INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kokice još nisu stigle,a već je počelo! 🔝 Ovdje su i reklame zanimljive! 😄

Nešto se mrda😁

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

Izvješće ovdje ne bi trebalo biti uzrok rastu jer vjerojatno neće biti nimalo bolje od 1.kvartala.

Pitanje je zašto je netko  danas tako podigao cijenu?

tek je počelo ljudi moji ono što vrijedi ide i ićiće sve brže i više jer struktura inženjera dobra i koncepcija obnove koja se priprema dobro pripremljena

Za sve postoji razlog. Kao što je prije postojao razlog za pad cijene, tako danas postoji za rast cijene.

11 godina posjedujem dionicu i nikad ni jedne nisam prodao, samo sam nadokupljivao. Danas vidim da nisam pogriješio.

 

mark12, 29.07.2020. u 16:56

Za sve postoji razlog. Kao što je prije postojao razlog za pad cijene, tako danas postoji za rast cijene.

11 godina posjedujem dionicu i nikad ni jedne nisam prodao, samo sam nadokupljivao. Danas vidim da nisam pogriješio.

 

Kako lijepo od  tebe

desnokrilo, 29.07.2020. u 15:42

ok, možeš li imenovati kojega od tih inžinjera koji ćine strukturu vrijednosti dionice ingre da vidimo u kojim projektima su isti sudjelovali i koliki je bio njihov stručni doprinos a i isto tako, možeš li me uputiti na  put da neđem put prema “koncepciji obnove koja se priprema dobro pripremljena”

 

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Strpljen spasen. Mozda bude za mirovinu jednog dana😉🤩tko zna, a mozda i ne. Dok je zdravlja bit će i nekih para bar za kavu. Ne živcirajte se😉 Lp

…netko je spominjao nedavno dvoznamenkastu cijenu…nije daleko i sad je veoma moguća…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

ne možda  da je nemoguća nego sigurno u kratkom vremenu jer se već ugovorilo puno poslova možda bude i troznamenkasta pozz ingrašima

Ja sam to spominjala ali neuki kolege me isprdaše zadnjih tjedana. Građevinski bum slijedi a i ovo je jedna vrsta građevinara. Tko se na vrijeme preselio iz turista u zagrebačke građevinare, već sada lijepe pare broji! 🙂

desnokrilo, 30.07.2020. u 12:58

ne možda  da je nemoguća nego sigurno u kratkom vremenu jer se već ugovorilo puno poslova možda bude i troznamenkasta pozz ingrašima

Koje je poslove Ingra ugovorila molim te. Ajde nabroji neke ili stavi link. Nikakve poslove nije ugovorila to je laž

Naravno da sam pljucala dok je bila za pljucati. Ali promjenom okolnosti i pravovremenim otkupom svojih obveznica i rastom likvidnosti koja je proizašla iz podignutog dugoročnog kredita  Ingra je riješila osnovne probleme koji su je kočili u poslovanju. Kada je to postalo očito i javno dostupno čudi me da već nije na knjigovodstvenoj od 13 kuna koja će sutra biti javno dostupna. Tvrdokornim i zagriženim i dalje ni to neće biti poticaj da se na vrijeme pozicioniraju. Da nije bilo potresa i planirane obnove Zagreba u vrijednosti od preko 83 milijarde kuna vjerovatno bi i dalje s razlogom pljucala.

samo još da nestane bandića ingra će još duplo ići gore

…tko je prodao zaradio je…tko nije još i više…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

New Report

Close