INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

To su osnove računovodstva koje ti ne razumiješ kao što se vidi.

O ma jeli a sa čime sam to fulao moli te
[/quote]

Nisam te htio uvrijediti,nisi fulao već ne razumiješ.
Takav je moj zaključak nakon tvog posta.
Malo je neobično da se predstavljaš kao dioničar Ingre,a postovi su negativni?

F i g h t T h e P o w e r ! ! !


pofuk ovde
sorry kaj gnjavim al bih molio da me ne mjesate sa sancom ,makar bih volio da sam ja on jer sam ga i licno upozno i covek je nadasve simpatican a stovise susretljiv i oce pomoc i objasnit u vezi dionica za razliku od nekih
pofuk

ma daj…………..još ćeš plavog kaputića uvjeriti da nismo dva nicka jedne te iste osobe, hihihi

bolje ga je ostaviti u raljama paranoje

btw je li tko izračunao kolika će biti šteta za ingru od one srušene dizalice?? ………..samo nemojte negirati odgovornost za štetni događaj kao ekipa iz tehnike [lol]

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!



pofuk ovde
sorry kaj gnjavim al bih molio da me ne mjesate sa sancom ,makar bih volio da sam ja on jer sam ga i licno upozno i covek je nadasve simpatican a stovise susretljiv i oce pomoc i objasnit u vezi dionica za razliku od nekih
pofuk

ma daj…………..još ćeš plavog kaputića uvjeriti da nismo dva nicka jedne te iste osobe, hihihi

bolje ga je ostaviti u raljama paranoje

btw je li tko izračunao kolika će biti šteta za ingru od one srušene dizalice?? ………..samo nemojte negirati odgovornost za štetni događaj kao ekipa iz tehnike [lol]
[/quote]

Ja sam cuo da je sve nastalo zbog brzopletosti i kašnjenja, gori pod nogama a na kraju bu ak Bog da jedva 0 po mojim racunima [wink]

1. krivo racunas
2. dizalica je pala ne zbog brzopletosti vec zbog obilnih kisa kojima se smeksalo tlo i dovelo u nestabilnost pri dizanju rebra
3. dizalica je od podizvodjaca, postoje police osiguranja pri gradjevini; premoija na ovo obicno iznosi oko 100K EURA sto je sigurno vec placeno. Ovo ulazi u osiguranje.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Pitanje za MATRIX90,
obzirom da je minus na dionici INGR-R-A velik, i nikako se ne smanjuje ponovno pitam:

1. Kad će Skupština sa Odlukom o dividendi
2. Hoće lli na ovoj Skupštini biti Odluka o " cijepanju " dionica Ingre, i koje su još bitne
Odluke u planu , a tiču se dobrobiti malih investitora..

Dobrobit Uprave me, kao što znate iz mojih prijašnjih javljanja – ne zanima..
Hvala na odgovoru

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Pitanje za MATRIX90,
obzirom da je minus na dionici INGR-R-A velik, i nikako se ne smanjuje ponovno pitam:

1. Kad će Skupština sa Odlukom o dividendi
2. Hoće lli na ovoj Skupštini biti Odluka o " cijepanju " dionica Ingre, i koje su još bitne
Odluke u planu , a tiču se dobrobiti malih investitora..

Dobrobit Uprave me, kao što znate iz mojih prijašnjih javljanja – ne zanima..
Hvala na odgovoru

Sve gore navedeno biti će aktualno na skupštini 21.07.08.

Prvih 10 računa s najvećom količinom vrijednosnog papira

Vrijednosni papir Moguće vrijednosti

* Važeći podaci za uredovni dan 16.07.2008 .

INGRA D.D./REDOVNA DIONICA INGR-R-A

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. OPPENHEIM IGOR 5.085 10,17 Osnovni račun
2. KOSTRENČIĆ MARIJAN – ANTUN 4.917 9,83 Osnovni račun
3. PBZ D.D. 3.787 7,57 Skrb. račun + 54 kom
4. TEHNIKA D.D. 3.012 6,02 Osnovni račun
5. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./ALLIANZ ZB D.O.O. ZA AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND 2.519 5,04 Skrb. račun
6. LUDVIGER JASNA 2.459 4,92 Osnovni račun
7. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./RAIFFEISEN MIROVINSKO DRUŠTVO ZA UPRAVLJANJE OBVEZNIM MIROVINSKIM FONDOM D.O.O. ZA RAIFFEISEN OBVEZNI MIROVINSKI FOND 2.368 4,74 Skrb. račun
8. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./PBZ CROATIA OSIGURANJE D.D. OBVEZNI MIROVINSKI FOND 1.558 3,12 Skrb. račun
9. ELEKTROPROJEKT D.D. 1.383 2,77 Osnovni račun
10. HIDROELEKTRA NISKOGRADNJA D.D. 1.142 2,28 Osnovni račun
Ukupno: 56,46

pbz i dalje skuplja [cool]

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!

Bit će danas udaranja po asku!

14.04.2008.

u uvodnim minutama trgovanja uočava se veliki oprez pri kupnji jer nitko ne zna šta će donijeti split dionice……..nije pomogao ni rast dionica u Americi

Ingra povećala neto dobit 23,5 posto, prihod čak 96,3%

Ingra je u prvom tromjesečju ove godine ostvarila neto dobit od 24 milijuna kuna što je 23,5 posto više nego u istom razdoblju prošle godine kad je dobit iznosila 19,4 milijuna kuna.

Ukupni se prihod, zato, gotovo udvostručio. U prvom tromjesečju ove godine iznosio je 181,3 milijuna kuna i bio čak 96,3 posto veći nego u istom lanjskom razdoblju. I dok su prihodi u inozemstvu spušteni, oni ostvareni u zemlji povećani su više nego trostruko, na 154,9 milijuna kuna.

Rekordan obujam realizacije po investicijskim projektima odrazio se i na strukturu profitabilnosti poduzeća, kaže se u komentaru izvješća iz kompanije. Tako je, u odnosu na isto razdoblje prethodne godine, iskazana operativna dobit prije trenutnog poreza porasla za 128,50%.

U odnosu na isto razdoblje prethodne godine, u promatranom razdoblju bilježi se daljnje značajno povećanje operativnih prihoda. Operativni prihodi Grupe povećani su preko 118%. Porast ostvarenja poslovanja prati porast operativne dobiti Grupe. Ostvareni prihodi najvećim se dijelom odnose na prihode iz redovnog poslovanja za koje je Grupa i registrirana. Sukladno ranije najavljenom jačanju investicijskog fokusa na domaćem tržištu, u promatranom razdoblju ostvareni prihodi iz inozemstva i dalje nadvisuju inozemne prihode, kažu u kompaniji.

No, rast je poslovnih aktivnosti donio i veliki skok ukupnih rashoda, od čak 121,7 posto, na više od 155 milijuna kuna. U kompaniji, međutim, kažu, kako se operativni troškovi kreću u granicama planiranih. Najznačajniji udio u operativnim troškovima imaju kooperantske i projektantske usluge što je s aspekta pojačanih investicijskih aktivnosti Grupe i očekivano.

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/ingra-povecala-neto-dobit-23%2c5-posto%2c-prihod-cak-96%2c3%25,20728.html


Ingra povećala neto dobit 23,5 posto, prihod čak 96,3%

Ingra je u prvom tromjesečju ove godine ostvarila neto dobit od 24 milijuna kuna što je 23,5 posto više nego u istom razdoblju prošle godine kad je dobit iznosila 19,4 milijuna kuna.

Ukupni se prihod, zato, gotovo udvostručio. U prvom tromjesečju ove godine iznosio je 181,3 milijuna kuna i bio čak 96,3 posto veći nego u istom lanjskom razdoblju. I dok su prihodi u inozemstvu spušteni, oni ostvareni u zemlji povećani su više nego trostruko, na 154,9 milijuna kuna.

Rekordan obujam realizacije po investicijskim projektima odrazio se i na strukturu profitabilnosti poduzeća, kaže se u komentaru izvješća iz kompanije. Tako je, u odnosu na isto razdoblje prethodne godine, iskazana operativna dobit prije trenutnog poreza porasla za 128,50%.

U odnosu na isto razdoblje prethodne godine, u promatranom razdoblju bilježi se daljnje značajno povećanje operativnih prihoda. Operativni prihodi Grupe povećani su preko 118%. Porast ostvarenja poslovanja prati porast operativne dobiti Grupe. Ostvareni prihodi najvećim se dijelom odnose na prihode iz redovnog poslovanja za koje je Grupa i registrirana. Sukladno ranije najavljenom jačanju investicijskog fokusa na domaćem tržištu, u promatranom razdoblju ostvareni prihodi iz inozemstva i dalje nadvisuju inozemne prihode, kažu u kompaniji.

No, rast je poslovnih aktivnosti donio i veliki skok ukupnih rashoda, od čak 121,7 posto, na više od 155 milijuna kuna. U kompaniji, međutim, kažu, kako se operativni troškovi kreću u granicama planiranih. Najznačajniji udio u operativnim troškovima imaju kooperantske i projektantske usluge što je s aspekta pojačanih investicijskih aktivnosti Grupe i očekivano.

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/ingra-povecala-neto-dobit-23%2c5-posto%2c-prihod-cak-96%2c3%25,20728.html


neuki covjece sta si ti nama sad novo rekao ovim?

ulazi u znanje, oprez i tjelesnu pripremljenost, jer ako samo nastaviš ulagat u znanje bez zdravlja, moglo bi bit pogubno za tvoje zdravlje [wink]


To su osnove računovodstva koje ti ne razumiješ kao što se vidi.

O ma jeli a sa čime sam to fulao moli te
[/quote]

Nisam te htio uvrijediti,nisi fulao već ne razumiješ.
Takav je moj zaključak nakon tvog posta.
Malo je neobično da se predstavljaš kao dioničar Ingre,a postovi su negativni?

Kolega ja sam izlazio na više od 55xxx pa se sad čudim di su svi kaj su govorili da nemre ispod 50000 itd. neš sam i šortal ali kaj je to za vas na ingri 10 komada, siča pa me bilo sram priznat.
Kada si vec toliko slobodan komentirat nečije razumjevanje računovodstva, budi isto tako slobodan mi ga malo pojasnit jer još uvijek mi nisi rekao kaj ja to nerazumijem, pa kolega moli vas da mi objasnite, otvorite mi oci…

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!



To su osnove računovodstva koje ti ne razumiješ kao što se vidi.

O ma jeli a sa čime sam to fulao moli te
[/quote]

Nisam te htio uvrijediti,nisi fulao već ne razumiješ.
Takav je moj zaključak nakon tvog posta.
Malo je neobično da se predstavljaš kao dioničar Ingre,a postovi su negativni?

Kolega ja sam izlazio na više od 55xxx pa se sad čudim di su svi kaj su govorili da nemre ispod 50000 itd. neš sam i šortal ali kaj je to za vas na ingri 10 komada, siča pa me bilo sram priznat.
Kada si vec toliko slobodan komentirat nečije razumjevanje računovodstva, budi isto tako slobodan mi ga malo pojasnit jer još uvijek mi nisi rekao kaj ja to nerazumijem, pa kolega moli vas da mi objasnite, otvorite mi oci…

[/quote]
Ništa vi kolega ne razumijete niti pojma o računovodstvu imate zato evo vam jedan link da budete svoj na svome
Vaš link

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

Sami seljaci bez pokrica, kako sam i mislio. Jadno i zalosno…
tjesite se

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!



To su osnove računovodstva koje ti ne razumiješ kao što se vidi.

O ma jeli a sa čime sam to fulao moli te
[/quote]

Nisam te htio uvrijediti,nisi fulao već ne razumiješ.
Takav je moj zaključak nakon tvog posta.
Malo je neobično da se predstavljaš kao dioničar Ingre,a postovi su negativni?

Kolega ja sam izlazio na više od 55xxx pa se sad čudim di su svi kaj su govorili da nemre ispod 50000 itd. neš sam i šortal ali kaj je to za vas na ingri 10 komada, siča pa me bilo sram priznat.
Kada si vec toliko slobodan komentirat nečije razumjevanje računovodstva, budi isto tako slobodan mi ga malo pojasnit jer još uvijek mi nisi rekao kaj ja to nerazumijem, pa kolega moli vas da mi objasnite, otvorite mi oci…

[/quote]

Besplatna naobrazba?
Na osnovu ovolike doze prepotentnosti zg28?
Ne.
Neka je ove cijene trenutno,ja se ipak pouzdam u moje koji trenutno podebljavaju pozicije.
I na osnovu povijesnih podataka o trgovini ovom dionicom.
Perspektiva je velika kod prihoda i dobiti.
Mavrovo planiraju brzo očistiti od dugova,..još tu ima par sitnica..
Preporuka:Heinzelova 62a,pogledaj malo u knjigu dioničara,ima par zanimljivih novina.
Ako si dioničar.
Javi ako ideš,petkom sam obično tamo,možda ti čak objasnim osnove računovodstva.
A možda saznaš još neke korisne informacije.

F i g h t T h e P o w e r ! ! !

New Report

Close