INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

redizajnlos, 17.02.2021. u 12:05

Budući da nema velikih poboljšanja a cijena je išla 300% zaključujem da sada kupuju oni koji su kupovali od 12-13,40 i tako sebi smanjuju prosjek. Znam to jer sam i ja kupovao u padu i smanjivao prosjek i nažalost tako sam došao do 2kn. Čekao sam oko 10 godina da vratim uloženo a i dobro zaradim. Nije bilo lako sve te godine. Vrlo oprezan treba biti jer bi se moglo opet ponoviti. Nema novih dobrih poslova, knjigovodstveno se šminka financijski položaj i to je veoma veoma rizično kupovati na ovim cijenama. Može jedno pitanje za one koji su čitali ugovor oko gradnje Arene. Kada prođe najam za 5- 6 godina, čija je Arena, Ingrina ili Grada Zagreba i države?

Ne za 5-6 godina nego za 15 godina

Nemojte zaboraviti da je do 10kn na asku bilo 60tis km, i otislo ne isti dan vec isto sat,a koji dan prije toga nije nitko  nije zelio po 9kn.

Tkome odgovara danasnje razine za prodat, nek proda.

Meni nedostaje strpljenja.

I jos jednu stvar moram dodat, trenutno sam u plusu 150%, i svaki put izađem i sa 30% i vise, ali ovog puta NE. Znam ja zasto i to mi je dovoljno.

 

@jaro

Dobro kad se prodao.

Samo me interesira da li si pogrešno napisao da ulazis ponovno na 6-7,ili si mislio na 26-27.

https://www.poslovni.hr/dogadjanja/obnova-i-revitalizacija Kao što sam više puta ovdje pisao, obnova potresom pogođenih područja tek sljedi, INGRA ovdje ima velike šanse, značajan rast ove dionice se već dogodio, a zamislite što će biti kada krene obnova i krupni kapital u građevinu…

Cilj konferencije Poslovnog dnevnika pod nazivom Obnova i revitalizacija je s jedne strane staviti fokus na potrebe razrušenih područja – Zagreba i Sisačko-moslavačke županije – kada su u pitanju građevina, arhitektura, inženjeri, materijali, dobavljači, radna snaga i sl., ali i staviti naglasak na mogućnosti gospodarske revitalizacije Banije. Kroz tri panel diskusije, prezentacije i opsežan prilog koji će dan konferencije biti objavljen u Poslovnom dnevniku progovaramo o dvije teme: (1) snaga hrvatske građevine – kako obnoviti Zagreb i Baniju; (2) gospodarska budućnost Banije. Kroz razgovor sa stručnjacima, predstavnicima gospodarstva i različitih sektora koji su važni za revitalizaciju i obnovu tražimo odgovor na jednostavna pitanja. 

Ingra partner

Ovo kupuju neki insajderi, jer ovako udarati po asku može samo netko ko je siguran da roba vrijedi puno više.  Ja nekidan nisam imao hrabrosti uzeti po 11 jer nisam insajder, a prodati po 13 mi se čini oportuno, iako imam osjećaj da sam se gadno zajebo

Prekjučer smo vidjeli kako se začas sve okrene, nitko više nije htio kupiti ni po 11, a netko je počeo kipati desetke tisuća na 11. Onda opet u drugom smjeru, i to sve bez bilo kakvih novosti.

Tako da uvijek treba biti oprezan i pri kupnji i pri prodaji.

Ali jedno stvarno čudi, a to je da je bid još uvijek prilično slab čak i oko 10, čudno da ne čekaju ako tko slučajno raspali – greškom ili namjerno.

nisam siguran kolega, ne kupuje ovaj slučajno ovoliko.. žao mi je što nisam prodao neke pozicije i dokupio ovdje više…

 

za par godina, ako krene obnova preko njih, ove cijene će biti smiješne..

Ide ingra tamo gdje joj je i mjesto.

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

pozitiva, 19.02.2021. u 12:28

Ide ingra tamo gdje joj je i mjesto.

Tako je kolega. Kratak i jasan komentar!!

Povratak na razine od prije potresa (Zagrebačkog).
Doba građevinara tek je pred nama. Novaca za obnovu napretek.

[i]Freedom' just another word for nothing left to lose[/i]

klackalica, 19.02.2021. u 13:43

 





pozitiva, 19.02.2021. u 12:28



 

Ide ingra tamo gdje joj je i mjesto.

 



 

Tako je kolega. Kratak i jasan komentar!!

Povratak na razine od prije potresa (Zagrebačkog). Doba građevinara tek je pred nama. Novaca za obnovu napretek.

Ingra nije bila na ovim razinama cca 10 godina

 

Kreće obnova hehe

https://lider.media/poslovna-scena/hrvatska/gradevinska-operativa-u-niskom-startu-nece-stranci-graditi-banovinu-135464

volim kad pesimisti pišu pesimistično, a optimisti optimistično……tad mirno spavam. kad se izmiješaju, onda je vrijeme za akciju…

https://www.seebiz.eu/nekretnine/projekt-u-heinzelovoj-u-zagrebu-nicu-neboderi-do-140-m/252179

Kako ce Ingrica uci u Bandiceve vizije.

 

New Report

Close