INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Uz split dogodilo se i povećanje temeljnog kapitala sa 1 na 3 milje…
http://www.comlinebrokers.com/slike/files/x255178831259897183.pdf

Dakle (matematika kaže) da sada 1 dionica vrijedi 1/3 vrijednosti splitane a to je cca. 100 Kn.

Trenutno je na razinama (prije splita) od 60.000 po komadu …

Matematika je matematika

možda bi trebalo stavit aparatić u uho kad matematika priča?
kad bi se kapital povećao, onda bi valjda dionica vrijedila više.

ak se stave i naočale, onda se dade pročitati da se temeljni kapital povećao prebacivanjem iz rezervi – znači glavnica (kapital i rezerve, book value) se nisu promijenili.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

Uz split dogodilo se i povećanje temeljnog kapitala sa 1 na 3 milje…
http://www.comlinebrokers…s/x255178831259897183.pdf

Dakle (matematika kaže) da sada 1 dionica vrijedi 1/3 vrijednosti splitane a to je cca. 100 Kn.

Trenutno je na razinama (prije splita) od 60.000 po komadu …

Matematika je matematika
[/i]
IZ KOJE STE VI PRIČE KOLEGA LIQUID????
IVICA I MARICA ?

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

evo, našo sam ti ga osobno! [lol]

http://www.youtube.com/watch?v=k7GZg90qjzc

Na ovoj dionici se jednostavno ne može pogriješiti. [thumbsup] Nema tu kum kumu po nominali kao u nekima. Sve je transparetno a poslova ima do 2050 godine. [thumbsup]

Nadam se da ste štedili za crne dane. Nebo se upravo zacrnilo.

evo, našo sam ti ga osobno!

Znao sam da je to on , pratim medijske istupe gdin liquida već neko vrijeme !
[lol]

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


ak se stave i naočale, onda se dade pročitati da se temeljni kapital povećao prebacivanjem iz rezervi – znači glavnica (kapital i rezerve, book value) se nisu promijenili.

Sorry,

ništa se nije promijenilo.

Samo ista firma ima 3 puta više dionica (i dodatno split).

Hmmm

ma, nije bitno

When someone asks you a question you don't want to answer, smile and ask, "Why do you want to know?".

promjenilo se to da je više dionica u opticaju i ako neko hoće prodat 1 jer mu fali za rundu to može napravit, a prije nije mogao! [smiley]

Zanimljivosti vezane za Ingru i njezino poslovanje

During Mesic’s visit, a Turkmenistan-Croatia business forum will be held in order to discuss perspectives for developing economic relations between the two countries. The President is accompanied by the economic delegation – drilling and well company Crosco CEO Bojan Milkovic, ENT director Gordana Kovacevic, assistant to Ina Naftaplin’s CEO Niko Dalic, chairman of Ingra’s Supervisory Board Danijel Rezek, and Janaf CEO Vladimir Vrankovic.

meni split nikada nije drag na dionicama, istina je da je ovako dionica svima dostupnija, ali bolje da su unutra ljudi s vecim kapitalom, koji su dokazano cvrsce ruke..uostalom zar nije bolje napraviti split u rastucem trendu, tada je odaziv na kupnju puno veci?


meni split nikada nije drag na dionicama, istina je da je ovako dionica svima dostupnija, ali bolje da su unutra ljudi s vecim kapitalom, koji su dokazano cvrsce ruke..uostalom zar nije bolje napraviti split u rastucem trendu, tada je odaziv na kupnju puno veci?

split je teška pušiona na ZSE. kako god okreneš… Ako nekad u budućnosti za neku od mojih dionica najave stock split, bit će momentalni RiB [bye]

I'LL BE BACK


Ako nekad u budućnosti za neku od mojih dionica najave stock split, bit će momentalni RiB [bye]

Što znači RiB ????

Nadam se da ste štedili za crne dane. Nebo se upravo zacrnilo.


ja bih samo podsjetio da je kolega nightrider još davno ( prije godinu dana ) rekao da ingra vrijedi 32k, što podijeljeno sa 150 iznosi 213,33 kn [bye]

ali nema predaje, treba samo biti strpljiv ( strašljen ) [tongue]

Možda da se bolje ti, odnosno tvoj alias nightrider , i ostatak tvoje ekipe vlastitih nickova,očitujete oko cijene nekih tzv. dark horsa, iliti klasičnih navlauša.
Kolika je cijena i što se događa sa GIPK, NACE npr.?Ima li li tu pomoći za one koji su ostali unutra?

A koliko vidim MMTZ se spustila do 30 000?Ako ne ne varam bila je na 80 000 dobra prilika čekalo se 200 000??
Au…, dobro sam rekao, svojedobno,da će INGR preskočiti MMTZ po cijeni na burzi , i to u zadnji čas , ali ipak da.Kaj ne?

Pozdrav svim dioničarima INGR, nakon dužeg izbivanja evo i mene natrag. [smiley]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Odlično da si se vratio. Sad će INGRA gore !!![thumbsup]

A šta znači RiB ???

Nadam se da ste štedili za crne dane. Nebo se upravo zacrnilo.

hehe, ja sam svoj mmtz riješio na 76k, a sad čekam na bidu………………..nego nekako mi se čini da ingri više ništa ne pomaže, ni split ni zagreb [bye]

ne kužim kako će ingr preskočiti mmtz kad je cijena ingr 219kn a mmtz 30.000 kn [tongue]

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!

Nekoga si izgleda dobro nagradio na MMTZ ! [cry]

Nadam se da ste štedili za crne dane. Nebo se upravo zacrnilo.

New Report

Close