INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

“Sta znaci da me netko mora nekim postom zainteresirat gdje vidi tu podcjenjenost, pretpostavljam da se tu zapravo samo radi uglavnom o areni i zaradi na njoj dugorocno ?”

Upravo to, a svaki novi posao će podići cijenu značajno.


Koliko je puta ovo otislo prema 5 pa palo ispod 4 čudo jedno. od 2011 sam u Ingri i tada sam ušao po 4.10 i drzim dionicu ko suho zlato, ostarih uz nju a nema para.
Strpljen spašen očito je izjava za nesto drugo

Svaka čast,stvarno imaš živaca .

Najsigurnije znak za blagostanje neke zemlje jeste porast broja njenog stanovništva.

Ja kupio danas 10000 kom van burze.

Jos jedna godina stagnacije (zivotarenje na prihodima od Arene i manjim poslovima) ili konacno povratak na trziste? Nadajmo se da predsjednik Uprave ima jos snage za posljednji uzlet Ingre pred mirovinu. Nije valjda da mu nedostaje izazova?! Muke su iza nas ili bi barem trebale biti. Samo da prestane i ova stagnacija, ubija gotovo jednako kao i muke kroz koje smo prosli…


Ja kupio danas 10000 kom van burze.

Po kojoj cijeni i zašto ne na burzi, kao da ih nema dovoljno. Ja kupujem izvan burze kripto ICO startape, ide to nekad i po 100% dnevno, sa ovom močvarom je gotovo.


"Sta znaci da me netko mora nekim postom zainteresirat gdje vidi tu podcjenjenost, pretpostavljam da se tu zapravo samo radi uglavnom o areni i zaradi na njoj dugorocno ?"

Upravo to, a svaki novi posao će podići cijenu značajno.

Ima li netko racunicu koliko ce se sve skupa prihoda ostvarit od arene i koliko ce sve skupa bit rashoda na ingrin dug ?

Ignore : renči

Samo najam do 2036 godine je 144 M € ako računam 8 M € godišnje koliko je sada. + indeksacija u narednim godinam. Zaokružimo na 150 M €. Još je nekih 15 M € duga BKS banci, nakon toga se namiruju ostali, iznos oko 60 M €.
Uzmite si tih 10 dana da se uputite u poslovanje Ingre, isplatit će se.
Nitko ovdje više ne spominje vezani Ugovor o izgradnji hotela u Alžiru, nakon dovršetka bolnice. U jednom interviewu Oppenhaim je rekao da su se Ugovori u Alžiru popeli na 94 M €.

nije sve tako crno


Samo najam do 2036 godine je 144 M € ako računam 8 M € godišnje koliko je sada. + indeksacija u narednim godinam. Zaokružimo na 150 M €. Još je nekih 15 M € duga BKS banci, nakon toga se namiruju ostali, iznos oko 60 M €.
Uzmite si tih 10 dana da se uputite u poslovanje Ingre, isplatit će se.
Nitko ovdje više ne spominje vezani Ugovor o izgradnji hotela u Alžiru, nakon dovršetka bolnice. U jednom interviewu Oppenhaim je rekao da su se Ugovori u Alžiru popeli na 94 M €.

Pa koliko ce sve skupa duga trebat platit s kamatama, trenutno stanje duga je 77 mil eura i koliko na to jos ide kamata ?

Koliki je trosak arene, zaposlenih i odrzavanja jer i to se odbija od najma valjda ili

Koliko ima jos otvorenih sudskih sporova i u kojem iznosu zna li se ?

Trenutno su mi rizicne pozicije zauzete za otvaranje novih ali evo malo pratim situaciju mozda dodje do preraspodjele u buducnosti pa valja bit upoznat s mogucnostima na vrijeme.

Ignore : renči

Pa prema ovome gore, ostaje 500 mil.kn “čistih” prihoda od Arene sljedećih 18 god., dakle 25 mil.kn godišnje, bez da išta rade.
A vidimo da bi moglo tu biti jako dobrih stvari od Alžira i sl.


Ja kupio danas 10000 kom van burze.

Kako? Zvao dioničare i pitao tko želi prodat?
Takve male količine se ne prodaju van burze.

Sve velika priča, a ne može se ni na 4 kune zadržat.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

@s400

Ja sam pisao prije mjesec dana isto al ekipa jednostavno ne može shvatit.
I tako godinama trkeljaju jedno te isto.

Ma ja imam 5100 komada kupljenih po 10 puta većoj cijeni tako da mi je svejedna cijena 4 ili 5 kn, ali ne vidim rast sa ovakvom strukturom dioničara, tržištem i brojem dionica.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

Ja imam nešto više kupljenih po 18.xx i također mi je svejedno jel 4, 5 ili 7 ali kad vidim transakcije od par komada 10-20 kuna onda je sve jasno.
Ista priča se vrti u krug već godinama, cijena pada ili je na istom mjesecima onda jedan dan poraste, do popodne je rast prepolovljen i drugi dan je već minus i tako natrag na staro.


Pa prema ovome gore, ostaje 500 mil.kn "čistih" prihoda od Arene sljedećih 18 god., dakle 25 mil.kn godišnje, bez da išta rade.
A vidimo da bi moglo tu biti jako dobrih stvari od Alžira i sl.

Po kojoj logici sta nemaju zaposlene, nemaju kamate na kredite, nemaju ulaganja pa je tako jednostavna matematika ?

Ignore : renči

New Report

Close