INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ZG 28

A zasto mislite da bi moglo biti sranja, i zasto ga dosad nisu dostavili, mislite li da su nesto zbrljali pa se boje revizije ili[shocked][proud]

Kolege blumen i plavi, mozda vi znate???

nebi o tome ako te bas nesto zanima konkretno javi se na pvt

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

Opet debilni postovi na temi, ja stvarno ne mogu vjerovati da se tako nešto dopušta?
Koliko je knele puta ponovio jedno te isto pitanje?
To je isti onaj koji je spominjao Enron dok je Ingra bila na 25 000.
A kolegi zg28, za kojeg sam uvjeren da nikada nije bio dioničar Ingre, iako tvrdi suprotno, evo stanje kupnje na LLRB , to je njegova dionica:
Kupnja:

500 100
Više nema ( ovo ne piše , nego je moj komentar )

[kiss]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Evo dok ovo pisao, netko je fono počistio sve na 37 000.
zgdvadesetosam?[kiss]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Probilo ingru na 37

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Hm bas mudro od tebe, zaboravil sti napisat još neke al dobro ti sebe tješi kako god hočeš, mene osobno ti najviše ujutro razveseliš, stvarno.

Stari nije lako 20000 kuna rasporedit na puno strana, moraš me svatit.

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

Nisam dobil sam na kladi 3 para sad čekam u zapečku da LLRB podebljam, Ingra ti je za mene san.

I usput ja za razliku od nekih članova foruma odgovorim kada me se pita. Smatra da za to služe forumi

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

Kako je lijepo viditi kada jedan skriveni onako zgine.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????


nebi o tome ako te bas nesto zanima konkretno javi se na pvt

Evo tebi nešto konkrektno i jako sviježe

INGR +3,71

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

Kaj meni to smeta ili kaj kolega ne kuzim?

Ovdje ima fakat bolsenih ljudi koji ili neznaj ili neće čitat. Ja sam prodao 75% ingre jer mi se dionica više ne svida, ostatak ću prodat kada mi bude pasalo. Ja to nisam sada rekao nego još prije i svaki puta sam napisao kada sam prodao i zašto.

Po čemu zaključuješ da meni smeta ako INGR raste? Dapaće nek ode na 200 000 ja nisam jalan a Drugo ja baš nebi rekao da sam se zahebo jer novce koje sam izvuko iz INGRe isto sam napisao kaj samo kupio. Vi računajte.

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

zg28 napisao si da si riješio i preostali dio Ingre, nemoj da tražim tvoje postove, a od kada si navodno dioničar Ingre, a nisi, nisi napisao niti jedan pozitivnan post o dionici , već sve negativa.
Nemoj vrijeđat našu inteligenciju.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Može li netko stavit ukupan omjer k i p te prvih 5 k i p , možda uspijem još nešto ulovit po ovim cijenama !

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

New Report

Close