INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nazalost uslijed ovog rasta ocekivao sam stabilizaciju cijene na razinama od 13kn,te ponovni rast. Mislim da ce nas trenutna nestabilnost u svijetu prekinut u tome.ali i dalje sam uvjeren da ce ova firma stasat u pravu građevinsku firmu.

diokidina, 23.01.2022. u 12:10

Nazalost uslijed ovog rasta ocekivao sam stabilizaciju cijene na razinama od 13kn,te ponovni rast. Mislim da ce nas trenutna nestabilnost u svijetu prekinut u tome.ali i dalje sam uvjeren da ce ova firma stasat u pravu građevinsku firmu.

samo polako…. nemojte biti nestrpljivi, nema opipljivih osnova da bi se dionica lansirala na 20 kn….

trebaju se pojaviti još nekoliko kupnji od 20 000 komada da pometu ove koji bi prodavali….

 

isto tako jedan dioničara očekuju da dionica padne kako bi još na dokupili….  i ja prvi….

@Alabrale

Ako ti cekas da cijena padne, a ne znam koliko ti odgovara da cijena bude, predpostavljam 10kn,jer manje od toga bi bilo ne realno.

Istu tu cijenu si imao od pocetka rujna sve do pocetka prosinca, 3 mj je bilo vremena, a i moglo se kupiti poprilicna kolicina. Nego kad cijena skoci, svi ocekaju pad da bi kupili, a kad padne ocekuju jos nize. Ne ide to tako bas.

Ovdje ce cijena pasti radi sve ukupne situacije u svijetu. Koliko ne znam. Kupnja je bila dobra zadnjih mjesec dana i to je pozitivno, ali ako se sada povuce znas u kojem smjeru idemo.

Ja svoj udjel ne prodajem,ne na ovim razinama.

 

diokidina, 23.01.2022. u 20:23

@Alabrale

Ako ti cekas da cijena padne, a ne znam koliko ti odgovara da cijena bude, predpostavljam 10kn,jer manje od toga bi bilo ne realno.

Istu tu cijenu si imao od pocetka rujna sve do pocetka prosinca, 3 mj je bilo vremena, a i moglo se kupiti poprilicna kolicina. Nego kad cijena skoci, svi ocekaju pad da bi kupili, a kad padne ocekuju jos nize. Ne ide to tako bas.

Ovdje ce cijena pasti radi sve ukupne situacije u svijetu. Koliko ne znam. Kupnja je bila dobra zadnjih mjesec dana i to je pozitivno, ali ako se sada povuce znas u kojem smjeru idemo.

Ja svoj udjel ne prodajem,ne na ovim razinama.

 

 

U pravu si skroz, ali da nije pohlepa u ljudima….  mislim isto da ne može ispod 10 nikako, jedino u slučaju općeg potopa burze od 50%

jedino me muči što uprava i nadzorni nisu skoro ništa kupovali još od davnih dana…  nešto malo su ante i mario

Mislim da su kupovali upravo oni jer znaju nešto više.

Sad da li direktno na svoje ime, ili preko drugih osoba to ćemo vidjeti.

U svakom slučaju promet je značajno skočio zadnjih dana, a cijena otišla na 13,50 u par poteza.

Debelo i konstantno pojačavanje pozicija u prvih 20.

Pogled na bid zabrinjava. Nema niti 20 naloga. Sve je izglednije da ništa za nas u obnovi Banovine. A u Zg je isto na tankom štapu bez ikakvih naznaka za nekakav posao. Na tim pretpostavkama smo rasli sa 6 do preko 14. Ova neizvjesnost nije dobra a tanak bid ne obećava veliki interes kupnje na ovim razinama. Što mislite, ali onako realno a ne navijački jer imamo dionicu u portfelju?

Ovo realno kako moze doci ponovno na 10,tako moze i na 15.

Imam dionicu u portfelju, ali ako krene ponovno na 10….

U vise navrata trebala je preci granicu preko 15,ali sa jednim ozbiljnim kupcem je nemoguce.

Strpimo se jos neko vrijeme. Mislim da Ingra nece imati nista sa obnovom, ali zato ako im se otvori na drugim frontovima mozemo ocekivati pozitivni pomak.

veliko zatišje…..  malo se prodaje a više se prodaje samom sebi po 200-600 komada….  par skupljača kupuje 1000-3000 komada…. i tako u krug….

Ili je drži vodu dok majstori odu 😂

https://novac.jutarnji.hr/novac/aktualno/potrebe-za-vodikom-su-sada-vec-prilicno-velike-i-tu-je-velika-sansa-za-nase-tvrtke-15155338

A tko će biti “pionir zelenog vodika” u Hrvatskoj? INGR_R_A 🙂

zanimljivo  za vodik…

Jel se išta promjenilo po pitanju tog vodika i ingre. Jel to u realizaciji. Ili nije nikad ni krenulo? Već dugo nema baš nikakvih novosti.

neki lagano skupljaju… uglavnom su okrugle brojke….

Kakav dobar ulov jučer,čestitke svim kupcima!

New Report

Close