INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

jel netko zna kad ce ingra isplatiti dividendu?


jel netko zna kad ce ingra isplatiti dividendu?

Kad digne još jedan kredit

Surround all arround when it hits the ground

INGR-a ispod 30.000kn
Idemo li do 25.000kn?





plavi i sampras….iskrcavajte i dalje….firma je prejaka al njeni dionicari najveci spekulanti..i majstori za navlacenje…imam svoj target za ulaz..al ne po ovoj cjeni…jos malo nize….vec smo probili na 197…to je tek pocetak….

Ma slobodno me ti ispravi ako je neki od podataka koje sam naveo netočan.
[/quote]
to nisam rekao….ok barem se vise ne navlaci na up up..jer se nema cim..predugo traje ova agonija….50 puta ce svatko promislit kad ce negdje uc..ja sam odabrao ingru,ali ne na ovoj razini…dok se gospoda iz top 10 ne iskrcaju…a imaju je jaaaako puno…kolegijalan pozdrav
[/quote]

možeš li nam reći tko se od prvih deset "iskrcava"??…………….ja gledam i ne vidim da itko od prvih deset prodaje

Prvih 10 računa s najvećom količinom vrijednosnog papira

Vrijednosni papir Moguće vrijednosti
* Važeći podaci za uredovni dan 03.09.2008 .
INGRA D.D./REDOVNA DIONICA INGR-R-A

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. OPPENHEIM IGOR 762.750 10,17 Osnovni račun
2. KOSTRENČIĆ MARIJAN – ANTUN 737.550 9,83 Osnovni račun
3. PBZ D.D. 582.100 7,76 Skrb. račun
4. TEHNIKA D.D. 451.800 6,02 Osnovni račun
5. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./ALLIANZ ZB D.O.O. ZA AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND 377.850 5,04 Skrb. račun
6. LUDVIGER JASNA 368.850 4,92 Osnovni račun
7. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./RAIFFEISEN MIROVINSKO DRUŠTVO ZA UPRAVLJANJE OBVEZNIM MIROVINSKIM FONDOM D.O.O. ZA RAIFFEISEN OBVEZNI MIROVINSKI FOND 355.200 4,74 Skrb. račun
8. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./PBZ CROATIA OSIGURANJE D.D. OBVEZNI MIROVINSKI FOND 233.700 3,12 Skrb. račun
9. ELEKTROPROJEKT D.D. 207.450 2,77 Osnovni račun
10. HIDROELEKTRA NISKOGRADNJA D.D. 171.300 2,28 Osnovni račun
Ukupno: 56,65%
[/quote]
tek su poceli….granica 200kn probijena….

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

možeš li nam reći tko se od prvih deset "iskrcava"??…………….ja gledam i ne vidim da itko od prvih deset prodaje

Anonimno, 06.09.2008. u 21:14
vidicemo za koji tjedan kad se kupnja oporavi malo pa idemo nize…..s malo vecim kolicinama….

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


možeš li nam reći tko se od prvih deset "iskrcava"??…………….ja gledam i ne vidim da itko od prvih deset prodaje
wunderkind, 07.09.2008. u 13:21
vidicemo za koji tjedan kad se kupnja oporavi malo pa idemo nize…..s malo vecim kolicinama….
[/quote]

i ja pokušavam skužit na dosta dionica ko prodaje sad i nejde mi!? [rolleyes]



možeš li nam reći tko se od prvih deset "iskrcava"??…………….ja gledam i ne vidim da itko od prvih deset prodaje
Anonimno, 07.09.2008. u 22:08
vidicemo za koji tjedan kad se kupnja oporavi malo pa idemo nize…..s malo vecim kolicinama….
[/quote]mozda ti prodajes….

i ja pokušavam skužit na dosta dionica ko prodaje sad i nejde mi!? [rolleyes]
[/quote]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


jel netko zna kad ce ingra isplatiti dividendu?

19.09.2008.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Da li je INGRA podcijenjena na ovim nivoima?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Jučer sam prolazio pored Arene. Nevjerojatnim mi se čini da ta dvorana bude u funkciji do kraja godine. Pa nisu je završili još niti izvana. Iskreno govoreći, nisam bio blizu da vidim da li se rade i unutarnji radovi.

No još nevjerojatnije mi se čini da se dvorana ne završi na vrijeme.

mislim da je ,kao i dosta toga

Kupiti ili ne?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

New Report

Close