INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Jeste li u cijenu uračunali i dugove od 446 mil kn?

Očita je želja da se nakon 10 godina ovdje nešto i pokrene.

Mislim da se do kraja mjeseca neće moći ostati imun na novu knjigovodstvenu od preko 12 kuna. Pogotovo ako ovo usporedimo sa knjigovodstvenom IGH koja je u minusu 67,60 kuna a cijena na tržištu 100 kuna. A isto tako imaju ogroman dug, dok je ovdje suprotna situacija, velika knjigovodstvena a niska cijena. Kako god, nešto se budi.

amarananab, 10.07.2020. u 09:55

Mislim da se do kraja mjeseca neće moći ostati imun na novu knjigovodstvenu od preko 12 kuna. Pogotovo ako ovo usporedimo sa knjigovodstvenom IGH koja je u minusu 67,60 kuna a cijena na tržištu 100 kuna. A isto tako imaju ogroman dug, dok je ovdje suprotna situacija, velika knjigovodstvena a niska cijena. Kako god, nešto se budi.

Izgleda da se netko ukrcao u vlakić,pa se retorika lagano mijenja 😄 IGH isto tako ima najbolje inženjere RH i aktivni su na mnogim projektima. U Ingri se zasad,manje vise desava sve sto je planirano PSN. Ove price oko posla o obnovi ZG-a su fantastične,ali uvjete bilo kakvog natjecaja teško je zadovoljiti i zdravim tvrtkama,a kamo li Ingri… Bumo videli!

amarananab, 10.07.2020. u 09:55

Mislim da se do kraja mjeseca neće moći ostati imun na novu knjigovodstvenu od preko 12 kuna. Pogotovo ako ovo usporedimo sa knjigovodstvenom IGH koja je u minusu 67,60 kuna a cijena na tržištu 100 kuna. A isto tako imaju ogroman dug, dok je ovdje suprotna situacija, velika knjigovodstvena a niska cijena. Kako god, nešto se budi.

🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

Tajanstvenom nagodbom Ingra riješila sve ugrožavajuće sporove





Tajanstvenom nagodbom Ingra riješila sve ugrožavajuće sporove




Autor: Suzana Varošanec , 12. srpanj 2020. u 22:00





ingracro, 13.07.2020. u 12:16

 





Tajanstvenom nagodbom Ingra riješila sve ugrožavajuće sporove




Autor: Suzana Varošanec , 12. srpanj 2020. u 22:00






 

Moš mislit. Papir svašta trpi. Firma ima deset puta veći dug od vrijednosti pa samim tim bi ttebala u stečaj a ne da joj cijena raste. Baš me zanima s kojim razlogom. Samo špekulacije bez ikakve osnove. Dok turističke dionice padaju a turizam mnogo bolji od očekivanog. Sprdnja i sramota.

Moram priznati da ni meni nije jasno na koji način se to izvodi pa da book poraste bez da se išta realno dogodi.

forumas., 13.07.2020. u 15:26

Moram priznati da ni meni nije jasno na koji način se to izvodi pa da book poraste bez da se išta realno dogodi.

Ingra ima 35 kn duga po dionici. Pa me zanima po kojoj osnovi raste?

Ni meni nije jasno. Ali gledajuci trgovanje ova dionica ide preko 6. Mislio sam da je max 5. Nesto se sprema sto mi necemo doznat. Trenutno najaca dionica za trejdanje.

zoro, 13.07.2020. u 21:12

 





forumas., 13.07.2020. u 15:26



 

Moram priznati da ni meni nije jasno na koji način se to izvodi pa da book poraste bez da se išta realno dogodi.

 



 

Ingra ima 35 kn duga po dionici. Pa me zanima po kojoj osnovi raste?

Vi kupujete zato raste 😉

Misliš minus 35 kn?

zoro, 13.07.2020. u 21:12

 





forumas., 13.07.2020. u 15:26



 

Moram priznati da ni meni nije jasno na koji način se to izvodi pa da book poraste bez da se išta realno dogodi.

 



 

Ingra ima 35 kn duga po dionici. Pa me zanima po kojoj osnovi raste?

Shvatit će te kada cijena dionice bude 35 kuna! 🙂

Pa daj onda poskidaj ove naloge bar do 7kn, isplatit će ti se višestruko po tvom…

New Report

Close