INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Sektor u kojem gotovo da nema krize: U listopadu izdano 7,6 posto više dozvola nego lani

Radi se na sve strane, ali ne i INGRA. Knjigovodstvenim akcijama se nešto pomaklo, ali bez dobivenog posla brzo će se vratiti na 3.00kn

Ako ste imalo sigurni da će se bez dobivenog posla brzo vratiti na 3 kn onda vam je sigurno sad prodati i onda kupiti po 3 kn

I Chuck Norris vozi Dajca!! Tko vozi Dajca ima krupna jajca!! Nebojše=Ne boj se ! Ne valja li ga,ne valja, dok ne kroči Nebojse!

Dakle Vi sugerirate da do daljnjeg sigurno neće ugovarat ništa? Hvala na info.

Upravo bez dodatnih poslovna, dionica će se tržiti na barem pola booka kao i do sada, a sve novo ugovoreno će povećati cijenu.

matovilka, 16.12.2020. u 08:33

Upravo bez dodatnih poslovna, dionica će se tržiti na barem pola booka kao i do sada, a sve novo ugovoreno će povećati cijenu.

To “novo ugovoreno” se spominje zadnjih 10 god., a jedino što se događa je knjigovođenje i ovakvi povremeni kratkotrajni uzleti. Dobar posao su napravili, ali da bi se ovo održalo ili nastavilo rast, potrebno je upaliti mješalice. Jedna manja brana je srušena na 7.60 , iduća manja je na 6.60.. Bojim se tobogan efekta, a trica je jako blizu.

Ovo je samo moje mišljenje i nadam se demantiranju dobivanjem posla…

Tako je Lojtrice, osim što ja nikad ne prodam na 8.

Yuri boyka

Spominje se tek od ljeta ove godine a ne 10 godina. Kakve gnjusne laži.

YuriBoyka, 16.12.2020. u 13:32

 





matovilka, 16.12.2020. u 08:33



 

Upravo bez dodatnih poslovna, dionica će se tržiti na barem pola booka kao i do sada, a sve novo ugovoreno će povećati cijenu.

 



 

To “novo ugovoreno” se spominje zadnjih 10 god., a jedino što se događa je knjigovođenje i ovakvi povremeni kratkotrajni uzleti. Dobar posao su napravili, ali da bi se ovo održalo ili nastavilo rast, potrebno je upaliti mješalice. Jedna manja brana je srušena na 7.60 , iduća manja je na 6.60.. Bojim se tobogan efekta, a trica je jako blizu.

Ovo je samo moje mišljenje i nadam se demantiranju dobivanjem posla…

YuriBoyka, 16.12.2020. u 13:32

 





matovilka, 16.12.2020. u 08:33



 

Upravo bez dodatnih poslovna, dionica će se tržiti na barem pola booka kao i do sada, a sve novo ugovoreno će povećati cijenu.

 



 

To “novo ugovoreno” se spominje zadnjih 10 god., a jedino što se događa je knjigovođenje i ovakvi povremeni kratkotrajni uzleti. Dobar posao su napravili, ali da bi se ovo održalo ili nastavilo rast, potrebno je upaliti mješalice. Jedna manja brana je srušena na 7.60 , iduća manja je na 6.60.. Bojim se tobogan efekta, a trica je jako blizu.

Ovo je samo moje mišljenje i nadam se demantiranju dobivanjem posla…

 

Kad je već takva situešen i g.Yuri zna, ja sutra prodajem i kupujem natrag na 3 tricu…biznis samo takav

I Chuck Norris vozi Dajca!! Tko vozi Dajca ima krupna jajca!! Nebojše=Ne boj se ! Ne valja li ga,ne valja, dok ne kroči Nebojse!

Samo ako vam oni iz uprave ne pomrse račune pa budete morali ulaziti po dvoznamenkastoj cijeni.

Jer nisu oni uludo kupovali velike količine iznad 8 da bi nekom sad dopustili da ulaze povoljnije.

Zato oprezno, a plus ako objave kakav posao, bit će vatreno.

Ajde spustite ovaj nalog od 10000 kom na 7,20 i ja ću ga kupiti.

Meni trenutna situacija i prognoze slici kao na ovo grafu gdje se vidi skok davnih dobrih godina 2007-2008.. Iduće godine sprema se građevinski boom,svi će raditi i rasti,pa tako i ingra,a dokle,vidjet ćemo!

Samo logirani korisnici mogu vidjeti privitke.

https://eho.zse.hr/obavijesti-izdavatelja/view/35065

Ma sve super, samo da još koji veći posao ugovore…

Čudno kako ovakva vijest ne prođe zapaženo. Da je minus 15000000 u pitanju, dionica bi pala za 10%

Kolika je sada nova knjigovodstvena vrijednost ako uzmemo i ovu novu obavijest? Koliko sam ja izračunala 15,70 po dionici ako se pripiše  i ovih 15 milijuna kuna.

New Report

Close