INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Da li će ovdje biti neka dividenda ?

Hvala

Za šaku dijamanata !


Evo da posjetim za sutra. Negativna blokada na 33.93
Nick mi je optimista ali kad vidim europu u ovakvom crvenilu,pa potom i ameriku na najnižim razinama u zadnjih nekoliko godina ne vidim mjesta optimizmu. Mislim da su ingra,igh, hdel, tj. Građevinari u najgorój situaciji na čitavoj burzi, nek me netko ispravi ako griješim.al Svaka čast ako se sutra izbjegne blokada.
Laku noć! Sretno!


Znači, prodao si jučer u panici? [lol]
Danas ne bi trebalo biti većih padova na burzama, ni EU ni USA, pa valda ni kod nas jer se mi s njima usklađujemo.


@malimis
: dividendu naravno da neće davati, tko normalan daje dividendu u ovakvim vremenima?!

moji postovi su odraz osobnog mišljenjaa bez sugestija i odgovornosti te nisu financijski savjeti niti nagovor za kupoprodaju

Nisam lud prodavati na ovim vrijednostima. Ingra vrijedi puno, puno više. Ja nastojim dokupiti. I žao mi je što je cijena ovakva kakva je.
Napomenuo sam pad radi jučerašnjeg stanja nakon zatvaranja svijetskih burzi.

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

ovo ce ispod 5 kuna biti

ingra za trikotažu

Good artists copy. Great artists steal.

Zadnjih dana se vidi da su mirovinci i INGRU kupovali…..napokon se netko sijetio donekle braniti nezaustavljiv pad…..

na 4300 sve prodajem...

Bandić je na TV izjavio da nema nikakvih problema s uporabnom dozvolom jer da će oni ovu privremenu za Arenu produžavati sve dok se ne dobije trajna uporabna dozvola koja će uskoro biti izdana jer da se upravo postavljaju dodatne sajle radi pojačanja nosivosti krova i da će to za par dana biti gotovo i da će nakon pregleda biti izdana trajna dozvola. To znači i plaćanje svih obaveza Grada Zagreba prema INGR, a onda i od strane INGR prema dobavljačima i banci. Uskoro će se ovdje puno lakše disati, a cijena se vraća iznad 40 kn [thumbsup]

moji postovi su odraz osobnog mišljenjaa bez sugestija i odgovornosti te nisu financijski savjeti niti nagovor za kupoprodaju

bandić svaka 2 tjedna kaže da će za 2 tjedna sve biti gotovo .
očito je da je ingra sjebala sa arenom jer se na areni i dalje radi .
a zadnje je da i dalje tonemo.sad kad smo već toliko potonuli ja bi stvarno da dionica padne na 5 kuna
da si mogu popraviti ulaz, tak mi je vise svjeedno 5 ili 20 …30 ….40

Good artists copy. Great artists steal.

Ovdje upišite svoj komentar…

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

Bandić je reko želim im sreću ?!? (s popravljanjem arene naravno).
Odnosno ajmo ih jebat za plaćenje po već prokušanom sistemu.
Gospodo ništa nije strašno. Treba se nakrcavat, jedini mi je problem što
ima kolača ko na slavonskoj svadbi, a ja mogu pojest samo par.

Sjeća li se netko g.Plavoga i njegovih preporuka?

Castro, 09.03.2009. u 11:08
Krajem 2007. godine je IGH vrijedio sedam i pol puta više nego danas, Ingra gotovo devet puta više, Tehnika čak jedanaest puta više nego danas. Teoretski, netko može doći i kupiti Ingru za 315 milijuna kuna ili 42 milijuna eura, dvostruko manje nego što je koštala Arena Zagreb

Izvor: Jutarnji List
Smijesno, zar ne?

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!

Treba se nakrcavat,slažem se. Al nakrcaj se na 70. Pa na 50. Pa na 40. E sad za ovo nakrcavanje na 30 jedino da odem opljačkat banku. Ja neznam od kud više do gotovine.

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

Dragi kolege

Dok Ingra tone sve dublje, predsjednik uprave je uzeo godišnji odmor – 7 dana.

Ako niste


Dragi kolege

Dok Ingra tone sve dublje, predsjednik uprave je uzeo godišnji odmor – 7 dana.

Ako niste primijetili situacija na tržištu traje već godinu i pol. Cijena dionice je jednako alarmantna kao i ona prije pola godine… Krov će se riješiti, bit će poslova u Iraku, Alžiru, Makedoniji…

What we've got here is a failure to communicate...


Dragi kolege

Dok Ingra tone sve dublje, predsjednik uprave je uzeo godišnji odmor – 7 dana.

Dobro da si mi rekao ..gospodin i gentlman…
Al i on bi trebao jednim okom monitor pratit jer ako ovako -2 , -3 kn dnevno brzo smo na
vrijednosti trikotaže , ne puno 15tak dana….

Ova dionica nije nikako za ulagače slabog srca a ako ste tu uzmite ZVZD OMEGOL proizvode
da Vam pročišćava krvotok …
Ja ih već koristim sve a i još neke …..

Al moram reći i to da mislim da je od N.G. samo IGH gori od nas
svi drugi građevinari bolji , …………….. (paušalna izjava onako cca)

Ja još nevjerujem što se događa , ako je ATX bio cca 415 kn a kažu da u krizi velikoj
dionice padnu na 90% pa koliko smo mi već pali pa onako od oka 93%..
[shocked]

smanjuje se minus.......

New Report

Close