INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kvazi firma s više članova uprave i NO nego radnika. Glavna štetočina se povlači i tko normalan kaj očekuje!?

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

Pa ako se ikad mogla očekivati kakva promjena, onda je to upravo sada!
Svi oni koji su značajnije ulazili u zadnje vrijeme, sada vidimo i zašto su to radili.
Sad možemo čekati novosti!

Broj članova je veći a ukupni trošak NO se smanjuje – to je dobra vijest. Odlazi tip koji je bio na čelu firme a dobila je etiketu legla neradnika i čekanja rente od Arene – pa i to zvuči kao dobra vijest.

Što donosi sutra – budemo vidjeli.

firmi koja je platila u zadnjih 10 godina

600 000 000, 00 kn kamata

300 000 000,00 kn nepotrebno za plače

par tisuća kuna gore dole za No odbor nista ne znači….

Iskreno nova ekipa mi izgleda zanimljivo i dobro pripremljeno…… sigurno da ću na dokupiti….

dobre place u Lanistu:

https://www.index.hr/vijesti/clanak/evo-gdje-su-u-hrvatskoj-najvece-place-u-top10-su-agrokor-i-jedan-nogometni-klub/2113567.aspx

@ancelal

Sto rade ovi u Lanistu d.o.o.?

Sjede cijeli mjesec i jednom mjesecno provjere da li je ZG Holding uplatio lovu, pa si isplate prosjecne Neto place od 26 543 kn za njih 29 u firmi, sto je znaci prosjecna bruto placa od cca 50 000 kn x 29 = 1 450 000 kn svaki mjesec prst palac, dok dionicari Ingre, koja je 100% vlasnik Lanista d.o.o. razmisljaju o sudbini firme ciji su suvlasnici. Usput placu nad nesretnom sudbinom i nad cijenom dionice Ingre, koja je nekad davno, kad se gradila dvorana Arena Zagreb bila perjanica ZSE, zajedno sa IGH. Takodjer su dionicari Ingre tada slusali pricu, da ce dobivati 20 godina dividendu samo od tog posla sa Arenom Zagreb, a da ne spominjem sto ce jos dobroga donijeti brojne gradnje hidroelektrana i bolnica u Alziru i tko zna gdje jos.

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=2113567

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

U gruboj racunici godisnje se u Lanistu d.o.o. samo za place trosi oko 17 400 000 kn, sto je zanimljiva cifra, ali mozda tu ni ne spadaju sluzbeni auti i ostale pogodnosti koje imaju zaposlenici te top 20 firme u Hrvatskoj po isplacenoj prosjecnoj Neto placi.

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!


dobre place u Lanistu:

https://www.index.hr/vijesti/clanak/evo-gdje-su-u-hrvatskoj-najvece-place-u-top10-su-agrokor-i-jedan-nogometni-klub/2113567.aspx

Da nije smiješno bilo bi žalosno

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche



dobre place u Lanistu:

https://www.index.hr/vijesti/clanak/evo-gdje-su-u-hrvatskoj-najvece-place-u-top10-su-agrokor-i-jedan-nogometni-klub/2113567.aspx

Da nije smiješno bilo bi žalosno
[/quote]
draga gospodo, možda vam je promaknula činjenica da je dugogodišnji predsjednik Uprave g. Igor Oppenheim otišao u mirovinu, što po meni znači da i ostatak ekipe nabija prosjek za nadolazeće dane, oni ne streme nacionalnoj mirovini, više žude prema iracionalnoj




dobre place u Lanistu:

https://www.index.hr/vijesti/clanak/evo-gdje-su-u-hrvatskoj-najvece-place-u-top10-su-agrokor-i-jedan-nogometni-klub/2113567.aspx

Da nije smiješno bilo bi žalosno
[/quote]
draga gospodo, možda vam je promaknula činjenica da je dugogodišnji predsjednik Uprave g. Igor Oppenheim otišao u mirovinu, što po meni znači da i ostatak ekipe nabija prosjek za nadolazeće dane, oni ne streme nacionalnoj mirovini, više žude prema iracionalnoj
[/quote]
slabo vam se čini -jer je predsjednik Uprave najavio odlazak u mirovinu sa 31.12.2019.
na razini grupe potrebno je između ostalog provesti i kadrovsko restrukturiranje i izdovojiti kukolj od zdravog tkiva. konkretno na Laništu nije problem većina ljudi koji su zaduženi za pripremu događanja, održavanje i investicijsko održavanje Arene. Tu spadaju radnici koji vrše pripreme događanja, zaposleni na blagajnama, spremači, zanatlije…
a čini mi se da neki poput vas primaju plaću od iracionalnog rada, ako se može smatrati radom sjedenje u kafiću u blizini upravne zgrade gdje se ono okupljaju bivši sadašnji zaposlenici kako ste o tome pisali pod drugim nickom


U gruboj racunici godisnje se u Lanistu d.o.o. samo za place trosi oko 17 400 000 kn, sto je zanimljiva cifra, ali mozda tu ni ne spadaju sluzbeni auti i ostale pogodnosti koje imaju zaposlenici te top 20 firme u Hrvatskoj po isplacenoj prosjecnoj Neto placi.

fino oni beru lovu svih dioničara, svaka čast, treba to znati 👍😁

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Ako Bandić ode, znači li to da Ingra ima šanse za koji posao u zg i okolici?


Ako Bandić ode, znači li to da Ingra ima šanse za koji posao u zg i okolici?

a što ih sprječava da dobiju poslove van zagreba i okolice? opet bandić? svemoćan neki čovjek….

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....



Ako Bandić ode, znači li to da Ingra ima šanse za koji posao u zg i okolici?

a što ih sprječava da dobiju poslove van zagreba i okolice? opet bandić? svemoćan neki čovjek….
[/quote]
Di ste pročitali da ja pišem da je Bandić kriv za ne dobivanje posla van Zagreba i okolice?
Zanima me za Zagreb i okolicu kolega.

Ne znam što se tu čeka, sve ostalo pomalo ide gore, a ovdje nema ni trgovanja?
A donedavno velika skupljanja iznad 4.

New Report

Close