INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://ingra.hr/ocitovanje-na-medijske-napise-vezano-za-visinu-placa-zaposlenika-u-povezanom-drustvu-laniste-d-o-o/

Očitovanje firme na nedavne članke





Što radi udruga?Hoće li predložiti novog predstavnika malih dioničara u nadzorni odbor?Koliki postotak ima udruga????

misliš što radi 4800 dionicara koji nisu došli na skupštinu i koji su imali ukupno više dionica nego što je bilo na skupštini…..
[/quote]
Kolega zašto je to tako?Izgleda da odgovor leži u mom prvom pitanju(Što radi udruga?).A Gosp.Kos. da li će on biti doživotni predstavnik(4800 koji nisu došli) malih dioničara
[/quote]
svatko donosi svoju investicijsku odluku i predstavlja sebe i svoj uloženi kapital. Svatko se može kandidirati ako ima potreban broj glasova za kandidaturu, a Skupština je ta koja donosi Odluke. Inače dva člana Udruge su članovi Nadzornog odbora koliko je meni poznato.
[/quote]
Što radi udruga?(ništa)Hoće li predložiti novog predstavnika malih dioničara u nadzorni odbor?(neće)Koliki postotak ima udruga????(3-4%)
Hvala na odgovoru!!!





Što radi udruga?Hoće li predložiti novog predstavnika malih dioničara u nadzorni odbor?Koliki postotak ima udruga????

misliš što radi 4800 dionicara koji nisu došli na skupštinu i koji su imali ukupno više dionica nego što je bilo na skupštini…..
[/quote]
Hoće li udruga iduće godine predložiti novog predstavnika malih dioničara u nadzorni odbor umjesto gosp.Kosa?
[/quote]

Jeste vi član udruge?
[/quote]

Zašto biti član udruge koja ništa ne radi






Što radi udruga?Hoće li predložiti novog predstavnika malih dioničara u nadzorni odbor?Koliki postotak ima udruga????

misliš što radi 4800 dionicara koji nisu došli na skupštinu i koji su imali ukupno više dionica nego što je bilo na skupštini…..
[/quote]
Kolega zašto je to tako?Izgleda da odgovor leži u mom prvom pitanju(Što radi udruga?).A Gosp.Kos. da li će on biti doživotni predstavnik(4800 koji nisu došli) malih dioničara
[/quote]
svatko donosi svoju investicijsku odluku i predstavlja sebe i svoj uloženi kapital. Svatko se može kandidirati ako ima potreban broj glasova za kandidaturu, a Skupština je ta koja donosi Odluke. Inače dva člana Udruge su članovi Nadzornog odbora koliko je meni poznato.
[/quote]
Što radi udruga?(ništa)Hoće li predložiti novog predstavnika malih dioničara u nadzorni odbor?(neće)Koliki postotak ima udruga????(3-4%)
Hvala na odgovoru!!!
[/quote]

znate o čemu se obično piše, -o onome što žulja nekog -Vladimire






Što radi udruga?Hoće li predložiti novog predstavnika malih dioničara u nadzorni odbor?Koliki postotak ima udruga????

misliš što radi 4800 dionicara koji nisu došli na skupštinu i koji su imali ukupno više dionica nego što je bilo na skupštini…..
[/quote]
Kolega zašto je to tako?Izgleda da odgovor leži u mom prvom pitanju(Što radi udruga?).A Gosp.Kos. da li će on biti doživotni predstavnik(4800 koji nisu došli) malih dioničara
[/quote]
svatko donosi svoju investicijsku odluku i predstavlja sebe i svoj uloženi kapital. Svatko se može kandidirati ako ima potreban broj glasova za kandidaturu, a Skupština je ta koja donosi Odluke. Inače dva člana Udruge su članovi Nadzornog odbora koliko je meni poznato.
[/quote]
Što radi udruga?(ništa)Hoće li predložiti novog predstavnika malih dioničara u nadzorni odbor?(neće)Koliki postotak ima udruga????(3-4%)
Hvala na odgovoru!!!
[/quote]

pitaš pa odgovaraš sam…….

uostalom ako nisi član udruge što te briga što rade

ako si član i nisi zadovoljan – lipo se ispišeš…..

….ako si član i nisi zadovoljan – lipo se ispišeš…..

Može li molim uputa kako
Zahvaljujem


….ako si član i nisi zadovoljan – lipo se ispišeš…..

Može li molim uputa kako
Zahvaljujem
[/quote]

pa valjada kako si se učlanio….. ja sam preko maila se učlanio….



….ako si član i nisi zadovoljan – lipo se ispišeš…..

Može li molim uputa kako
Zahvaljujem
[/quote]

pa valjada kako si se učlanio….. ja sam preko maila se učlanio….
[/quote]
Nadam se da je kolega zadovoljan preciznim i vrlo pametnim uputama.

Ona će vam postojati minimalno do 2032. godine, bez da dogovori iti jedan posao.
Svrha postojanja je arena Zagreb i novac od najma arena gradu zagrebu.

ovdje je pitanje,ako se bude gradio stadion Dinama,ili čak stadion za repku,da li bi ingra mogla upast kao koperant..kaže Bandić da još samo fali pečat..dakle blizu smo realizacije tog projekta..a ni Dinamo nikad nije imao više novca..


ovdje je pitanje,ako se bude gradio stadion Dinama,ili čak stadion za repku,da li bi ingra mogla upast kao koperant..kaže Bandić da još samo fali pečat..dakle blizu smo realizacije tog projekta..a ni Dinamo nikad nije imao više novca..

koju to operativu ima ingra da bi mogla graditi tako nešto? koje reference ima zadnjih 5 godina za gradnju takvih objekata? smiješno…



ovdje je pitanje,ako se bude gradio stadion Dinama,ili čak stadion za repku,da li bi ingra mogla upast kao koperant..kaže Bandić da još samo fali pečat..dakle blizu smo realizacije tog projekta..a ni Dinamo nikad nije imao više novca..

koju to operativu ima ingra da bi mogla graditi tako nešto? koje reference ima zadnjih 5 godina za gradnju takvih objekata? smiješno…
[/quote]
Persuric
Bilo bi dobro da nam se prestavite, sigurno ste upućeni u stručnost ingre pošto pišete ovakve zaključke. Eto ja vas molim da činjenicama potvrdite vaše riječi. Bez naklapanja.

Koje reference Ingra ima? Gradila Poljud, Arenu Zagreb… Nastavi niz….

Kinezi financiraju izgradnju bolnica po hrvatskoj, a nisu li oni u nekom dealu sa Ingrom

u svakom slučaju neko pegla cijenu od 3.5-4.5 i lagano nadokupljuje ..čim mu se ne žuri,znači još neko vrijeme će tavorit na ovim razinama..a i ingra je rapidno smanjila dug,kad otplati sav dug ostaje joj arena..to je garant da firma neće u stečaj..price/book 0.45..kapital i rezerve veće od dalekovoda,a dalekovod 3 puta skuplji..hm..

New Report

Close