INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@matrix

nisam strucnjak, nije moj fah,ali diskontinuirati nesto, znaci izracunati koliko za npr.5 god vrijedi 100kn ulozenih danas, ili koliko vrijedi 100kn dobiti za 5.gd na danasnji dan.
kad diskontiras cash flow uzimas u obzir i pozitivne i negativne tokove novca.

e, sad ne znam jel dosta biti samo ekonomski strucnjak ili se za ovakve stvari mora znati i koliko kosta cement, cigla i ostalo..


@frogy

lijepo sam Vas zamolio, ako mozete da mi kazete sto znate, moze i na PM.cemu tajnosvitost!


@knele
, zg28

dajte recite sta znate, forum tome i sluzi!!
jel hocete reci da nece nista zaraditi na Areni, ili sta??

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM


Postiji nesto sto se zove working capital ali to je za vas znanstvena fantastika..

dajte recite (neto) obrtni kapital….istina ne zvuči tak cool ko na englenskom.
ježim se od ovih working capital, spread, bid ask, cash flow gluposti kad za sve ima hrvatska riječ….ko da slušam vlatku i mehunku.
ne mislim direktno na vas neg općenito…upoznajmo domovinu da bi je više voljeli. [smiley]



Postiji nesto sto se zove working capital ali to je za vas znanstvena fantastika..

dajte recite (neto) obrtni kapital….istina ne zvuči tak cool ko na englenskom.
ježim se od ovih working capital, spread, bid ask, cash flow gluposti kad za sve ima hrvatska riječ….ko da slušam vlatku i mehunku.
ne mislim direktno na vas neg općenito…upoznajmo domovinu da bi je više voljeli. [smiley]
[/quote]

imas praf!!!
[thumbsup]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

quote Mig29

knele, zg28

dajte recite sta znate, forum tome i sluzi!!
jel hocete reci da nece nista zaraditi na Areni, ili sta??

Po mojim racunima ako izvuku nulu mogu bit presretni! Ja savoj izracun NE bum stavil na forum, ti blueman racunaj koliko hoces, Matrix 90 to ionako ne zna, pa bu mo vidli na kraju ko je bio u pravu.

Vidim plavi je zbrisao ko hijene pred lavovima, ni traga ni glasa od njega [lol]


quote Mig29

knele, zg28

dajte recite sta znate, forum tome i sluzi!!
jel hocete reci da nece nista zaraditi na Areni, ili sta??

Po mojim racunima ako izvuku nulu mogu bit presretni! Ja savoj izracun NE bum stavil na forum, ti blueman racunaj koliko hoces, Matrix 90 to ionako ne zna, pa bu mo vidli na kraju ko je bio u pravu.

Vidim plavi je zbrisao ko hijene pred lavovima, ni traga ni glasa od njega [lol]


Dobro zapamti šta si rekao nemoj poslije reći da se ne sjećaš ili kao do sada što si radio promjeniš nick i misliš da si riješio problem ali oni koji duže prate forum pamte te po još nekoliko nickova poslije sličnih izjava tako da ćemo te još kratko pamtiti po ovome nicku.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????



quote Mig29

knele, zg28

dajte recite sta znate, forum tome i sluzi!!
jel hocete reci da nece nista zaraditi na Areni, ili sta??

Po mojim racunima ako izvuku nulu mogu bit presretni! Ja savoj izracun NE bum stavil na forum, ti blueman racunaj koliko hoces, Matrix 90 to ionako ne zna, pa bu mo vidli na kraju ko je bio u pravu.

Vidim plavi je zbrisao ko hijene pred lavovima, ni traga ni glasa od njega [lol]


Dobro zapamti šta si rekao nemoj poslije reći da se ne sjećaš ili kao do sada što si radio promjeniš nick i misliš da si riješio problem ali oni koji duže prate forum pamte te po još nekoliko nickova poslije sličnih izjava tako da ćemo te još kratko pamtiti po ovome nicku.
[/quote]

Covjek koji je prodavao inu po 2100 kn nema sta samnom raspravljati o dionicama!

Aj mi se nemoj obracat na ovakav nacin, vidim da se nervozan, al ja ti nisam ustanova za lijecenje niti casna sestra, niti svecenik za ispovijed!

Vrlo agresivno nastupaš, jeli to zbog nesigurnosti ili cega??

I da, hajde molim te javno napiši koji su to moji nickovi!

P.s evo ti 100 za onu sto si ti meni dao, ispalo je 97, kusur slobodno zadrži [wink]

mogu oni u FI prikazati Dvore Matanove, ja toj ekipi ne vjerujem koliko je crnog ispod nokta…




quote Mig29

knele, zg28

dajte recite sta znate, forum tome i sluzi!!
jel hocete reci da nece nista zaraditi na Areni, ili sta??

Po mojim racunima ako izvuku nulu mogu bit presretni! Ja savoj izracun NE bum stavil na forum, ti blueman racunaj koliko hoces, Matrix 90 to ionako ne zna, pa bu mo vidli na kraju ko je bio u pravu.

Vidim plavi je zbrisao ko hijene pred lavovima, ni traga ni glasa od njega [lol]


Dobro zapamti šta si rekao nemoj poslije reći da se ne sjećaš ili kao do sada što si radio promjeniš nick i misliš da si riješio problem ali oni koji duže prate forum pamte te po još nekoliko nickova poslije sličnih izjava tako da ćemo te još kratko pamtiti po ovome nicku.
[/quote]

Covjek koji je prodavao inu po 2100 kn nema sta samnom raspravljati o dionicama!

Aj mi se nemoj obracat na ovakav nacin, vidim da se nervozan, al ja ti nisam ustanova za lijecenje niti casna sestra, niti svecenik za ispovijed!

Vrlo agresivno nastupaš, jeli to zbog nesigurnosti ili cega??

I da, hajde molim te javno napiši koji su to moji nickovi!

P.s evo ti 100 za onu sto si ti meni dao, ispalo je 97, kusur slobodno zadrži [wink]
[/quote]
Kada ti netko ukaže na tvoju prošlost kojoj je cilj svaki mjesec promjeniti nick onda nastupaš sa lažima i pokušavaš nekoga omalovažiti.
INU nisam prodavao po 2100 kako ti kažeš niti sam mijenjao nick do sada kao što ti radiš svako malo.

Drugo nisam agresivan već samo govorim istinu a to da si mjenjao nick i sam si priznao ako se sjećaš kad si rekao da si se sa plavim kladio prije godinu dana i da nije ispunio obećanje a nick ti je tada bio star tek koji mjesec.

Stotku ti ne mogu dati jer tvoji postovi ne zavrjeđuju više od nule a to je nemoguće jer moderator nije predvidio takve kao ti.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????


mogu oni u FI prikazati Dvore Matanove, ja toj ekipi ne vjerujem koliko je crnog ispod nokta…

ni ja, ali imaju revizora, ako se ne varam? [bye]
osim tog subjektivnog osjecaja, imate li neki opipljiviji razlog? [smiley]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

Zar ja moram biti registriran na forumu da bi se hvalio s Plavima?


quote Mig29

knele, zg28

dajte recite sta znate, forum tome i sluzi!!
jel hocete reci da nece nista zaraditi na Areni, ili sta??

Po mojim racunima ako izvuku nulu mogu bit presretni! Ja savoj izracun NE bum stavil na forum, ti blueman racunaj koliko hoces, Matrix 90 to ionako ne zna, pa bu mo vidli na kraju ko je bio u pravu.

Vidim plavi je zbrisao ko hijene pred lavovima, ni traga ni glasa od njega [lol]

Kolega spustite se na zemlju.
Ne živite u oblacima.


mogu oni u FI prikazati Dvore Matanove, ja toj ekipi ne vjerujem koliko je crnog ispod nokta…

Kolega nitko vas ne prisiljava, ali onda ako ne vjerujete, zadržite za sebe ili ako već javno kazujete, ona navedite konkretne razloge zašto.

U svakom slučaju, vjerujem da ste gladni Ingre, samo si ju ne možete priuštiti.
Drukanje na forumu ne pridnosi padu/rastu cijene dionice, nego oni koji upravljajau kapitalom mogu odrediti kretanje,a s time i trend na ovoj dionici.

P.S. Imaju u Ingri srca, pa će vam uskoro omogućiti kupnju dionice/a za manje cash-a, stoga se strpite malo,pa ćete i vi moći postati ponosni su-vlasnici ove kompanije.

Zna li se točno datum kada će se izvršiti "cijepanje" dionice i da li će se koristiti cijena prethodnog dana podijeljena sa 150 ili će se točan datum znati nakon skupštine.

na dana 21.07. je dogovor do ona nije datum siguran

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!



Sam si racunaj povrat na investiciju.

Ja vam necu..

HAHAHAHA OK mene si nasmijo hvala

[/quote]
I previse vam racunam tu.
Da nebi sve dobili..
U ovakvim poslovima, ispravite me uvijek ide cost+fee za izvodjaca.
Zaraditzi ce se i to dobro.
No jos vaznija je referenca za JPP koju nitko drugi nema…

Ajde kad si tako pametan ti lijuepo izracunaj.
Ja neznam koliko su im troskovi gradnje, tako da je vrlo tesko reci kolika je zarada.
I kako su ugovarali podizvodjace.

[/quote]

Opet jutro sa smješkom, svaka čast.
evo samo da znaš ja ti dao 100.

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

New Report

Close