INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nema vise blokade

Da, i meni tako piše, ali imaš gumbić “Provjera blokade” i onda ti mail dođe prava informacija.

Ja sam potrošio 12 kn za sms poruku
OIB Ingre na 818058 i dobio informaciju da nije u blokadi…a palac dolje mi je hvala 🙂



popolo@
"Društvo obavještava da rješenje suda o odgodi ovrhe sprečava prijenos sredstava s
računa Ingre na račun ovrhovoditelja. Kada nadležni sud donese pravomoćno
rješenje ono će biti provedeno.
Trenutni status računa ne ometa redovne poslovne aktivnosti Grupe."
Kad bih znao dobro crtati onda bih vam i grafički prikazao da blokada Ingrinog računa nije blokada kakvu ste vi sebi zamislili. Ionako to vama ne vrijedi objašnjavati jer je riječ stečaj postala na zse-u kao baba-roga za djecu…
http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/8IqjvVHOXkHvdCQnfgLzgw==.pdf


Da li je uopce Ingra blokirana?
[/quote]
Pa zato sam ovdje i pitao da li je Ingra u blokadi?Koliko sam ja shvatio iz njihovog priopcenja sud je ovrhu odgodio

Službena informacija će sljedeći tjedan?

私は悲鳴をしましょう

tvrdnja da je blokada skinuta je JAKO opasna ako se pokaže da je lažna jer se može i te kako odgovarati, moguće čak i kazneno! a zbog moguće naknade štete za kupce koji su pohitali kupovati na tu vijest i digli cijenu preko +4% oni koji postaju takve stvari također bi se trebali zabrinuti ako se pokaže da su bile lažne vijesti

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Prvih 7000 komada je moje… pa me tuzite ako vam se ne salje sms da provjerite… ja kad sam vidio komentar sam poslao, vidio odgovor i kupio.
BTW ovo mi je 5 sms ovog mjeseca

neću te ja tužiti ako vijesti budu lažne, za to postoje nadležne institucije pravne države.
sretno

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Informacija je “službena” sa FINAe.
Jedini podatak koji ne znam ali riskiram je da li je blokada skinuta zbog toga što je žalba prihvaćena ili je Ingra platila i time izgubila lovu

Poslovni subjekt,OIB
14049708426, 26.01.2018, u
12:49, nije blokiran. Vise o
O usluzi na http://www.fina.hr

Sve ispod 100% lajkova pokazuje kako zlocestih ljudi ima na ovom forumu

Jedini tko bi se trebao oglasiti i tko je mjerodavan napisati je li blokada skinuta je sama Ingra jer upravo oni su objavili i kad su blokirani u 9. mjesecu.

Ignore: KressoM, delux


Jedini tko bi se trebao oglasiti i tko je mjerodavan napisati je li blokada skinuta je sama Ingra jer upravo oni su objavili i kad su blokirani u 9. mjesecu.

Za deblokadu je lako saznati. Napisati priopćenje i poslati ga, malo duže traje.

nije sve tako crno


ovo sam ja napisao jos prije nekoliko mjeseci, ali evo gospodin bankar gdje radim mi je rekao, da po bankarskom sustavu ingra vise nije u blokadi,ali na zse se to jos ne vidi
[/quote]
Prema Fininfo Ingra je još uvijek u blokadi

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]



ovo sam ja napisao jos prije nekoliko mjeseci, ali evo gospodin bankar gdje radim mi je rekao, da po bankarskom sustavu ingra vise nije u blokadi,ali na zse se to jos ne vidi
[/quote]
Prema Fininfo Ingra je još uvijek u blokadi
[/quote]

Posalji poruku pa se uvijeri

Eto zvao opet…posto je celikovic iskljucio mobitel dosao sam do gospodina od financija
Pa kaze- nesluzbeno je odblokirana i moraju cekat 24h da postane sluzbeno jer teoretski neko moze sjest popodne pa se onda ne racuna…na pitanje da li je usvojena zalba ili sta vec, odgovor je da ne moze rec preko telefona da ce u ponedjeljak biti priopcenje

New Report

Close