INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

sitnariba, 01.08.2020. u 10:08

koliko su smanjili ova dugovanja netko zna možda ?

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=737705

Kada iskusni ulagač kao Vi,tako agresivno želi skupiti još dionica to je pozitivan znak.

Sve mi je oduvijek jasno, dođeš na forum čut nečije mišljenje. Dati svoje. Al da dođeš uvijeravati ljude kako griješe kupnjom neke dionice a sami je ne posjeduju. To je fascinantno. Ušao sam u dionicu kad je oppi krenuo van iz nje jer izgledalo je da mu je važno samo uzeti bogatu plaću na kraj svakog mjeseca i čekati mirovinu. Došla je nova ekipa,što će odraditi neznam al cijena po 4 kn po dionici mi se činila ok s obzirom da je arena tu i kredit pokriva većinu duga. + Održavanje. + 4 godine od 2032-2036. Od kojih bi se cjelokupni iznos kredita, tko je u toku zna o kojem se iznosu radi , trebao prebaciti na ingrin a ne bankin račun. Ništa nije sigurno i uvijek postoji rizik kod investicija. Al ako ova ekipa uhvati koji poslić. – uskoro 10kn…

Sitna riba je sitna riba! Ovdje ulaze krupne ribe a za sitne ribe nema mjesta. To Vam je cijela priča o budućnosti Ingre! LP!

mark12, 01.08.2020. u 16:36

 





sitnariba, 01.08.2020. u 10:08



 

koliko su smanjili ova dugovanja netko zna možda ?

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=737705

 



 

Hoćete mi prodati vaše dionice Ingre?

Da možere mirno spavati i ne misliti se o tome kako i što.

Kaj ćete kupovat kolega ? bez da znate koliko su dužni i koliko su otplatili bankama,dobavljačima, kooperantima itd.. i koliko sporova vode sa tvrtkama kojima su dužni, jer je dosta tvrtki propalo iz razloga što im je Ingra ostala dužna milione..

Moje pitanje je bilo da li netko ima neki info o gore navedenom, a ne da li hoće netko kupit od mene 🙂

system2, 01.08.2020. u 10:32

S obzirom da je Ingra nekad okupljala u biti zajednicu građevinara i proizvođača od metalurgije do energetike, od kojih je veći dio na žalost propao u našoj verziji privatizacije, Viadukt u stečaju, Hidroelektra pred prošašću, s kim INGRA uopće može konkurirati za neki posao  ?

hehe…sa novinarima i urednicima poslovnog dnevnika koji im odrađuju marketing plasirajući šuplje textove upakirane u svileni papir sa veelikom roza mašnicom

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Kupite si dionice, promijenit ćete priču kao i amarabamara 😂

sitnariba, 02.08.2020. u 14:50

 





mark12, 01.08.2020. u 16:36



 

 





sitnariba, 01.08.2020. u 10:08



 

 

koliko su smanjili ova dugovanja netko zna možda ?

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=737705

 

 



 

Hoćete mi prodati vaše dionice Ingre?

Da možere mirno spavati i ne misliti se o tome kako i što.

 



 

Kaj ćete kupovat kolega ? bez da znate koliko su dužni i koliko su otplatili bankama,dobavljačima, kooperantima itd.. i koliko sporova vode sa tvrtkama kojima su dužni, jer je dosta tvrtki propalo iz razloga što im je Ingra ostala dužna milione..

Moje pitanje je bilo da li netko ima neki info o gore navedenom, a ne da li hoće netko kupit od mene 🙂

Sve Vam piše u financijskim izvješćima. Ako ne znate sami pročitati i protumačiti onda platite nekog iskusnog knjigovođu da Vam on protumači. Za male pare možete se riješiti Vaših dilema.

sitnariba, 02.08.2020. u 14:50





mark12, 01.08.2020. u 16:36



 





sitnariba, 01.08.2020. u 10:08



 

 

koliko su smanjili ova dugovanja netko zna možda ?

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=737705

 

 



Hoćete mi prodati vaše dionice Ingre?

Da možere mirno spavati i ne misliti se o tome kako i što.

 



Kaj ćete kupovat kolega ? bez da znate koliko su dužni i koliko su otplatili bankama,dobavljačima, kooperantima itd.. i koliko sporova vode sa tvrtkama kojima su dužni, jer je dosta tvrtki propalo iz razloga što im je Ingra ostala dužna milione..

Moje pitanje je bilo da li netko ima neki info o gore navedenom, a ne da li hoće netko kupit od mene 🙂

Ja sam kupovao na “slijepo”. Vi ste očito “slijepi”.

Al ste me bombardirali 🙂 kao mediji “dobrim” vijestima o Ingri 🙂

kol. sitnariba, ne brini se, niti prvi niti zadnji puta da se kol. banana i ekipa “odlikaša”  poskliznu upravo na tu istu koru od banane koju bacaju  raznim navlakušama tu po forumu…sada su tu kao neki “veliki igraći”:), prije su bili rusi, sutra će biti  možda neki bogati arapi i tako sve dok ima kandidata…trajati će ovo još neko vrijeme  i onda  opet, kako to uobočajeno bude, tko zadnji magarac i što je meni ovo trebalo…

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Sve jasno kolega Barbosa 🙂 Hvala na podršci.. samo previše mi imamo kilometara da bi nasjedali na takve floskule 🙂 treba se nekom prodat dionice,a može samo naivcima utrpat 🙂

sitnariba, 02.08.2020. u 17:24

Al ste me bombardirali 🙂 kao mediji “dobrim” vijestima o Ingri 🙂

Kolega  vi  bombardirate(starim člancima).

 

Jeli mi netko može pojasnit interes za ovu dionicu i tvrtku koja de facto ne postoji? Volio bih prekopirat njihov model….

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

@ingracro; dobro ste napisali kolegi ribi..


@kirin
: vi ni u INGRU ne vjerujete Kao ni u tehniku. Pa prodajte onda ili ako nemate nemojte kupiti. Ne znam sto drugo da Vam kazem.

Ajde ljudi, trgujte malo, dosadno je. Čekam i na k i na p

 

New Report

Close