INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

dedo, 05.07.2021. u 21:33

 





amarananab, 04.07.2021. u 21:07



 

 










lojtra, 03.07.2021. u 22:04



 

 

Prije će podmornica nego raketa. Sad još dok se uhite ovi malvezatori oko Arene i ostane se bez najamnine…

 

 



 

A lijepo sam ti savjetovala više puta a i ostalima da ne prodajete Ingru i selite u Dalekovod jer će te tamo spaliti sav novac zarađen od prodaje Ingre. Ti ne slušaš iskusnije pa ti jedino ostaje širenje čemera i jada. Samo naprijed u istom stilu pa ćeš pogubiti i to malo jada što ti je ostalo od kapitala.

 



 

@ banana

Lojtra je samo jedno prosto i nezrelo biće, sitna i jadna duša…  Ali kada poraste i odraste, malo zaradi i stekne iskustvo možda postane sličan vama, jednoj od najvećih ajkula na ovom forumu. Ajkulu sa hiljadu lica ali čije mišljenje je, bez obzira na sve i njene promjenljive lične interese, uvijek zadovoljstvo i poučno čitati…

 

mislim da nije baš tako! po meni je naš lojtrek sredovječan zreo dobrodušan čovjek kojeg je burza toliko mnogo ozlojedila i ogulila da mu “uspjesi” banane i drugih forumaša samo raspiruju njegovu čangrizavost i senilnost. zato dionica građevinara danas valja, a sutra kad je proda nije dobra. tako je i kupio brodare! mislio da kupuje perspektivnu koja će samo rasti, a kupio onu koja samo stagnira! što ćeš kad je čovjek pobrkao tikete!

 

pozornost molim! to se može svakome dogoditi!

Blago kući u koju lojtra ne uđe.

Banana kao i veliki broj na ovom forumu druka za dionicu kada ju kupi, gadi kada ju proda. Smijesno je kada potpuno promijeni plocu u 7 dana.

Kolega Lojtra je napisao da je prodao Ingru po 10 kuna pa su mu se rugali, a cijena opet pala na 10 kuna.

Nego, je li Ingra dobila kakav posao?

Cekam FI sa zanimanjem.

Čitam ove gluposti o meni i čudim se Vašem neznanju. Istina je da sam hvalila Dalekovod dok je bilo izgledno sa se možda nešto od te firme i napravi. Već nakon godišnjag izvješća za 2020 bilo je i najvećoj ludi jasno da odatle treba pobjeći. Javno sam tada napisala i objavila da sam prodala sve dionice Dalekovoda čim je u zadnjem rastu dodirnuo 7,20. Raslo je to poslije i do 8 ali ni u ludilu se ne bih vratila. Ingru sam nakon toga kupila po 7,50  i od tada sam većim dijelom kapitala u Ingri.

To što neku dionicu hvalim a neku kudim je sasvim normalno jer se situacija iz mjeseca u mjesec može drastično promijeniti na bilo kojoj dionici. I zaista to ne ovisi o tome da li sam u poziciji sa dionicama te firme ili ne. Često znam posjedovati dionice neke firme a istovremeno je kuditi jer znam da moja priča ima kontra efekat na ove ulagače koji ovdje piskaraju. Ingra je trenutno za hvaliti ali to ne zanči da će tako biti i za mjesec, dva, godinu… Dečki moji ako ste se zaljubili u neko od svojih ulaganja to Vam je najsigurniji put u gubitak. Za mene su sve dionice na ZSE-u čisto smeće ali i na smeću se u određenim fazama fože dobro zaraditi. Kad namirišem da nešto ne valja bježim i mjenjam priču – i u čemu je tu problem?

zvekir, 06.07.2021. u 13:13

 





dedo, 05.07.2021. u 21:33



 

 







 

@ banana

 



Lojtra je samo jedno prosto i nezrelo biće, sitna i jadna duša…  Ali kada poraste i odraste, malo zaradi i stekne iskustvo možda postane sličan vama, jednoj od najvećih ajkula na ovom forumu. Ajkulu sa hiljadu lica ali čije mišljenje je, bez obzira na sve i njene promjenljive lične interese, uvijek zadovoljstvo i poučno čitati… 

 



 

hahaha,dugo se nisam ovako nasmijao.taj veliki “znalac” banana trpao se do zadnje kune dionicama dalekovoda po 6-7 kn i ismijavao druge koji kao ne vide takvu odličnu priliku,,pa kad je pred mjesec dana dionica potonula u bezdan naglo je okrenuo ploču kako dlkv ništa ne valja a tako će i ovdje napraviti čim se brod počne ljuljati

živa istina

zvekir, 06.07.2021. u 13:13

 





dedo, 05.07.2021. u 21:33



 

 







 

@ banana

 



Lojtra je samo jedno prosto i nezrelo biće, sitna i jadna duša…  Ali kada poraste i odraste, malo zaradi i stekne iskustvo možda postane sličan vama, jednoj od najvećih ajkula na ovom forumu. Ajkulu sa hiljadu lica ali čije mišljenje je, bez obzira na sve i njene promjenljive lične interese, uvijek zadovoljstvo i poučno čitati… 

 



 

hahaha,dugo se nisam ovako nasmijao.taj veliki “znalac” banana trpao se do zadnje kune dionicama dalekovoda po 6-7 kn i ismijavao druge koji kao ne vide takvu odličnu priliku,,pa kad je pred mjesec dana dionica potonula u bezdan naglo je okrenuo ploču kako dlkv ništa ne valja a tako će i ovdje napraviti čim se brod počne ljuljati

točno 👍

tovarish, 07.07.2021. u 10:33

 



Razumijemo i slažemo se u potpunosti.

Bilo je suvišno reći da sve ono šta (i kada) banana govori neophodno interpretirati na pravi način…

A to već dobro znaju oni koji ga (je) duže prate…




 

 





 

@ banana

 



Lojtra je samo jedno prosto i nezrelo biće, sitna i jadna duša…  Ali kada poraste i odraste, malo zaradi i stekne iskustvo možda postane sličan vama, jednoj od najvećih ajkula na ovom forumu. Ajkulu sa hiljadu lica ali čije mišljenje je, bez obzira na sve i njene promjenljive lične interese, uvijek zadovoljstvo i poučno čitati… 



hahaha,dugo se nisam ovako nasmijao.taj veliki “znalac” banana trpao se do zadnje kune dionicama dalekovoda po 6-7 kn i ismijavao druge koji kao ne vide takvu odličnu priliku,,pa kad je pred mjesec dana dionica potonula u bezdan naglo je okrenuo ploču kako dlkv ništa ne valja a tako će i ovdje napraviti čim se brod počne ljuljati



 

točno 👍

 

Lijepo je vidjeti staru ekipu na forumu Ingre

Sutra glavna skupština u 15.00

I kolika je dividenda…

https://eho.zse.hr/obavijesti-izdavatelja/view/38630

A tko se to počinje baviti energijom i već ima gotove energetske projekte usklađene sa EU direktivama?

https://zimo.dnevnik.hr/clanak/pocinje-najveci-projekt-solarizacije-hrvatske—659168.html

Tako se i ocekivalo!

evo malo o solarnoj energiji.

Industrija u kojoj se otvaraju milijuni novih radnih mjesta: Hitno su potrebni kvalificirani radnici

Je li to još jedna stvar kojom se ingra neće baviti? Pompozno se najavljivala i obnova,bili sponzori,organizirali panele… a di je sada sve to nestalo? S druge strane,što ako dio duga pretoče u nove dionice u najavljenoj mogućoj dokapitalizaciji? Koliko će onda vrijediti dionica?

New Report

Close