INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Takav scenario bi mogao biti prije GFI-a

Uz Mavrovo, Slavonski Brod i poslove u Makedoniji kao i izvrstan i fantastičan GFI, do GFI-a očekujem baram ATH od 60 000 kn !

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


Takav scenario bi mogao biti prije GFI-a Uz Mavrovo, Slavonski Brod i poslove u Makedoniji kao i izvrstan i fantastičan GFI, do GFI-a očekujem baram ATH od 60 000 kn !

Sa ovakvim tempom poslova, vrlo lako moguće !

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Smanjite malo doživljaj – GFI neće biti sjajan. Neće opravdati ni jučerašnje cijene a kamoli……

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]


Smanjite malo doživljaj – GFI neće biti sjajan. Neće opravdati ni jučerašnje cijene a kamoli……

Jao ko se javlja, jel to onaj koji je navlačio na istu pa sad priča obratno a da ne pričamo o Viaduktu. To je bilo navlačenje.[thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

GFI neće biti sjajan.

Istinu govoriš, biti će FANTASTIČAN !
Trebaš završit 2 razreda osnovne škole i znat zbrajat do 10 da bi došao do tog zaključka ![thumbsup]

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

Samo kupujte…. i nadajte se da ćete izaći na vrhu[thumbsup]

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

[thumbsup]

Kaj smo zaboravili na ono u ivanićgradu? Što nije i tam bilo nekaj zanimljivo.


Samo kupujte…. i nadajte se da ćete izaći na vrhu[thumbsup]

To je onaj koji je kada je INGRA bila i na višim cijenama toliko ju branio, a sada istu pljuje. Tipično.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Ne kužim zakaj bi bilo tko izlazio narednih godinu-dvije….[rolleyes]

Samo kupujte…. i nadajte se da ćete izaći na vrhu

Nikud ja ne izlazim iz ovoga kompa, bar ne sljedeće 2-3 godine !

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


Smanjite malo doživljaj – GFI neće biti sjajan. Neće opravdati ni jučerašnje cijene a kamoli……

A majko mila vodoinst, di ti radis..
PA INGRA je u inicijalnoj growth fazi.
Sta je sa Hidroelektrom usporedjujete i neznam kime.
Izvjestaj ce biti kako je Oppenheim rekao-60 milja dobiti jel, tako nekako.
Ali tek sad krece strasno razdoblje INGRE.
Mavrovo je strasno, mi pricamo o firmi sa preko 3000 zaposlenih.
OK pola ih je visak siurno ali to je ogromno.
Pustite koliko ce platiti po dijonici, to nije vrijednost firme jer Mavrovo je slicno TLM-u.
Sigurno ce jos barem 2-3 puta toliko morati investirati unutra, platiti dugove….
I kada se sve to poslozi moze biti svasta..

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Jučer u poslovnom jedan zanimljiv članak, kažu da od top 25 graditeljskih firmi u svijetu samo je jedan prisutan u RH i regiji. Tko? Trigranit. Pa ako je tako, onda sigurno ima mjesta ua Ingricu da potegne u još poslova.

New Report

Close