INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



meni nepase da raste ali izgleda da ce rasti nisam dovoljno kupio…

imaš prodaju po 3,80 kn pa što ne kupuješ? preskupa ti je ta cijena? a tvrdiš da će dionica rasti!? prozirnog li drukanja [emo_palacd]
[/quote][emo_smijeh][emo_palacd]

nema se vise ko od velikih kipati tak da sigurno nece padati,a dali ce rasti ja neznam ,

staro burzovno pravilo:ako nemoze padat mora rast..[emo_smijesak]

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

Dragi moji suvlasnici naše drage ingrice evo jedno pitanje, Šta mislite o vlasničkoj strukturi ?

PBZ.d.d skrbnički račun 6,69 %
Igi i kompanjeros 55,70 %
Ostali naivci 44,30 %

e sad, ako PBZ.d.d skrbnički račun dodamo naivcima i oduzmemo Igiju i komaniji onda naivci imaju 50,99 % napram 49,01. Meni je i prijašnje stanje alarmantno.
Vaša mišljenja dragi suvlasnice.


Dragi moji suvlasnici naše drage ingrice evo jedno pitanje, Šta mislite o vlasničkoj strukturi ?

PBZ.d.d skrbnički račun 6,69 %
Igi i kompanjeros 55,70 %
Ostali naivci 44,30 %

e sad, ako PBZ.d.d skrbnički račun dodamo naivcima i oduzmemo Igiju i komaniji onda naivci imaju 50,99 % napram 49,01. Meni je i prijašnje stanje alarmantno.
Vaša mišljenja dragi suvlasnice.

…moj odgovor…pogledaj strukturu HT-a…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Budući da je danas već 15.05., kratko pitanje….:

Kako i kakvo riješnje će nagodbeno vijeće donijeti… ako je nagodbeno vijeće, a po osnovi Zakona… riješenje Ingri bilo dužno donjeti najkasnije do 01.04. i to po osnovi točke 3. članka 89 … i to iz raloga što je Ingrin slučaj, slučaj iz točke 2. članka 89…. te što je Zakon stupio na snagu 01.10.2013. ? Hvala unaprijed na konkretnom odgovoru…

GLAVA V.

PRIJELAZNE I ZAVRŠNE ODREDBE

Zatečeno stanje

Članak 89.

Iznimno od odredbi ovoga Zakona:

1. ako je protiv dužnika prije stupanja na snagu ovoga Zakona pokrenut stečajni postupak, dužnik može prije otvaranja stečajnog postupka vjerovnicima predložiti sklapanje predstečajne nagodbe,

2. dužnici koji u trenutku stupanja na snagu ovoga Zakona ispunjavaju uvjete za pokretanje postupka predstečajne nagodbe, dužni su u roku od 90 dana od dana stupanja na snagu ovoga Zakona, pokrenuti postupak predstečajne nagodbe,

3. u slučaju iz točaka 1. i 2. ovoga stavka nagodbeno vijeće dužno je donijeti rješenje o otvaranju postupka u roku od šest mjeseci od dana stupanja na snagu ovoga Zakona.
http://www.zakon.hr/cms.htm?id=276

Ne priča, Ingrin CEO, Oppenheimer ništa napamet, samo pratite njegove izjave i dobiti ćete uvid u pravo stanje stvari. [emo_palacg]

http://www.jutarnji.hr/igor-oppenheim–ingra-se-super-drzi—-s-obzirom-na-ostatak-sektora/1011092/

Kada on gubi novac, onda je riječ o milijunima kuna. Toliko vrijedi njegov dan, ono što on pokrene kada uposli svoju kompaniju

…a tu su i 60 milijuna eura teški ugovori koje je Ingra potpisala prošle godine s raznim naručiteljima. To znači da su pred njom poslovi, time i izlazak iz neugodne situacije. Doda li se tome i dovršetak, finaliziranje ugovora za nove poslove vrijedne još 240 milijuna eura, koliko bi Ingra trebala zaraditi, teško je reći da je Ingra na umoru…

Poljaci: Dođite nam graditi autoceste, za LNG uzmite novac EU

neće uvijek biti ovako.

Razumijem što su strpljivi kupci, ali neznam što li su toliko strpljivi prodavači, a naslagali se u lipu na asku. Nije velika razlika ako prodaju po bidu, neće puno izgubiti. Što li im se ne prodaje?

neće uvijek biti ovako.

Poljaci: Dođite nam graditi autoceste, za LNG uzmite novac EU


Je li Infra ikad bila gore, pričao mi je jedan tip da su Ingraši nekad radili u Čehoslovačkoj.


Budući da je danas već 15.05., kratko pitanje….:

Kako i kakvo riješnje će nagodbeno vijeće donijeti… ako je nagodbeno vijeće, a po osnovi Zakona… riješenje Ingri bilo dužno donjeti najkasnije do 01.04. i to po osnovi točke 3. članka 89 … i to iz raloga što je Ingrin slučaj, slučaj iz točke 2. članka 89…. te što je Zakon stupio na snagu 01.10.2013. ? Hvala unaprijed na konkretnom odgovoru…

GLAVA V.

PRIJELAZNE I ZAVRŠNE ODREDBE

Zatečeno stanje

Članak 89.

Iznimno od odredbi ovoga Zakona:

1. ako je protiv dužnika prije stupanja na snagu ovoga Zakona pokrenut stečajni postupak, dužnik može prije otvaranja stečajnog postupka vjerovnicima predložiti sklapanje predstečajne nagodbe,

2. dužnici koji u trenutku stupanja na snagu ovoga Zakona ispunjavaju uvjete za pokretanje postupka predstečajne nagodbe, dužni su u roku od 90 dana od dana stupanja na snagu ovoga Zakona, pokrenuti postupak predstečajne nagodbe,

3. u slučaju iz točaka 1. i 2. ovoga stavka nagodbeno vijeće dužno je donijeti rješenje o otvaranju postupka u roku od šest mjeseci od dana stupanja na snagu ovoga Zakona.
http://www.zakon.hr/cms.htm?id=276

Nisu ni meni jasni svi ovi rokovi jer je po gore navedenom vec trebala biti donesena nekakva odluka. No pogledajmo datume kod Dalekovoda pa cemo vidjeti da je i ovdje (barem za sada) sve pod kontrolom.

14.11.2012. Dalekovod predao zahtjev za predstecajnom nagodbom
3.12.2012. Trazena je nadopuna
21.12.2012. Odblokiran im je racun

Ako sam nesto pogrijesio slobodno me ispravite.

New Report

Close