INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Zna li netko u kojoj je fazi natječaj za za izgradnju nove zgrade CCTM-a? Do kada je rok za predaju ponuda?

Prema sada vidljivoj situaciji oko trgovanja, biti ce velika borba na razini cca 3kn. Barem prema postavljenom bidu tako izgleda.

Pongo, 03.11.2020. u 14:16

Prema sada vidljivoj situaciji oko trgovanja, biti ce velika borba na razini cca 3kn. Barem prema postavljenom bidu tako izgleda.

 

pa vi ste preoptimisticni,kolega je spomenuo da pada na 1 kn,a ja mislim da bi bila win win situacija da padne na 1kn, a da dividenda bude 1kn

uglavnom dionica je kao vino,što više stoji više vrijedi,naravno za onog tko može čekati,bitan je dobar podrum

I Chuck Norris vozi Dajca!! Tko vozi Dajca ima krupna jajca!! Nebojše=Ne boj se ! Ne valja li ga,ne valja, dok ne kroči Nebojse!

Pongo, 03.11.2020. u 14:16

Prema sada vidljivoj situaciji oko trgovanja, biti ce velika borba na razini cca 3kn. Barem prema postavljenom bidu tako izgleda.

Kolega, da niste pogriješili topic, pa ste greškom komentirali ovdje umjesto na nekoj drugoj dionici??

Ništa drugo mi ne pada na pamet.

Mislim da je samo pitanje trenutka za jaču eksploziju cijene prema dvoznamenkastoj cifri.

Da se mene pita a ne pita, ja bi ukinio ovaj forum. Postoji dosta razloga a najveći je to što drukeri dobiju velik prostor.

kvasac, 03.11.2020. u 17:21

 





Pongo, 03.11.2020. u 14:16



 

Prema sada vidljivoj situaciji oko trgovanja, biti ce velika borba na razini cca 3kn. Barem prema postavljenom bidu tako izgleda.

 



 

 

pa vi ste preoptimisticni,kolega je spomenuo da pada na 1 kn,a ja mislim da bi bila win win situacija da padne na 1kn, a da dividenda bude 1kn

uglavnom dionica je kao vino,što više stoji više vrijedi,naravno za onog tko može čekati,bitan je dobar podrum

Ja sam 10 godina u tom podrumu! Svako malo “arhivu” pregledam “otčepim” probam i gledam da se nije pokvarila! Evo ostalo još nešto boca u arhivi… dragi kolega, nekad i dvosmislena šala ili tzv “druk” ima efekta!

mark12, 03.11.2020. u 21:18

Da se mene pita a ne pita, ja bi ukinio ovaj forum. Postoji dosta razloga a najveći je to što drukeri dobiju velik prostor.

jel te netko sili pisati ovdje? imaš i onaj drugi forum pa piši tamo , a  ovaj ignoriraj i svi sretni

Pongo, 03.11.2020. u 14:16

Prema sada vidljivoj situaciji oko trgovanja, biti ce velika borba na razini cca 3kn. Barem prema postavljenom bidu tako izgleda.

imaš pravo, od 3,02-3,06 kn je na kupnji oko 78.000 dionica. vrijeme će pokazati jesu li to samo želje kupaca ili znaju nešto više od drugih??

tovarish, 04.11.2020. u 08:50

 





mark12, 03.11.2020. u 21:18



 

Da se mene pita a ne pita, ja bi ukinio ovaj forum. Postoji dosta razloga a najveći je to što drukeri dobiju velik prostor.

 



 

jel te netko sili pisati ovdje? imaš i onaj drugi forum pa piši tamo , a  ovaj ignoriraj i svi sretni

Upeca si se i to mi je drago.

Imaju li ovi sto su danas kupovali po 7.75 neki info? 😃

fenix, 04.11.2020. u 20:03

Imaju li ovi sto su danas kupovali po 7.75 neki info? 😃

Imaju izvješće od neki dan

Nevjerojatno je da netko još želi ovo prodavati po 7 kn nakon onakvog izvješća (kraju onaj prihod od otpisa, ali book od preko 14 kn, osigurani prihodi sljedeće desetljeće, konačno buđenje firme te osvježenje uprave koja ima ogroman potencijal).

Mislim da bi trenutno odgovarajuća bila jedino dvoznamenkasta cijena, a mislim da bi uskoro to i mogla postići.

 

http://www.d-a-z.hr/hr/aktualna-tema/buducnost-zagreba-nakon-potresa—arhitektonski-pogled,5109.html

 

Ima li gdje INGRE? Nema ih vise ni u sponzorima.

🙂 a što ste drugo očekivali kolega, tko će više imati posla sa ING kad su sve preveslali i tužili 🙂 ovo je bila takva navlakuša da se nekom uvale dionice još što se da uvaliti 🙂 sad nema više na forumu ekipe koja ih je dizala u nebesa , a ovi imaju 8 direktora i to je sve od firme, eh ne, ima i dugovanja 🙂

bitno da su se direktori nakrcali.. za što ?

New Report

Close