INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


wlado, na plitak način pokušavaš spamati temu jer i površni ulagač na zse zna da ingr ima neki kikiriki duga prema državi a u psn je ušla isključivo taktički, primarno da se otepe stećajnog upravitelja nepostoječeg međimurja koji je rupom u zakonu, nepravomočnu presudu želio iskoristiti kao ovršnu ispravu i isprovicirati stečaj i sekundarno da iskoristi situaciju i očisti bilacu kroz otpis dijela potraživanja vjerovnika i kamata na dospjele oaveze [emo_zloban]

Aj nek si ti mene prokužio ,pročitaj si moje objave od ranije pa zaključi.Ovaj sam članak našao na temi Varteks i okačio ovdije jer je i Ingra u PSN pa reko nek ljudi čitaju.Ako ti misliš da nekoga možeš nagovoriti na kupnju ili prodaju neke dionice piskarajući ovdje poz. ili neg. stvari onda samo piši a jao si ga onom tko na osnov nečijeg piskaranja odlučuje o svom kapitalu.Toliko od mene. Pozdrav


banana, a tko ce onda dizati ingru, kad je svima jeftina po 3.
upucali su zadnju parisunu u ovaj papir i sad cekaju valjda neki kran da to odradi umjesto njih [emo_ooooo]

Kad i ako bude dobrih vijesti već će se naći netko tko će dignuti cijenu, pa i veću nego se mnogi nadaju. Vidi npr. Magmu.


Kad i ako bude dobrih vijesti ..

[emo_palacg]

free flow information


banana, a tko ce onda dizati ingru, kad je svima jeftina po 3.
upucali su zadnju parisunu u ovaj papir i sad cekaju valjda neki kran da to odradi umjesto njih [emo_ooooo]

Hoćeš reći da Zagrebačku burzu držimo mi koji pišemo na ovom forumu? Ili imaš nekakav ozbiljan uvid u spisak ulagača ,dajte molim vas. Pa kako je mod. ovo pustio.

Uprava je još prošli tjedan preko twittera najavila da očekuje nešto iz Fine, a danas je već utorak. Ako ne bude ništa novoga ovaj tjedan onda je izvjesno da će zatražiti produženje na daljnjih 30 dana. Ne pamtim da je ijedna druga tvrtka ovoliko rastezala postupak PSN. Možda je to i dobro, a možda i nije!

@ Ma recite vi nama kolega Bananarama šta vi očekujete od PSN? Lp

Definitivno nije dobro što se PSN ovoliko razvlači…Kupuje se vrijeme, ali vrlo lako bi se ipak moglo dogoditi da nagodba ne prođe, jer vjerovnici očito ne popuštaju, a pojedinima očito i odgovara da ne prođe…

Sumnjam da ikome može odgovarati. Naplativost je okvirno dana u prijedlogu PSN.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Ako nešto očekujem od ove predstečajne nagodbe je to da ingra ima spreman neki ugovoreni posao koji će objaviti kada predstečajna nagodba bude prihvačena,a ako tog posla nema, neće preći preko 3,3kn . ovo je moje osobno mišljenje. gotovo da nemam dionice ingre,kupiti cu ako prođe tu razinu od 3,3kn.

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.


@ Ma recite vi nama kolega Bananarama šta vi očekujete od PSN? Lp

Uopće je i ne očekujem! LP!


nemam dionice ingre,kupiti cu ako prođe tu razinu od 3,3kn.
takvih je najvise [emo_namigusa]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Ako nešto očekujem od ove predstečajne nagodbe je to da ingra ima spreman neki ugovoreni posao koji će objaviti kada predstečajna nagodba bude prihvačena,a ako tog posla nema, neće preći preko 3,3kn . ovo je moje osobno mišljenje. gotovo da nemam dionice ingre,kupiti cu ako prođe tu razinu od 3,3kn.

Kako to mislite ima spreman posao i čeka sa objavom poslije PSN a znamo da se ona može još dodatno produžiti ? Znači dozvoljeno je firmama manipulirati i tempirati ozbiljna izvješća kad nekome to privatno odgovara , mislim da je to kazneno djelo ako se varam ispravite me.
Ili nemojte pisati obmane.

New Report

Close