INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


http://www.poslovni.hr/Forum/Thread.aspx?ThreadID=582&pg=680
tu imas hyper link pa pogledaj kaj sam pisao i daj više prestani lupetat gluposti a evo ti za svaku sigurnost i citat ako ne uspiješ nać

09.05.2008. 14:07
zg28

korisnik od: 10.07.2007.
lokacija:
broj poruka: 652
kolega knele ja sam neki dan napiso da sam svoju sasjeko na pola sad sam jos i to skratio ovaj tjedan tako da neznam šta vam nije jasno. Mjenjo ih za INU i Dalekovod i končar.

Sretni

i i vjeruj mi ne vrijeđam tvoju inteligenciju to mi je nemoguće

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

Što se tiće postova ja sam objektivan i ako smatram da nešto što imam nevrijedi baš toliko zašto bi pisao kontra.
Sada se ti pitaš dok ovo čitaš kako to da imam nešto što baš ne vrijedi e to mi je teže tebi objasnit jer ti nečeš biti nikad u situaciji da imaš 20000 problema previše.

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!


Može li netko stavit ukupan omjer k i p te prvih 5 k i p , možda uspijem još nešto ulovit po ovim cijenama !

Dečki na 35760 i dalje čekaju sa 53 komada, a prvih 10 je ovo:

KUPNJA PRODAJA
1 37.001,00 37.400,00 1
1 37.000,00 37.449,01 1
2 36.700,00 37.450,00 2
1 36.630,00 37.499,00 3
1 36.605,00 37.500,00 3
1 36.501,00 37.700,00 1
2 36.500,00 37.899,00 1
3 36.400,00 37.900,00 2
2 36.350,00 38.000,00 1
1 36.205,00 38.499,00 1

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Odlično , svakim danom sve povoljnija situacija za Ingru, čini mi se zadnji dani da ju se uhvati prije 40 000 …..a onda kud koji mili moji……. hvala ti ……..

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

Gospon Plavi, ne vidim da me demantirate?!?

***obrisano***

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

Opet se ponavlja ono što je u zadnje vrijeme postalo pravilo kod ove dionice.
Kada raste , raste na velikim volumenima, kada pada , pada na malim volumenima.
TRin analiza izgleda odlično. Pogotovo ako gledamo na neko duže razdoblje trgovinu ovom dionicom, tada je ova cijena na burzi full strong buy. FSB
[smiley]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Vidim da me na JDKM – prozivas!

Komentari gospon Plavi, na vašu izjavu?

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

Al će se odbiti od 40k kuna sa zvoni u ušima[undecid]
Vjerujem da ima dosta koji se žele iskrcati iz INGRe. Ipak je bila prije 2 godine. 5000kn
ko voli neka lupa po asku.

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7


Al će se odbiti od 40k kuna sa zvoni u ušima[undecid]
Vjerujem da ima dosta koji se žele iskrcati iz INGRe. Ipak je bila prije 2 godine. 5000kn
ko voli neka lupa po asku.

Da samo što je ovo jedina dionica na kojoj je protrgovano daleko više od samog free floata, po cijenama većim od trenutne tržišne.
Moramo li podsjećati da sva 4 mirovinska fonda ovdje zbrajaju minuse trenutno, ulazili na cijenama većinom od 50 000 – 60 000. A Ingra prije 2 godine , i sada – nebo i zemlja.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Da samo što je ovo jedina dionica na kojoj je protrgovano daleko više od samog free floata, po cijenama većim od trenutne tržišne.
Moramo li podsjećati da sva 4 mirovinska fonda ovdje zbrajaju minuse trenutno, ulazili na cijenama većinom od 50 000 – 60 000. A Ingra prije 2 godine , i sada – nebo i zemlja.

Samo ti spominješ te fondove po 100x , a ni sam ne znaš.
Mirovinci su ulazili u hrpu dionica na 5000 Crobexa, pa te dionice ne lete gore kao INGRa.
Priprema za iskrcaj?

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

neka nam netko pojasni zašto nema nijednog posta od jučer 12.5 u 17h do danas 13,5 u 16hda li se radi o namjernoj “grešci”- blokadi, od koga i zašto?
pisao sam nešto , prošlo je kod entera, ali se nije “zaljepilo” na topicu??
[embarass]

Svojevremeno si lijepo pisao o INGR:

http://www.poslovni.hr/Forum/Thread.aspx?ThreadID=582&pg=638

quote=Baron]

INGRa je jedini građevinar bez mrlje u dosjeu sa sjajnih GFI-em i koji je bezrazložno potonuo.
Vidjeli smo podršku u petak, a u ponedjeljak će biti još veća.
Vidi se da je kad krene polako onda slijedi eksplozija.
[/quote]

A što se tiče mirovinaca, ajde mi pronađi ijednu dionicu u HR gdje su toliko uložili na tako ” visokim cijenama”?
Nema. Nije isto kupiti dionice za milijun kuna na ATH , ili za stotine milijuna kuna.
To je ipak velika razlika.
[kiss]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close