Uz porez na nekretnine, od 2018. uvodi se i građevinska renta

Naslovnica Forum Komentari članaka Uz porez na nekretnine, od 2018. uvodi se i građevinska renta

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Ma nije moguće?
Ja sam naprosto šokiran.
Be beeee beeee i dalje će se to mirno promatrati opijeni sve boljim uvjetima življenja u RH.

mi smo ipak zemlja slučaj

Samo naprijed . Bilo 500 ili 501 parafiskalni namet , manje više je svejedno .
Sitnozubi vole svoj HDZ=SDP i za mjesec dana će opet glasati za njih.

Opasno

Evo vam ga na – ljubitelji poreza na nekretnine!!!
Molim pokušajte ovo opravdati?

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

Kako stvari postaju jasnije,može se pomalo izvlačiti zaključak,da nije “ono” bilo ropstvo,već da će to biti “ovo”,i to za značajnu većinu…Da je netko ljudima mogao 1990. reći šta i kako će biti 2020.g.,.SFRJ bi možda isto tako otišla u raspad,ali za socijalizam bi se vodila žestoka borba…Ovako,veži konja gdje ti gazda kaže…Državna kasa prazna,država dužna,sve što vrijedi rasprodano,profit odlazi iz RH,pa,hajde da natovarimo preteški financijski teret na leđa već osiromašenog naroda,neka porezima puni državnu kasu…Lako je tako državu voditi,to bi svatko znao,ne treba za to prevelika pamet…Jedina je utjeha da će i njihovi unuci biti jednog dana podstanari u svom stanu…Kada je Gazda pao na koljena,svatko drugi može…Ja im to od srca želim,tako da svi budemo,ili barem velika većina,i u bijedi,i potplaćeni,i eksploatirani,i podstanari,i radnici na određeno,i da su nam kamate 10%,i da su nam antidepresivi najpropisivaniji lijek,i da nam prodaju našu vodu,i struju,a da i naše šume postanu njihove,ceste isto tako,i td.,i tsl…I da nam ne prestaju puniti glavu o tome kako su oni prije njih bili najveći zločinci na svijetu…

Sveta Marijo, Majko Božja, moli za nas.
Sveti Mihovile, moli za nas.
Sveti Božji Anđeli, molite za nas.
Sveti Ivane Krstitelju, moli za nas.
Sveti Josipe, moli za nas.
Sveti Petre i Pavle, molite za nas.
Sveta Marijo Magdaleno, moli za nas.
Sveti Stjepane i Lovro, molite za nas.
Sveti Bazilije, moli za nas.
Sveti Augustine, moli za nas.
Sveti Antune, moli za nas.
Sveti Benedikte, moli za nas.
Sveti Ćirile i Metodije, molite za nas.
Sveti Dominiče, moli za nas.
Sveti naš Oče Franjo, moli za nas.
Sveta Klaro, moli za nas.
Sveti Berarde i drugovi mučenici, molite za nas.
Sveti Fidele, moli za nas.
Sveti Nikola Taveliću, moli za nas.
Sveti Marko Križevčanine, moli za nas.
Sv. Leopolde Mandiću, moli za nas.
Blaženi Gracija Kotorski moli za nas.
Blažena Ozano Kotorska, moli za nas.
Bležena Marija od Propetog Isusa Petković, moli za nas.
Svi sveti mučenici Franjevačkog reda, molite za nas.
Sveti Bonaventura, moli za nas.
Sveti Antune Padovanski, moli za nas.
Sveti Bernardine, moli za nas.
Sveti Didače, moli za nas.
Sveti Petre Alkantarski, moli zanas.
Sveti Felikse, moli za nas.
Sveti Paškale, moli za nas.
Sveti Franjo Solanski, moli za nas.
Sveti Lovro Brindizijski, moli za nas.
Svetij Josipe Kupertinski, moli za nas.
Sveti Ivane Josipe, moli za nas.
Sveti Leonarde, moli za nas.
Sveti Konrade Parcamski, moli za nas.
Sveti Ljudevite, moli za nas.
Sveti Elzearije, moli za nas.
Sveti Konrade Pijačenski, moli za nas.
Sveta Janjo Asiška, moli za nas.
Sveta Koleto, moli za nas.
Sveta Katarino Bolonjska, moli za nas.
Sveta Veroniko, moli za nas.
Sveta Elizabeto Ugarska, moli za nas.
Sveta Ružo Viterpska, moli za nas.
Sveta Marijo Franciska, moli za nas.
Sveta Margareto Kortonska, moli za nas.
Svi sveci i svetice Franjevačkog reda, molite za nas.

Ivica Todorić-"Dugujem,dakle jesam."

HR je od ulaska u EU izgubila 10% pučanstva, znači da mi osim što propadamo sada doslovno izumiremo i nestajemo, s obzirom da nas je 10% manje trebalo bi za 10% smanjiti i javnu administraciju ali ne, oni uvode novi namet, ma divno…Bože čuvaj Hrvatsku, ode ja u Njemačku…

referendum i ustavnu zabranu svih davanja na nekretnine, i poreza i naknada i renti…također, preispitati namete na vode, šume i vratiti ih u svrhu općeg dobra jer ovo što partije rade u svrhu samoočuvanja je postalo preretardirano

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Romel, 14.04.2017. u 15:34
Svi sveci i svetice , molite za nas.

Nema ih dovoljno .


referendum i ustavnu zabranu svih davanja na nekretnine, i poreza i naknada i renti…također, preispitati namete na vode, šume i vratiti ih u svrhu općeg dobra jer ovo što partije rade u svrhu samoočuvanja je postalo preretardirano
puno ima na sve strane pisu ,ono sto treba,,ali to se ne dogadja !!!
koja je alternativa osim na ulice?cisto me zanima ,razmisljam ,zasto nebi drukcije od vecine 🙂

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial



referendum i ustavnu zabranu svih davanja na nekretnine, i poreza i naknada i renti…također, preispitati namete na vode, šume i vratiti ih u svrhu općeg dobra jer ovo što partije rade u svrhu samoočuvanja je postalo preretardirano
puno ima na sve strane pisu ,ono sto treba,,ali to se ne dogadja !!!
koja je alternativa osim na ulice?cisto me zanima ,razmisljam ,zasto nebi drukcije od vecine 🙂
[/quote]

Vrlo jednostavno. Više ne plaćati poreze. Građanski neposluh.

Pa neka pošalju policiju na Hrvate pa će vidjeti što će se dogoditi.
Slažem se da nam treba jedan Matija Gubec koji će dignuti ljude protiv ove pljačke.

Pa nas ima manje nego jedan grad u Americi a valjda imamo veću birokraciju.

Ovo me podsjeća na nacionalizaciju zemlje u Jugoslaviji.

Jedina je razloga što onda niste bili vlasnici ali ste mogli ostati kao posjednici.
Ovaj HDZ i MOST će sada napraviti da će Vam uzeti zemlju zauvijek za male pare, ili besplatno.

Naravno da im paše da se domicilni Hrvati raseljavaju po svijetu, jer što više hrvatske inteligencije i mladosti otiđe van to će oni lakše vladati.

Prodali su nas i opljačkali.

Moram priznati da mi nije bilo jasno kako Hrvati nisu nikad mogli zadržati svoju državu.

U Hrvatskoj mi je postalo jasno.

Nema pravice i pravde za Hrvate koje vole svoju zemlju.

Kao što je rečeno, ako Vam se ne sviđa ovakva Hrvatska možete otići.

Ako se Hrvati ne dignu na bunu za 10 godina Hrvata neće biti.
Svi će otići iz Hrvatske, osim ovih mafijaških obitelji koji u talu sa sudstvom, odvjetnicima i političarima (svi) Vas sustavno pljačkaju.

New Report

Close