INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kao što je plavi rekao… ovo je dokapitalizacija samo za velike (fodove).

What we've got here is a failure to communicate...


Zadnji dan za uplatu je u ponedjeljak i to samo ako uplata ide u RBA…Inače petak..
Mene osobno zaima tko je od zagovornika ove dionice učestvovao u dokapitalizaciji ?
Plavi, Blueman…?

Ako na burzi cijena ne pređe 80 kn od malih nekupuje nitko….
Jer ja stvarno neznam zašto bi netko kupio za 80 kad je ima do 76 kn pun kufer….
Ja sam pun INGRE ko šibica jer vjerujem u bolje dane za ovu dionicu a kupujem je od 160 kn pa do 60……I nemislim zasad prodavat …. ulaz mi je 95kn…….

Ali i neznam zašto se i očekuje da to netko kupi po 80 kn ,,,,bar
od malih , naime kako se i ta iz dokapa i sa burze isto računaju – onda onaj ko to kupi preko dok.

PO MENI NIJE nikako DOBAR S GLAVOM……….

Po meni bi riješenje bilo da ko Galinec osnuju firmu unutar firme pa sami napumpaju cijenu ali
onda opet dolaze na svoje — nit luk jeli nit ……..

smanjuje se minus.......


Zadnji dan za uplatu je u ponedjeljak i to samo ako uplata ide u RBA…Inače petak..
Mene osobno zaima tko je od zagovornika ove dionice učestvovao u dokapitalizaciji ?
Plavi, Blueman…?

Ja ne mogu kupovati u dokapitalizaciji u prvom krugu, jer nisam bio dioničar kad je trebalo.
Pa ću pričekati drugi krug, eventualno.
A tko od novih strateških igrača ulazi u 2. krugu reci ti meni?

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Fibbo 61,8% linija je na 68-68kn. Tu obrana neće puknuti onda slijedi odbijanac do 80kn.
Najcrnji scenarij je da se vrati na 55kn.
U svakom slučaju tko ima casha al i dionica ne treba se sekirati!


Ja ne mogu kupovati u dokapitalizaciji u prvom krugu, jer nisam bio dioničar kad je trebalo.
Pa ću pričekati drugi krug, eventualno.
A tko od novih strateških igrača ulazi u 2. krugu reci ti meni?

Ne mogu vjerovati!!!! Pa stalno pričaš kako je ovo dobra dionica, pa "može li bolje" pa ovo pa ono a na kraju – "vodeni pištolj" i pračka!!! Pričaš jedno a radiš drugo! Svaka čast – ne, ne može bolje od ovoga ovo je fakat vrhunac! [shocked]

Keš je trenutno princ, do kraja godine biti će kralj a u 2010 car ili diktator!

Evo ja sam jučer uletio u ingr mada nisam htio.Ali pomamilo me je to što nitko neće kupovati po ovim razinama.Zbog toga sam uvjeren da će gore jer u prošloj dokapitalizaciji mnogi su se pomamili i popušili sad neće nitko ali hoće mrizadur.
Ja imam dobar osijećaj a i malo je prodavača.Pa kud puklo.Pozdrav i ne filozofirajte previše.

Stanje za male dioničare Ingre trenutno je u banani ma kako da okrenemo. Tko ima živaca i može čekat godinu dve to je druga priča, ali kratkoročni igrači su luzeri…

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO

Zanimljivo je da ako u prvom krugu se upiše jako malo dionica što je vrlo i vjerojatno, teoretski netko u drugom krugu može postati većinski vlasnik ingre.

zašto nitko ne komentira da je cijena nekretninama u SAD-u u studenom pala za 18,2% u odnosu na isto razdoblje godinu prije……
tržište nekretnina još se nije stabiliziralo, te se to tek očekuje u narednim mjesecima….


zašto nitko ne komentira da je cijena nekretninama u SAD-u u studenom pala za 18,2% u odnosu na isto razdoblje godinu prije……
tržište nekretnina još se nije stabiliziralo, te se to tek očekuje u narednim mjesecima….


Komentiram de je cijena nekretninama u SAD-u u studenom pala za 18,2% u odnosu na isto razdoblje godinu prije……
[lol] [lol]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

Mene interesira dali će u dokapu vladati ovako veliki interes za dionice INGRE kao što je to danas na burzi, ili će ipak provizije koje će biti isplaćene direktno u džep podići interes iako će cjena biti znatno veća.

Možda ipak provizije učine da dokap uspije.

Posramljeni sam vlasnik 300 dionica INGRE kupljenih prošle godine po cijeni ohohoho.

Tko ti kriv kad nisi fond-manager [lol]

http://www.kucilooro.webs.com/


Mene interesira dali će u dokapu vladati ovako veliki interes za dionice INGRE kao što je to danas na burzi, ili će ipak provizije koje će biti isplaćene direktno u džep podići interes iako će cjena biti znatno veća.

Možda ipak provizije učine da dokap uspije.

Posramljeni sam vlasnik 300 dionica INGRE kupljenih prošle godine po cijeni ohohoho.


Dokupio si u krivo vrijeme pa si s razlogom posramljen.

mrizadur, mogao bi se i ti naći na mjestu gusara, ko i većina nas…
države koje spašavaju (čitaj:preuzimaju) bankarski sektor i auto industriju (SAD, VB, Njemačka…) zapravo će se izvući s značajnim posljedicama, a tko će izvući naše posrnule sektore, kad je naša država u većem problemu od privrede (čitaj:prezadužena)….
procjenjuju da recesija u nas neće biti katastrofalna….super…
a u kakvoj ćemo onda biti?
nemaju s čim da sebe, a kamoli posrnule izvuku…



Ja ne mogu kupovati u dokapitalizaciji u prvom krugu, jer nisam bio dioničar kad je trebalo.
Pa ću pričekati drugi krug, eventualno.
A tko od novih strateških igrača ulazi u 2. krugu reci ti meni?

Ne mogu vjerovati!!!! Pa stalno pričaš kako je ovo dobra dionica, pa "može li bolje" pa ovo pa ono a na kraju – "vodeni pištolj" i pračka!!! Pričaš jedno a radiš drugo! Svaka čast – ne, ne može bolje od ovoga ovo je fakat vrhunac! [shocked]
[/quote]

Ljubavi a što ne možeš vjerovati??
To da sam po ovim cijenama ušao ponovno, na način da imam 30 ili 40 % lufta do one cijene po kojoj sam prodao??
Zar to?
PA mislim da je dobra dionica,premda je to sve stvar dnevnih novih vijesti i događanja oko dionice.
Recimo nije mi se svidjelo da dokap. ide po recimo 50 ili 60 kuna, i sigurno ne bih ušao da je tako bilo.
Ali ovo mjenja na stvari, već sam ranije objasnio zašto.
ili ćeč ponoviti onu staru,plavi ne smije prodati nikada ništa,ispravak….dionicu o kojoj dobro piše zabranjeno mu je prodati,jer to je nekak….pa stvarno nije ok , kaj ne?
Ma daj molim te..previše sam bio sentimentalan dok je bila na 60 000 pa nisam sve prodao, na vlastitim greškama najbolje učiš, vjeruj mi.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close