INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

To možda traje već godinama..

Cini se da ne ide vise nista pod bidu, sad ce se treba skidat sa aksa…


Cini se da ne ide vise nista pod bidu, sad ce se treba skidat sa aksa…

Eto vec je krenulo skidanje…

Već je krenulo? A zadnji puta je to bilo 2007.g. Prije 12 godina!!! 🙄🤣😂

ekipa koja je kupovala stavila je u banku oko 1 500 000 dionica …. za 1 godinu istječe kredit u bsk … skida se plomba sa arene, počinje isplata obveznica….. Opi ide mirovinu….. netko drugi preuzima firmu…..

U koliko se netko sprema suprostaviti Opiju jedino će to moči uz pomoć Udruge, a tada bi skupo trebalo prodat kožu…..

Fino potegnulo danas



Cini se da ne ide vise nista pod bidu, sad ce se treba skidat sa aksa…

Eto vec je krenulo skidanje…
[/quote]

I danas se nastavljaa…kao sto sam vec napisai bit ce ovdje velikih iznenadenja…




Cini se da ne ide vise nista pod bidu, sad ce se treba skidat sa aksa…

Eto vec je krenulo skidanje…
[/quote]

I danas se nastavljaa…kao sto sam vec napisai bit ce ovdje velikih iznenadenja…
[/quote]

smiješno…izvoditi takve zaključke iz ovakvih skomnih prometa…..

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....


ekipa koja je kupovala stavila je u banku oko 1 500 000 dionica …. za 1 godinu istječe kredit u bsk … skida se plomba sa arene, počinje isplata obveznica….. Opi ide mirovinu….. netko drugi preuzima firmu…..

Zbog ovakvih ljudi koji su spremni nalupat sve i svašta nitko normalan više ni ne piše na forumu… Dobio sam ni kriv ni dužan njihove i dionice i obveznice pa ih se ne mogu riješiti osim po nikakvim cijenama.

Zaboravili ste napomenuti (ili jednostavno ne želite ili ne znate do toga doći), da nemaju jedan kredit u BKS-u nego dva.
Imaju iduću godinu takvu rupetinu u cash flowu da ne mogu ni jedan zatvoriti a kamoli oba, dok novi kredit ne mogu dobiti jer niti ne upravljaju svojim sredstvima da bi imali osiguranje povrata niti imaju ikakvu imovinu za staviti kao osiguranje.
S Arene kada i ako se skine plomba, nemaju ništa od toga jer ju ne mogu sami koristiti kao kolateral. Druge imovine nemaju, jer im je i upravna zgrada pod zalogom još odavno.
Kako za trenutne kreditne obveze tako i za eventualne kupone već je definirano cediranje, i to je glavni problem.

Ne znam jel samo navijate da svoje dionice skupo prodate ili stvarno vjerujete u to što pišete, ali negiraju vas i izvještaji i ugovor o najmu arene i prospekt obv. I ja sam mislio da sam dobro prošao u naplati dugovanja dok mi nisu financijaši i pravnici otvorili oči.

Na kraju je cijela ova priča šuplja ko sir, bez obzira što dionicu netko napucava na ovako smiješnim prometima.

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche



ekipa koja je kupovala stavila je u banku oko 1 500 000 dionica …. za 1 godinu istječe kredit u bsk … skida se plomba sa arene, počinje isplata obveznica….. Opi ide mirovinu….. netko drugi preuzima firmu…..

Zbog ovakvih ljudi koji su spremni nalupat sve i svašta nitko normalan više ni ne piše na forumu… Dobio sam ni kriv ni dužan njihove i dionice i obveznice pa ih se ne mogu riješiti osim po nikakvim cijenama.

Zaboravili ste napomenuti (ili jednostavno ne želite ili ne znate do toga doći), da nemaju jedan kredit u BKS-u nego dva.
Imaju iduću godinu takvu rupetinu u cash flowu da ne mogu ni jedan zatvoriti a kamoli oba, dok novi kredit ne mogu dobiti jer niti ne upravljaju svojim sredstvima da bi imali osiguranje povrata niti imaju ikakvu imovinu za staviti kao osiguranje.
S Arene kada i ako se skine plomba, nemaju ništa od toga jer ju ne mogu sami koristiti kao kolateral. Druge imovine nemaju, jer im je i upravna zgrada pod zalogom još odavno.
Kako za trenutne kreditne obveze tako i za eventualne kupone već je definirano cediranje, i to je glavni problem.

Ne znam jel samo navijate da svoje dionice skupo prodate ili stvarno vjerujete u to što pišete, ali negiraju vas i izvještaji i ugovor o najmu arene i prospekt obv. I ja sam mislio da sam dobro prošao u naplati dugovanja dok mi nisu financijaši i pravnici otvorili oči.

Na kraju je cijela ova priča šuplja ko sir, bez obzira što dionicu netko napucava na ovako smiješnim prometima.

[/quote]

Ingra d.d. ima znanja, iskustva i tri člana uprave.

Može se mnogo poslova u budućnosti sklopiti u konzorcijima.

Ne treba im više kredita jer im je cash flow (novčani tijek) stabilan i dugoročno održiv.

Nažalost, više nemaju obvezu objavljivati sklopljene poslove jer su u nižoj kotaciji, ali će se zato vidjeti rezultati u financijskim izvješćima 4 puta godišnje.

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.

Ingra d.d. ima znanja, iskustva i tri člana uprave.

Može se mnogo poslova u budućnosti sklopiti u konzorcijima.

Ne treba im više kredita jer im je cash flow (novčani tijek) stabilan i dugoročno održiv.

Nažalost, više nemaju obvezu objavljivati sklopljene poslove jer su u nižoj kotaciji, ali će se zato vidjeti rezultati u financijskim izvješćima 4 puta godišnje.

Sve to isto su imali Viadukt, Hidroelektra, Tehnika…pa znamo kako je završilo. To što se može jednog dana dogoditi je vrlo nezahvalno prognozirati. Možda stvarno sklope puno poslova u konzorcijima a možda ne sklope nijedan?

Kad je FI?

http://ingra.hr/poziv-na-glavnu-skupstinu-ingra-d-d-30-8-2019/

Imamo neku ozbiljniju vijest danas?

New Report

Close