INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Izašao je članak u novom broju " Banke " intervju sa Kojakovićem iz Trigranita, da li je tko pročitao članak, ima li što o suradnji sa INGROM?

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Izašao je članak u novom broju " Banke " intervju sa Kojakovićem iz Trigranita, da li je tko pročitao članak, ima li što o suradnji sa INGROM?

ma džabe im trud kad će Energoprojekt holding ponovo na velika vrata da uđe na market cele nam bivše države a i šire, nema da brinete , bit će mesta i za saradnju sa Ingrom i Opanakajmom
[thumbsup]

Mnogi forumaši imaju multinickove, a samo ja Sisoje imam, bre, multiforumaše

Obavijest na burzi, u srijedu sastanak NO-a o uporabi dobiti za 2007. možda bude još kakvih novosti?

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Inaće zadnjih tjedana ova dionica i nije previše aktualna, kupaca nema, prodavatelja nema.
Tu sada treba ustanoviti koji bi bili razlozi tko će prije popustiti. Pad na dolje može prouzročiti jedino negativni trend tržišta po mom mišljenju. I taj pad bi trebao biti u svakom slučaju manji od prosjeka tržišta, jer znamo na kojim cijenama se trenutno trži dionica, a što se dogodilo u međuvremenu. Razloga da prvi popuste kupci ima napretek. Odlična FI za ovu godinu, najava novih mogućih poslova, fundamentalna usporedba sa sektorom, itd.
U svakom slučaju kada se sentiment tržišta okrene u jačem smjeru prema gore , siguran sam da je ovo dionica koja će najlakše ostvariti povratak na nekadašnje razine, jer razloga ima više nego dovoljno. U srijedu bi mogla biti najava o isplati dividende , koja bi trebala pokrenuti dionicu premas gore ( ako je bude ).
Bilo kako bilo, kako sam već nekoliko puta napisao , dionica je djelom imala ugrađenu cijenu zbog najava u budučnosti ( posebno tamo na 60 000 kuna kada je AZ fond uzeo 400 komada ), ta budučnost je došla u još svjetlijem tonu nego što se očekivalo ( izvješća iznad očekivanja ), najava je još svjetlije budučnosti ( ugovoreni novi poslovi u ovoj godini preko cijelih prošlogodišnjih prihoda, + najava 3 moguća nova posla od nekoliko milijardi kuna ) , a cijena dionice se vratila – u prošlost.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Hoću opet morat ja pravit promet danas?
Sve odlično a svi na bidu čekaju pad.

O,o stvorila se kupnja…. [shocked]

na 4300 sve prodajem...


O,o stvorila se kupnja…. [shocked]

to se valda gospon mind zbudil pa se opet aktiviral ili je plavi skuzil buy signal
pofuk

bit ce ingre na prodaji i po 33-34000 pa i nize drugi tjedan….sve mirise na to…..a kupnja ceka daleko nize…..

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


bit ce ingre na prodaji i po 33-34000 pa i nize drugi tjedan….sve mirise na to…..a kupnja ceka daleko nize…..

Po čemu si to zaključio ..po Crobexu ili neka inside info…?

na 4300 sve prodajem...

Vrlo je moguce nastavi li se negativan trend na svjetskom tržištu!

"Ako si u pravu 24 sata prije ostalih, onda 24 sata sloviš kao luđak."

sve ispod 36000kn je bacanje novaca

znam da bi mnogi htjeli budzašto, ali neće ići
poslije početnog pada crobexa na 3800 slijedi odbijanac

zato oprezno s bacanjem novaca, pogotovo oni koji su ušli iznad 37000kn


Vrlo je moguce nastavi li se negativan trend na svjetskom tržištu!



bit ce ingre na prodaji i po 33-34000 pa i nize drugi tjedan….sve mirise na to…..a kupnja ceka daleko nize…..

Po čemu si to zaključio ..po Crobexu ili neka inside info…?
[/quote]
to ti odgovora….ovaj pad ce malo potrajati…..

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

nema odbijanca,,bar ne danas….europa dobrano roni….

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


nema odbijanca,,bar ne danas….europa dobrano roni….

najkasnije za tjedan će biti puno veće cijena
kome se ne žuri čekati će, barem oni pametni

ako je netko kupio za 15000 prije godinu njemu je i sada dobra cijena
svatko zna po kolko ju je kupio i pošto će je dati
ja mislim da je to sukus …

Na burzi najava sastanka sa institucionalnim investitorima 11.06. i još 19. i 20.06.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close