaćaju članke, neka i oni plate pokoji pošteno

s obzirom na slow stoh križanje CROBEX-a na tjednom grafu i s tim u skladu izvjesno crvenilo sljedećih tjedan dva, zanima me što mislite kako se INGR može tu snaći.

SMA20 je jedva danas održan. SMA200 će vjerojatno u pon biti testiran. ovako gledano ispod toga ne bi smjelo ići, no eventualno crvenilo CROBEX-a bi moglo to gurnut dublje do SMA100.

što vi mislite o tome?

SMA200 ti je danas itekako bio testiran, štoviše odbilo se školski od njega u par lipa.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

do SMA200 je falilo nekih 50 lipa. ajde neka ti bude [wink]

Ima li kakvih novost vezano za unosne ugovore koji su bili prezentirani prije nekoliko tjedana?

Što je na kraju s projektom lučica u dubrovačkom zaleđu?

Drugo, zanima me gdje su bivši dušebrižnici plavi, nathan47, miami i matrix90?
Nekada su okretali riječi kao igrano kolo, a sada ?

Maca popapala jezik?

Večer

Za matrixa i miamia ne znam, al ja sam odavno prestao citati ovo ruglo od foruma, posebice podtemu INGR gdje se ekipa koja ne zna razlikovati aktivu od pasive nabacuje s kojekakvim informacijama. Sto se tice spomenute dionice, nemam je, niti cu je ikada imati u portfelju jer se, izmedu ostalog, drzim one stare da ne ulazem u dionice drustava cija e uprava vise brine za cijenu dionice na burzi nego za poslovanje vlastite kompanije. Pametnom dosta.

P.s. Thx Jazz kaj si mi svrnula pozornost na prozivku 😉

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje


Drugo, zanima me gdje su bivši dušebrižnici plavi, nathan47, miami i matrix90?
Nekada su okretali riječi kao igrano kolo, a sada ?

Maca popapala jezik?

Večer

Za matrixa i miamia ne znam, al ja sam odavno prestao citati ovo ruglo od foruma, posebice podtemu INGR gdje se ekipa koja ne zna razlikovati aktivu od pasive nabacuje s kojekakvim informacijama. Sto se tice spomenute dionice, nemam je, niti cu je ikada imati u portfelju jer se, izmedu ostalog, drzim one stare da ne ulazem u dionice drustava cija e uprava vise brine za cijenu dionice na burzi nego za poslovanje vlastite kompanije. Pametnom dosta.

P.s. Thx Jazz kaj si mi svrnula pozornost na prozivku 😉
[/quote]

Hehe opak si nema sta… [thumbsup]
Ma ovo što spominješ ne stoji, no neka ti je po volji ionako si se nadrukao brat bratu tko nitko na forumu
od Montice pa nadalje…
treba i to znati
[proud]


Ima li kakvih novost vezano za unosne ugovore koji su bili prezentirani prije nekoliko tjedana?

Što je na kraju s projektom lučica u dubrovačkom zaleđu?

a o čemu se govorilo?
ja imam nešto ali neznam da li je to to, a neda mi se vrtiti stranice…

spominjao se alžir ili?
koji posao, o čemu se radilo?

lijepo molim nekog da kratko opiše kaj se pričalo da vidim da li je to to ili sutra moram kupiti ingru?
hvala lijepo

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!



Ima li kakvih novost vezano za unosne ugovore koji su bili prezentirani prije nekoliko tjedana?

Što je na kraju s projektom lučica u dubrovačkom zaleđu?


a o čemu se govorilo?
ja imam nešto ali neznam da li je to to, a neda mi se vrtiti stranice…

spominjao se alžir ili?
koji posao, o čemu se radilo?

lijepo molim nekog da kratko opiše kaj se pričalo da vidim da li je to to ili sutra moram kupiti ingru?
hvala lijepo
[/quote]

Najjača vam je kolega zadnja rečenica – "…ili sutra moram kupiti Ingru…"
Ma razumijem zahenhanciju, no stvarno – originalnost na zadnjem mjestu.

Mjesto da idete na kavu kupite Ingru svakodnevno i evo Vas do penzije u top 10. [cool]


al ja sam odavno prestao citati ovo ruglo od foruma, posebice podtemu INGR gdje se ekipa koja ne zna razlikovati aktivu od pasive nabacuje s kojekakvim informacijama. Sto se tice spomenute dionice, nemam je, niti cu je ikada imati u portfelju jer se, izmedu ostalog, drzim one stare da ne ulazem u dionice drustava cija e uprava vise brine za cijenu dionice na burzi nego za poslovanje vlastite kompanije.

To je stvarno istina o srozavanju foruma, pa i ja imam sve manje interesa čitati ga, možda bi imalo smisla odvojiti forum za početnike od onih koji več čitav niz godina investiraju i godinama proučavaju bilance pa zapravo i nemaju što puno polemizirati s kolegom koji tek uči osnove izvješća.
No ovo si fulao da uprava više brine o cijeni dionice na burzi nego za poslovanje. To su jedne te iste stvari. Cijena je odraz poslovanja, odnosno prosječna cijena kroz duži period- nikad to nisam rezimirao drugačije. A ovakve oscilacije dobrim djelom zbog smanjene likvidnosti i straha su dobrodošle da se kupi dionica. Eto ja je mjerkam već niz godina i konačno je kupio, a možda je i još dokupim.

New Report

Close