INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

in,

Neko je tražio fundamente,P/E 15 kod INGRE…kod ADRSa je P/E8.

Izračunaj PE Ingre bez dokapitalizacije [cool]

in:

Neko je tražio fundamente,P/E 15 kod INGRE…kod ADRSa je P/E8.

Izračunaj PE Ingre bez dokapitalizacije [cool]

kaj opet kruske i jabuke?

https://www.youtube.com/watch?v=qp5hxHPlTq8

ja sam još optimističan i kao što je kolega malo prije spomenuo ja bum još malo sačekal a onda pucam zadnji metak u sve.
htio sam i prije ali i ja kad sam govorio da će past nisam računao nikad ispod 30000. Ovo je sad polagano smješno i teško teško objašnjivo. Ako danas hebački ne povuće gore, zapamtite šta vam kažem, onda je to poptop.
Tolko od mene i bez ljutnje ko se ne slaže.

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

Fundamenti su dobri za većinu firmi, ali je pitanje je samo koliko love trenutno hoće bit na burzi

ljudi moji ide ingra još dole pogotovo u 5 mjesecu a kaj se tiče ostalih firmi ja bi rađe sad kupio igh i adris neg ingru.al to je sam moje mišljenje. sam se vi krcajte na ingri


ljudi moji ide ingra još dole pogotovo u 5 mjesecu a kaj se tiče ostalih firmi ja bi rađe sad kupio igh i adris neg ingru.al to je sam moje mišljenje. sam se vi krcajte na ingri

A da malo objasniš zakaj ide dole?

Vidim da je procruila vijest da će konsolidirano biti koma. Ili se varam kolega?

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

insider:

ljudi moji ide ingra još dole pogotovo u 5 mjesecu a kaj se tiče ostalih firmi ja bi rađe sad kupio igh i adris neg ingru.al to je sam moje mišljenje. sam se vi krcajte na ingri

A da malo objasniš zakaj ide dole?


ako ne uzimamo trenutačno magiju koja vlada na tržištu e onda radi izvješća + ne vrijedi tolko ( mora past da se vrati na 30k) + nema podrške na ni jednoj cijeni do sad a ovo kaj vi svi uspoređujete 60 k, vračanja na tu cijenu pa nakrcavanja, pa oni svi mogu čekat 20 god. a mislim da se to vama ne isplati baš


Vidim da je procruila vijest da će konsolidirano biti koma. Ili se varam kolega?


Možda tipuje na pobjedu radikala istočno?

Hm može i to biti jer ipak Makedonija nije pozvana u NATO, sad su im izbori a i zadnje kaj sam bio ekipa dole ni baš veslela. Ali kažem načuo sam strašne stvari iz same firme, pa me zanima jel sam jedini ili ima neko da je čuo drugačije

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!


Vidim da je procruila vijest da će konsolidirano biti koma. Ili se varam kolega?

Nece…
Za one koje znaju citati nece..

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Ne brini ti znam ga ja čitati itekako dobro. Samo to što Vi i ja znamo i još pet ljudi… bojim se da nebu pomoglo cifri na burzi. Nemojte me krivo svatiti ali sad mi već polagano paše da pada

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

kako da znam jesam li čuo drugačije kad nisi rekao koje su to strašne stvari
možeš i na PM

Obečaj, ništa te ne košta. stara hercegovačka

Evo ga, igrač na 28150, 100 komada, ostalo još 35

Hvala k..cu vise

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

New Report

Close