INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

https://www.seebiz.eu/tvrtke/deban-i-pejkovic-kupili-veliku-kolicinu-dionica-ingre/238635

budemo se vidjeli na xxx

Premalo se trgovalo između 6 i 7 kn, tako da tehnički očekujem jednu korekciju na 6 kn.

Europska komisija isplaćuje Zagrebu predujam od 89,9 milijuna eura, nakon toga stiže više od pola milijarde

lojtra, 11.08.2020. u 11:24

Premalo se trgovalo između 6 i 7 kn, tako da tehnički očekujem jednu korekciju na 6 kn.

A ja očekujem 10 sa još manje trgovine!

amarananab, 11.08.2020. u 21:16

 





lojtra, 11.08.2020. u 11:24



 

Premalo se trgovalo između 6 i 7 kn, tako da tehnički očekujem jednu korekciju na 6 kn.

 



 

A ja očekujem 10 sa još manje trgovine!

Slažem se. Na 10 ocekujem opet kapitalizaciju,a onda idemo dalje.





lojtra, 11.08.2020. u 11:24



Premalo se trgovalo između 6 i 7 kn, tako da tehnički očekujem jednu korekciju na 6 kn.



Trgovalo se van berze, prilično mnogo, po 6,90 kn, lijepo objavljeno.

Ne tako davno očekivali ste i korekciju ispod 5 kn a one koji su kupovali na tim razinama (manje, više) uvjeravali ste da griješe.

Oni koji se nisu obazirali na vas i koji nisu slušali vaše “dobronamjerne” savjete trenutno su u plusu oko 50%…

Đedo

I dlkv je plus 50% a ingru ću kupiti ako pređe 8 kn. Možda malo teža matematika…

 

Mislim dok Ingra pređe 8 kn. I to novcima od pbz.💪

Veliki dečki se nabildavaju.😂

Stvarno stručni komentari od ovog znalca Lojtre. Nemojte to udaljiti .neka se mladi uče ,malo je tu forumaša s takvom inteligencijom.

Jeste li se prijavili za skupštinu?

Po ovim cijenama vise nije moguce skupit vecu kolicinu, polako ali sigurno ide na dvoznamenkastu cijenu…bvps trenutno oko 13kn…

lojtra, 12.08.2020. u 15:33

Đedo

I dlkv je plus 50% a ingru ću kupiti ako pređe 8 kn. Možda malo teža matematika…

 

😂

 

Lijep je osjećaj biti na prosjeku od 3.36 a dionica u uzletu. Svim imateljima želim puno sreće. Ingri želim da konačno počmu konkurirati na domaćem tržištu tako i na inozemnom!

New Report

Close