INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

https://zse.hr/userdocsimages/novosti/4Z1cxq5HoOKYCTE6OUdj0g==.pdf

Obvezničari u cijelosti isplaćeni. Crno na bijelo!

Nekad davno u zlatno doba  radio sam u Ingri.

Ta firma dok ju je vodio Opi,Režek i ekipa su imali veze posvuda.

Kad je bila neto dobit 900 i kusurm mil.kuna.

Prodali su svoje udjele i debelo zaradili.

Ubrzo dosla kriza,država i grad i zaje.za Arenu.

Bliski istok opustosili ameri.

Rusiju pojele sankcije.

A banke napustile Ingru.

I danas je imamo u dugovima.

Ono sto pamtim su ovi danas vladajuci u Ingri koji su preživili otkaze a bilo ih je more.

Oni danas drmaju ili barem pokusavaju drmat.

Ako ova korona opet zajasi đabe svi imaginarni radovi jer se radit nece ništa.

Usporedbe radi.

Dalekovod sad radi i zaraduje a Ingra radi nista jedno veliko nista te ovaj skok u cijeni je cista lutrija.

Sve je lutrija.

Ali da jedna firma koja ne radi nista znaci realni prihod je nula osim najma naspram firme koja radi  ogromme pare nema logike nikakve.

Nisu u stanju vile na srebrnjaku prodati od 2008 wtf.

A opet opi nije sve dionice prodao nego prebacio na kceri i to je znakovito.

Lutrija ziva.

Nastavno na objavu povlaštene informacije od 15. srpnja 2020. godine kojom je društvo INGRA, dioničko društvo za izgradnju investicijskih objekata, uvoz, izvoz i zastupstvasa sjedištem u Zagrebu,objavljuje da je svim prodavateljimagore navedenog broja Obveznica isplaćena kupoprodajna cijena u cijelosti.

Utjecaj predmetne transakcije na neto knjigovodstvenu vrijednost Grupe preciziran je u objavama povlaštenih informacija od 26.lipnja 2020. godine i 15. srpnja 2020. godine.Proces financijskog restrukturiranja se nastavlja.

Pa i kćeri su prodale dionice, koliko ja znam

 

Po novoj knjigovodstvenoj!

Komentirate a niste upoznati sa trenutnim stanje u Ingri.Opi je dionice prodao!!!!!

nemammozga-baš ste bez m…a

u ingru ulazi svježi kapital to vjerovatno dobar znak za firmu

Mozda ih je OPI prodao jer mi treba lova…

Što ne pitate Opija pošto ih je prodao, pa bi Vam mnoge stvari oko ovoga rasta bile jasnije. Kupac njegovog paketa je vjerovatno još uvijek i s ovom cijenom u minusu. Ali manje – više to mu je nebitno jer da je takav paket kupovao preko burze platio bi ga i skuplje a trebalo bi mu i pola godine da toliko prikupi uz ove promete.

Opi je dobio dobru cijenu i zato je i prodao. I ja bih prodala kada bi mi sada netko dao tu cifru u komadu.

https://zse.hr/UserDocsImages/financ/INGR-fin2020-2Q-NotREV-N-HR.pdf

Sve znamo od prije. Ovaj ostatak duga se može smanjivati jedino novim poslovima. A njih zasad nema. Dok recimo IGH ima 1000 aktivnih ugovora.

Ode to danas nebu pod oblake

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

https://zse.hr/UserDocsImages/financ/INGR-fin2020-2Q-NotREV-K-HR.pdf

Lijepo!

Čak i iz redovnog poslovanja imaju bolje rezultate nego prošle godine. Ne rade, a rade! 🙂

Koja muljaža. 74 milje dobit. Pa to nemaju 100x bolje firme od Ingre koje nešto rade za razliku od nje. Sramota. To bi nadležne instirucije trebale ispitati i kazniti.

New Report

Close