INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

opa!
u izvjescu se spominunju nove strateske mogucnosti rasta

ljudi nije druk danas pala dizalica sa jednog kraka na manju na Areni sad bio tamo

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

vijest o ingri iz rubrike – crna kronika -……………… [bye] ………..srećom nije bilo žrtava……..

08. 07. 2008. | 10:48
Na gradilištu Arene Zagreb pala dizalica; jedan radnik lakše ozlijeđen

Jutros oko 8.30 sati na gradilištu Arene Zagreb dogodila se nesreća u kojoj je pala dizalica koja je nosila teret težak dvjesto tona. Dizalica teška petsto tona nosila je pročeljni potporanj, a nesreća se dogodila na sjevernoj strani gradilišta.

Radnik koji je sve to promatrao s tla na vrijeme se izmaknuo, no pritom je lakše ozlijedio nogu.

Na gradilištu se provodi očevid kojim će se utvrditi što je dovelo do nesreće i kolika je materijalna šteta.

(mp, vlk)

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!


vijest o ingri iz rubrike – crna kronika -……………… [bye] ………..srećom nije bilo žrtava……..

08. 07. 2008. | 10:48
Na gradilištu Arene Zagreb pala dizalica; jedan radnik lakše ozlijeđen

Jutros oko 8.30 sati na gradilištu Arene Zagreb dogodila se nesreća u kojoj je pala dizalica koja je nosila teret težak dvjesto tona. Dizalica teška petsto tona nosila je pročeljni potporanj, a nesreća se dogodila na sjevernoj strani gradilišta.

Radnik koji je sve to promatrao s tla na vrijeme se izmaknuo, no pritom je lakše ozlijedio nogu.

Na gradilištu se provodi očevid kojim će se utvrditi što je dovelo do nesreće i kolika je materijalna šteta.

(mp, vlk)


pa to je za neverovat
uzas
pofuk

Ovdje upišite svoj komentar…Vaš link

evo malo opširnije o padu dizalice i lamele teške dvjesto tona…………….meni se čini da ću ja svjetsko prvenstvo gledati na televiziji [rolleyes]

JUTROS oko 8.30 sati dogodila se nesreća prilikom radova na zagrebačkoj Areni, glavnog poprišta narednog Svjetskog rukometnog prvenstva.

Velika dizalica koja je prenosila jedan od betonskih lukova buduće Arene se srušila te je zajedno s teretom pala na manju dizalicu pored nje. Učinjena šteta je prilično velika, posebno iz aspekta što nakon ovog događaja treba nabaviti novu veliku dizalicu što će oduzeti novo dragocjeno vrijeme za pripremu Arene prije natjecanja.

Lakše ozlijeđena dva radnika

Vrlo brzo se na mjestu nesreće pojavila Hitna pomoć i policija, a zasad se zna da je radniku, koji je pad dizalice s teretom teškim dvjesto tona promatrao sa zemlje, lakše ozlijeđena noga. Naime, na vrijeme se uspio izmaknuti, saznaje se od zagrebačke policije.

Prema izjavama očevidaca, u bolnicu je prevezen i radnik koji je upravljao dizalicom. Srećom, uspio je iskočiti iz dizalice u trenutku dok se urušavala pa je samo lakše ozlijeđen i u stanju šoka.

Ingra: Nema ozlijeđenih

Izvođač radova, Ingra d.o.o. u svom priopćenju navodi kako ozlijeđenih nije bilo u padu dizalice.

"Zasada iz nepoznatih razloga, dizalica nosivosti 500 tona je pukla manipulirajući lamelom težine 200 tona unutar pogona za proizvodnju lamela, pri čemu je lamela pala. U ovoj nezgodi nema povrijeđenih, a šteta na materijalnoj imovini je u fazi sanacije. Radovi na ‘Areni Zagreb’ nastavljaju se planiranom dinamikom, a rokovi izgradnje nisu ugroženi", navodi se u priopćenju Ingre.

Podsjetimo, Europsko prvenstvo u rukometu počinje 16. siječnja 2009. godine, a prva utakmica se u Zagrebu igra 24. siječnja.

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!

Šteta je veća od 5 miliona Eura. Znalo bi se već sutra osjetit i na padu dionice.


eto tolko zeljenog kons. izvjesca
http://www.zse.hr/UserDocsImages/financ/INGR-fin2007-1Y-REV-K-HR.pdf

a izvješće je još gore od samostalnog.teško mi je bilo vjerovati ali revizorskih ograda je još više nego u samostalnom.

...pig slayer...



eto tolko zeljenog kons. izvjesca
http://www.zse.hr/UserDocsImages/financ/INGR-fin2007-1Y-REV-K-HR.pdf

a izvješće je još gore od samostalnog.teško mi je bilo vjerovati ali revizorskih ograda je još više nego u samostalnom.
Jel ima i jedna dionica na cijelom svijetu koja tebi valja sve ti je precjenjeno, ništa ne vrijedi, svi lažu i.t.d.
Promjeni forum ako ti ovaj ne odgovara a i na ovom imaš ležerno pa možda nešto tamo pronađeš za sebe.
[/quote

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????




eto tolko zeljenog kons. izvjesca
http://www.zse.hr/UserDocsImages/financ/INGR-fin2007-1Y-REV-K-HR.pdf

a izvješće je još gore od samostalnog.teško mi je bilo vjerovati ali revizorskih ograda je još više nego u samostalnom.
Jel ima i jedna dionica na cijelom svijetu koja tebi valja sve ti je precjenjeno, ništa ne vrijedi, svi lažu i.t.d.
Promjeni forum ako ti ovaj ne odgovara a i na ovom imaš ležerno pa možda nešto tamo pronađeš za sebe.
[/quote

[/quote]

Pitanje je da li znaš čitati izvješće ili je samo to jal što nisi pun kao brod Ingre, pa žališ za propuštenim prilikama.

P.S. Očekujem da me ocijeniš s 1%, jer je to u tvom stilu
NHF [cool]

1. steta je na ruku izvodjaca, a tko je tu tocno izvodjac?, molim odgovor
2. tocno molim objasnjenje kad ste svi pametni misljenja s rezervom pogotovo kad je rijec o gradjevinskom ugovoru.

Puno pricate a malo znate..

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

koliki je konsolidiani buk ?
ima li nade ?

Ja sam brži od brzog, hitriji od hitrog !

New Report

Close