INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nek bude i 10 puta manja cijena nego 2007, ja zadovoljan. A bila je 65000 kuna po dionici.

https://eho.zse.hr/obavijesti-izdavatelja/view/35096

Smanjili obveze 32 mil kn a dionica pala?! Sad još ova kupovina Debana…moglo bi biti vatreno u ponedjeljak.

lojtra, 22.12.2020. u 13:47

Nek bude i 10 puta manja cijena nego 2007, ja zadovoljan. A bila je 65000 kuna po dionici.

Može samo info kolega, koliki je bio BV pri spomenutoj cijeni od 65000 kn te godine,

Rješavaju se utega zaduženosti, prodan je prostor u jednom shopping centru?

Očekuje se da će Ingra vrlo brzo biti konkurentna i prisutnija na građevinskom tržištu, to znači i puno aktivnija u smislu davanja ponuda što bi bila posljedica povećanja garantnog okvira.”

Građevinari su uvijek prvi isplivalo iz krize.

Ingra se upravo sa novom posadom priprema da bude sto konkretnija na tržištu.

Nema sumnje da nece uspjeti.


@lojtra

Bice ponedjeljaka. Ici ce ovo uskoro na vece razine.

Ne treba biti jako pametan da skužiš da se ovdje nešto veliko sprema. A ovi što po cijeli dan palamude na forumu i drukaju pad za par lipa da kao jeftino kupe uskoro će kupovat mahnito kupovat po 20 i više kn.

 

Sretan Božić!!!

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

Hrabra je ekipa koja prodaje po ovim cijenama dok clanovi uprava kupuju koji znaju vise o stanju firme. Sa prvim vecim poslom koji Ingra objavi mogla bi cijena bez veceg otpora na cijenu BVPS-a (cca. 15.70kn) a nakon toga je samo nebo granica…

Prognozirao sam cijenu od 20+ do kraja 2020

Očito sam fulao za godinu dana.

Umjesto pojedinačnih zgrada, pripremimo se na obnovu cijelih četvrti

Možda neki koji su previše slavili nisu čuli da je PU Ingre u petak kupio 50000 kom dionica po 7,90. Ja da nisam krcat dionicama lupio bi po asku do 9 kn. Naravno kupio je 2 radna dana prije.

Kupnje uprave su često dobar znak

Iduće godine na tržištu kapitala moglo bi biti uzbudljivo, neke naznake već su tu

”Da, nažalost, naša gradnja je loša i stara i to je najprije razlog što imamo tako velike štete i žrtve, ali to nam je poznato. Sva novija gradnja, zgrade izgrađene prema suvremenim protupotresnim standardima su ovaj potres istrpile bez problema”, kaže Kuk.

Sve novo što se bude pravilo u Hrvatskoj morat će biti u skladu sa suvremenim standardima o gradnji. Najgore uvijek prođu stare četvrti.

New Report

Close