INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Za gradjevinare je dosta tesko raditi DCF.
I jako je diskutabilno.
Koliki rast, koliki working capital, tko ce predvidjeti da grad odugovlaci sa placanjem pa ubija vrijednost.
Pa koliki je market risk premium kod nas.
Pa koju diskontnu stopu korisiti, da li 2 zbog volatilnosti trzista.

Nemojte pisati o necemu sto ne razumijete..

Lijepo kaze flyer.
DCF trenutno da mogu ruku staviti u vatru bi radio jedino za vrlo stabilne firme (HT, mozda ATGR..)..

ostalo je banana.

IGH recimo moze vrijediti super ako dobiju kredit i u brzom roku izgrade sto imaju izgraditi na Zagrepcanki.
A mogu i u stecaj.

Da li je Arena u imovini i na zalihi u bilanci Ingre?

Jel netko vidi koliko ima onaj skriveni nalog na prodaji od 48,00 ?

E jeste je razbucali danas ………………..

Kakvi fondovi mali ulagači utapaju ovog davljenika…..

A veliki i top 10 – nepada im napamet da brane ……..

Zato danas na jad od 50 000 €ura ovoliki pad……….i otkrivanje novih dubina ……

Treba stat na loptu i neprodavat ako mislite gore jer to je jedino riješenje……..

smanjuje se minus.......

INGRA-R-A…………bolna rana koja peče i boli…!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Moj target se bliži, premda me Vjeko moderira

Hell is Empty and all the Devils are Here

Ja prodao na 100 jer sam morao zbog margina, bilo mi žao ko psu, a sad vidim da mi je to bio vrhunski potez!

Kad sam prvi put kupio INGR-u na 33500 kn rekao sam sebi da ću na ovoj dionici ili dobro zaraditi ili glavu izgubiti….

Desilo se ovo drugo….

na 4300 sve prodajem...

hahahaha
Ferengi ja sam govorio u to vrijeme ako nekaj pode po zlu da ide na 25. Bit ce cini mi se bliska borba….

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

katastrofa ,kao i sva ostala sranja u hrvatskoj .šta se čudite sada ,sve je popadalo pa tako i ovo.

Good artists copy. Great artists steal.

Sve dionice su otisle u k.
Nemojte pretjerivati sa INGR.
IGH je roknuo sa 16000 na 2000, VDKT isto, JDPL sa 820 na 100, badel sa 900 na 100, koei sa 1500 na 200.

Brani se samo HT, nista drugo i to me smeta.
Politikanstvo cisto, onda ce vlada reci da sa Dividendom HT ustvari nije pao.

Samo sto ako bacaju ostale dionice u kolaps te firme se nece moci niti zaduziti,, a to znaci da nece poslovati, a to znaci probleme u drzavi.
A oni brane HT.

Izgubio sam povjerenja u ovu drzavu a to je najgore..

Firma vrijedi i bez burze (nesto manje – do 20% zbog non marketability ali vrijedi).
Andabak je prodao svoje hotele van burze, Dukat je prodan van burze po cijenama od 12-13 EV/EBITDA..

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Koliko sam ja vidio, OMF baš i ne kupuju HT u zadnje vrijeme već jedan skrbnički račun, ali su bili aktivni na drugim dionicama. Recimo AZ OMF kupio je 31.000 dionica ADRS-P u jednom danu, kupuju i ATGR, ZAPI….
Imam dojam da i mali ulagači i OMFovi čekaju odluku o dividendi HT-a i da će se tu osloboditi dosta love koja će se onda preliti u druge dionice.

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

ništa se neće nigdje preliti ,jedino će se preliti na račune banaka i depozite

Good artists copy. Great artists steal.

Jedina u blokadi ……………U prvoj minuti – to je record……
jučer -5,7% danas već -11,5% …..

Što se to događa ??????

Znam da na INGRI više nepostoji dioničar da je u pozitivi………………….

smanjuje se minus.......

Super, sve je zveknulo, a INGR je valjda u blokadi jer je Sjeverna Koreja najavila lansiranje rakete. Mislom stvarno.

gotovo je…ZSE se slomila i treba je hitno zatvoriti…..o bilo kakvoj zaradi ovdje nema govoora zato je bolje zatvoriti na neko vrije tako nitko neće više izgubiti…..možda je prijedlog malo bizaran ali realan…

na 4300 sve prodajem...

New Report

Close