INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Rušenje cijene dionica ORGANIZIRANO!

poslovni.hr
2. srpanj 2009.| Snježana Vujisić Sardelić

Ingra za pad dionice krivi medije

Uprava Ingre u srijedu je objavila očitovanje na Zagrebačkoj burzi kojim je dioničare i javnost odlučila upozoriti kako “postoje naznake koordiniranog i sustavnog djelovanja radi rušenja cijene dionica”.
“U proteklom razdoblju kroz medije se konstantno provlače negativne teme, a u kontekstu određenih članaka konstantno se pojavljuje i Ingra. U pojedinim javnim glasilima se na gotovo svakodnevnoj bazi proriče loša budućnost Ingrine dionice”, stoji u očitovanju koje je potpisao predsjednik Uprave Ingre Igor Oppenheim. Dionica Ingre u utorak je u jednom trenutku potonula i više od 10 posto na Zagrebačkoj burzi nakon što su objavljene špekulacije da Ingra neće moći vraćati svoja dugovanja.U priopćenju se ističe kako je Ingra više puta naglašavala kako joj ciljnu skupinu za vlasničku strukturu čine dugoročni ulagači zato što vlasnička struktura s dugoročnim ulagačima omogućava kontinuirane investicijske cikluse.Uprava Ingre stoga je upozorila da se “takvim trajnim rušenjem ugleda kompanije” utječe upravo na dugoročne ulagače te da je takvo djelovanje osobito pogubno za male dioničare kojih Ingra ima više od tri tisuće i koje medijske objave dovode u zabludu. “Kada nastaje panika, često upravo mali dioničari ostvaruju gubitke prodajom svojih vrijednosnih papira po izrazito niskim cijenama”, ističe Uprava. Ingra u ovom trenutku ima više od 200 mil. eura ugovorenih poslova i, iako je činjenica da se osjeća kriza i smanjena likvidnost te da se rok investiranja produžuje, slika nije toliko crna koliko je se pokušava prikazati medijima proteklih dana, stoji u objavi. Dodaje se da kompanija uredno izvršava svoje dospjele obveze što potvrđuje i u utorak plaćena rata kredita BKS banci u iznosu od 1,5 mil. eura.

marcello

Baš me interesira da li Uprava koordinira cijelim procesom. Pa nisu novinari dijelili dionice kooperantima. Oppenheimer opet glumi sveca. Stvarno svašta. Čak bih rekao da će se uskoro pojaviti vijest da su članovi Uprave i NO-a počeli sticati dionice. Režek je recimo napravio fini short 🙂

ja sAm jucer prekrižio ingru
sretno !

Good artists copy. Great artists steal.

sretno i tebi kolega…

Kune nisu problem, kuna nema

Najbolje ponude INGR-R-A
Kupnja Cijena

2 40,02
706 40,01
900 39,99
57 39,81
250 39,15
800 39,09
123 39,08
250 39,02
250 39,01
31 39,00
Cijena Prodaja

40,99 1561
41,00 300
41,41 93
41,47 700
41,49 1
41,71 1
41,72 60
41,75 200
41,76 300
41,77 1000

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

Nakrcao sam se Ingrom ovih dana do besvesti i moram priznati da nisam razočaran.Evo tri katastrofična dana su iza nas a cijena ni makac.Dobro je [thumbsup]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


ja sAm jucer prekrižio ingru
sretno !

i JA gotovo je za mene s ovim zauvijek!!!!!!

ZELIM BITI BRUTALNO USPJESAN KO bananarama................................

A to su dakle te "drhtave ručice".
A ja sam mislio da je sve to urbana legenda.



ja sAm jucer prekrižio ingru
sretno !

i JA gotovo je za mene s ovim zauvijek!!!!!!
[/quote]
a dajte, p anije ona tak mislila [embarass]


A to su dakle te "drhtave ručice".
A ja sam mislio da je sve to urbana legenda.

Haha,sad vidim ko je to prodavao jucer ! Vratit ce se oni opet,na 70 i preko.

Clear a path,I'm goin home !

Sad treba cijenu dionice dogurati do 70kn. a onda dokap po nominali i eto lovice za podizvođače [proud]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Zanima me gdje se može vidjeti vlasnička struktura Ingre, što aktualniji podaci? Isto me zanima što znate o gospodi koja vode kompaniju (Openheim, itd) i gospodi koja sjede u NO?
Sve info i linkovi su dobro došli. Hvala.


Zanima me gdje se može vidjeti vlasnička struktura Ingre, što aktualniji podaci? Isto me zanima što znate o gospodi koja vode kompaniju (Openheim, itd) i gospodi koja sjede u NO?
Sve info i linkovi su dobro došli. Hvala.

Ak si na to mislio
http://www.skdd.hr/portal/f?p=100:52:3391714236794095::NO:RP::

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

Jeste vidili što vam ja cjelo vrijeme prićam da Ingru ogovaraju
ekipa vas oće dići na foru po sto i prvi puta
opet nasjedate špekulantima oni su sje…
ovu cijelu burzu njihovi traćevi i potplaćeni članci.

Ingra se nekoliko puta oćitovala o tome svima je valjda jasno
što se tu radi.

A ima i odličnih vijesti nešta od ovih poslova bude valjda dopalo i INGRI

EKSKLUZIVNO Plan cestogradnje poslan ministru Šukeru
Kakva kriza!
U iduće četiri godine za ceste 44 mlrd. kuna
http://www.vecernji.hr/newsroom/economics/3313102/index.do

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Zanima me koga misle ulovit u mrižu , drhtavi i potrebiti za lovom su odavno izašli , a ovako trgujući sami sa sobom samo ruše vrijednost i svojih količina. Previše vam je to prozirno i smiješno na ovoj cijeni sa par tisuća kuna rušiti.

New Report

Close