INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

asfdg, odi na skyscrapercity+arena zagreb i tamo prati izgrdnju, imas slike iznutra.
Krov je vec na daleko u pogonu.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep



nisam ga ni pitao na p.m. niti sam samo njega pitao već forum

dakle kupiti ili ne? Iskreno i bez navlačenja

kupiti, imho…………….postaviti par naloga na kupnju između 180,01 do 190,01 kn i čekati

[/quote]

I meni se čini. Uskoro na 180kn, kako je krenulo.
Dobro organizirano rušenje.

može li netko staviti kupnju i prodaju, hvala

1500/17.100 kom

Prodaja više od 10X jača.

hoće li početi rasti

I meni se čini. Uskoro na 180kn, kako je krenulo.
Dobro organizirano rušenje.

Istina, očito kako su pretjerali s dizanjem tržišta sada isto pretjeruju s spušanjem. Što je je, ali pretjerano do boli. To se zove izmusti što više ovčica i polako zaraditi svoje bogatsvo u miru, jer dovoljno je dnevno s nekoliko ili čak s 1 mil. kuna kontrolirati tržište, ili određene dionice u ovakvom tržištu. ZSE nije neko tržište koje se može pohvaliti s likvidnošću i velikim priljevom novca, tako da svaka teorija urote je zapravo istina. Soroš je sam izjavio kako tržišta ne mogu i ne smiju biti bez kontrole, i sam je na tržištu valuta bio učesnik u manipulaciji devizama (indonezija, engleska), što reći nego na ZSE nije potrebna nikakva veća količina novca da bi se njime manipuliralo. O propasti fondova koliko se pisalo, ništra se nije i NEĆE dogoditi jer su krcati lovom kojima mogu održavati svoju likvidnost, barem što se tiče trgovanja u HR. Sve ostalo o čemu se priča je psihologija i manipulacija, tržište je otišlo predaleko u minus kojemu ovdje nitko ne odgovara, ali svjesno i dogovorno, u kontekstu hlađenja i kada sve ljude otjeraju, a praćenje statistike SDA sve to nadgledavaju bit će dizanja do novih nebesa gdje se opet mali uključuju…

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

http://www.zse.hr/default.aspx?id=21379
Ingra d.d. – potpisan novi ugovor za izgradnju mosta na Kosovu


http://www.zse.hr/default.aspx?id=21379
Ingra d.d. – potpisan novi ugovor za izgradnju mosta na Kosovu

Tržište je tolko devastirano da reagira samo na loše vijesti a dobre ignorira, kad tad stvari ce doci na svoje, samo je pitanje vremena..Blagor onima u kešu. [proud]

Deban: Gradnja mosta otvara nam vrata na intenzivnom kosovskom tržištu
Autor/izvor: SEEbiz
PRIŠTINA / ZAGREB – Ingra je jučer u Prištini potpisala ugovor za izgradnju mosta na cesti M9 Kosovo Polje – Aerodrom Priština, doznaje se iz priopćenja objavljenog na Zagrebačkoj burzi.

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/deban-gradnja-mosta-otvara-nam-vrata-na-intenzivnom-kosovskom-trzistu,24730.html

nitko ne komentira gubitak posla od 220 milja ojra na Trigranitovom centru
ili se Ingra nije ni javila
krenule ih pušione
Stubaki, Zagrepčanka, Trigranit
sad će nam Danko objasniti zašto je to dobro

autor komentara posjeduje INGR-R-A

Obečaj, ništa te ne košta. stara hercegovačka

DOBRO svi imamo hrpu komentara , ali kako ćemo sutra krenut???,da li će ikad više taj crobex otići u pozitivu i to poštenu ili ćemo i dalje kilavit, jer kod nas ovo više nema ništa smisla,

Ugovor vrijedan 3,5 milijuna eura
Ingra potpisala ugovor za izgradnju mosta na Kosovu
Igor Oppenheim, predsjednik Uprave Ingre

Zagrebačka Ingra i kosovsko Ministarstvo transporta i veza potpisali su jučer u Prištini ugovor za izgradnju mosta na cesti Kosovo Polje – Aerodrom Priština, objavili su iz Ingre. Ugovor je vrijedan 3,5 milijuna eura, a rok izgradnje je šest mjeseci.

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

Šta se ovdje dešava


Šta se ovdje dešava

[lol] [lol] [lol]
I onda se vi smijete baronu jer je prodao na 30k…. [lol] [lol] [lol]
Barone baš si bedast pa mogao si prodat sada po manje.. [angry]

isto kak je ivek123 blesav jer je viro prodavao na 750 ili kolko već..

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Od Stubaka nije nikad ni bilo posla a ni Andabak odnosno Grci se nece uveseliti.
Zagrepcanka je propust.
Trigranit isto nije bila ozbljna ponuda.
Kak ce to stignuti sve raditi??
Pa na areni jos imaju pola, pa alzir, di ce stignuti..

Mislim da svedi nemaju casha.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

New Report

Close