INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

amarananab, 14.07.2020. u 11:57

 





zoro, 13.07.2020. u 21:12



 

 





forumas., 13.07.2020. u 15:26



 

 

Moram priznati da ni meni nije jasno na koji način se to izvodi pa da book poraste bez da se išta realno dogodi.

 

 



 

Ingra ima 35 kn duga po dionici. Pa me zanima po kojoj osnovi raste?

 



 

Shvatit će te kada cijena dionice bude 35 kuna! 🙂

Veoma moguće, ako spoje nekoliko dionica u jednu.

Ocigledno po trgovanju da se skuplja po asku, da toga nije dosla bi ponovno do 5.

Ingra trenutno ne vrijedi ovu razinu, a kad bude uskoro vrijedila, bit ce jos vise negoli npr danas. Cudnoviti su puti Bozji.

Pročitajte moj post od nazad 4-5 tjedana. Do kraja godine neće biti ispod predviđenog.

https://zse.hr/default.aspx?id=98700

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

forumas., 13.07.2020. u 15:26

Moram priznati da ni meni nije jasno na koji način se to izvodi pa da book poraste bez da se išta realno dogodi.

https://zse.hr/userdocsimages/novosti/BABgfhjOGTmZdO14hKdw7Q==.pdf

@ZSE

Još + 3,5 kn na BV.

hhh

Proces financijskog restrukturiranja INGRA Grupe se nastavlja.


Ko kad Švarci kaže I’ll be back.

 

ma nigdje nisam vidio inf. kad je slijedeće izvješće…?

ingracro, 15.07.2020. u 15:41

 





forumas., 13.07.2020. u 15:26



 

Moram priznati da ni meni nije jasno na koji način se to izvodi pa da book poraste bez da se išta realno dogodi.

 



 

https://zse.hr/userdocsimages/novosti/BABgfhjOGTmZdO14hKdw7Q==.pdf

Sad smo vec sa BVPS preko 13.50kn…nastavljamo…

Nove snage Ingre su me totalno pozitivno iznenadile!

Nisam bio optimist odlaskom gospodina Opija. Ovo je najperspektivnija dionica na burzi trenutačno!

Jedva čekam kraj godine.

mark12, 15.07.2020. u 17:19

Nove snage Ingre su me totalno pozitivno iznenadile!

Nisam bio optimist odlaskom gospodina Opija. Ovo je najperspektivnija dionica na burzi trenutačno!

Jedva čekam kraj godine.

Što nekupiš onda par sto hiljada kada si toliko siguran pa si miram za cjeli život? Ovo je kao u politici stari su se dovoljno nakrali sada će i novi. Nema tu napredka dug je nekoliko puta veći od vrijednosti firme. Narast će kratkoročno kunu ili dvije, mada je i ovo sad previše, pa opet pad. Baš me zanima kako je BVS narastao sa 3 na 13 kn. Na osnovu čega. Sve što pišete samo je nagađanje i drukanje cijene na gore radi osobne koristi bez ikakvih argumenata. To je uredu jer svi žele zarsditi što više i boli ih briga za Ingru. Kada prodate onda ćete drukat na dolje i neće vam ništa vrijedit i tako u krug. Bar priznajte da sam u pravu

Wave777, 15.07.2020. u 17:05

 





ingracro, 15.07.2020. u 15:41



 

 





forumas., 13.07.2020. u 15:26



 

 

Moram priznati da ni meni nije jasno na koji način se to izvodi pa da book poraste bez da se išta realno dogodi.

 

 



 

https://zse.hr/userdocsimages/novosti/BABgfhjOGTmZdO14hKdw7Q==.pdf

 



 

Sad smo vec sa BVPS preko 13.50kn…nastavljamo…

A dug od 35 kn po dionici. To ste zaboravili ili namjerno izostavili. Ako se sve računa onda mora i dug. To što oni izvode samo je prelijevanje iz šupljeg u prazno i dok ne ugovore i realiziraju neki veliki posao uz dobar profit ovo ne vrijedi ništa.

Dug je pokriven otplatnim ratama za najam Arene. Dakle još 16 godina ubiru po 8 milijuna Eura godišnje kroz najam. Dakle još 112 milijuna Eura priljeva kroz najam do isteka ugovora.  Oko 800 milijuna kuna.

Nezaposlen si i digneš kredit da bi platio neki dug i kažeš da si sada bogatiji za iznos kredita koji si digao. A čime ćeš vraćati kredit je nebitno… Ove povlaštene info su ravne tome! Nema sreće dok ne dođe zarađeni novac.

YuriBoyka, 16.07.2020. u 10:27

Nezaposlen si i digneš kredit da bi platio neki dug i kažeš da si sada bogatiji za iznos kredita koji si digao. A čime ćeš vraćati kredit je nebitno… Ove povlaštene info su ravne tome! Nema sreće dok ne dođe zarađeni novac.

Probajte vi dići kredit ako ste nezaposlen i nemate čime vraćati kredit.

 

ingracro, 16.07.2020. u 13:22

 





YuriBoyka, 16.07.2020. u 10:27



 

Nezaposlen si i digneš kredit da bi platio neki dug i kažeš da si sada bogatiji za iznos kredita koji si digao. A čime ćeš vraćati kredit je nebitno… Ove povlaštene info su ravne tome! Nema sreće dok ne dođe zarađeni novac.

 



 

Probajte vi dići kredit ako ste nezaposlen i nemate čime vraćati kredit.

 

Istina, svaka im čast na tom uspjehu u trenutnim okolnostima i situaciji u kojoj se nalaze (bez posla već godinama, upitna likvidnost najma arene kao što je navedeno i u izvješću,itd…). Ali reći da si bogatiji zato što si digao kredit mi nekako nema smisla.

New Report

Close