INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Umjesto da se radujemo novom poslu i da zbog toga kupujemo i raste cijena, mi se radujemo što će Ingra iskeširat milijune a mi ćemo kupovati zbog toga po većoj cijeni. Zaista smo spali na apsurde.

neće uvijek biti ovako.



Pa da li vi znate da je tu čisti book preko 6 kn.
Dakle u stečaju bi dioničari dobili 6 kn, ali naravno da je steča j nemoguć jer ovo je potpuno drukčija tvrtka od svih na ZSE sa sigurnim prihodima sljedećih 20 godina uz koje će ostvarivati dobit bez da išta drugo radi!!

Najjače mi je kad se spominje koliki je book, a firma je u blokadi već 120 dana.
Recimo, povezano društvo INGRA M.E. d.o.o. je već u stečajnom postupku rješenjem Trgovačkog suda u Zagrebu, rješenje doneseno 3. siječnja 2018. (St-6663/2016).
Sretno svima.
[/quote]

frapantna je lakoća kojom se ignorira da je račun u blokadi već 4 mjeseca kao da je to nešto beznačajno. slično “lako ćemo” dalo se pročitati per par mjeseci i na topiku VDKT. ne kažem da će nužno i ingra tako završiti, ali…

popolo@
“Društvo obavještava da rješenje suda o odgodi ovrhe sprečava prijenos sredstava s
računa Ingre na račun ovrhovoditelja. Kada nadležni sud donese pravomoćno
rješenje ono će biti provedeno.
Trenutni status računa ne ometa redovne poslovne aktivnosti Grupe.”
Kad bih znao dobro crtati onda bih vam i grafički prikazao da blokada Ingrinog računa nije blokada kakvu ste vi sebi zamislili. Ionako to vama ne vrijedi objašnjavati jer je riječ stečaj postala na zse-u kao baba-roga za djecu…
http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/8IqjvVHOXkHvdCQnfgLzgw==.pdf

Ne znam koja je svrha bilo kakvog prepucavanja oko bilo čega ovdje. Naravno argumentirano razgovarati je uvijek zanimljivo kao i podijeliti s drugima nove činjenice i spoznaje. Ali činjenica je i to da će oni koji stvarno radikalno mijenjaju kurs cijene dionice (a takvih ovdje nema puno) u određenom trenutku krenuti u akciju i napraviti lom dok će protivnici ili pristalice u tome nalaziti svoje zadovoljstvo da tvrde kako su eto bili u pravu, kao da to ima ikakve stvarne veze sa bilo čime.

Kako god bilo Ingra podsjeća na Yellowstone – zna se da će u jednom trenu eruptirati jer sada postoje jasni znakovi da će se to dogoditi, ali kada – e taj detalj ne znamo i već dugo ga čekamo. Nemojte poslije reći da niste na vrijeme bili upozoreni…

😉


Nije vam to čudno da u ovoj prčiji od zemlje gdje svatko svakog pozna da se ta informacija nigdje nije pojavila.

Ja se gospodine svakog dana budim u najljepšoj zemlji na svijetu a ne u prčiji (sramite se,ovakvim komentarima nije ovdje mjesto).Ako vam se ovdje ne sviđa idite gdje vam je bolje.


Ne znam koja je svrha bilo kakvog prepucavanja oko bilo čega ovdje. Naravno argumentirano razgovarati je uvijek zanimljivo kao i podijeliti s drugima nove činjenice i spoznaje. Ali činjenica je i to da će oni koji stvarno radikalno mijenjaju kurs cijene dionice (a takvih ovdje nema puno) u određenom trenutku krenuti u akciju i napraviti lom dok će protivnici ili pristalice u tome nalaziti svoje zadovoljstvo da tvrde kako su eto bili u pravu, kao da to ima ikakve stvarne veze sa bilo čime.

Kako god bilo Ingra podsjeća na Yellowstone – zna se da će u jednom trenu eruptirati jer sada postoje jasni znakovi da će se to dogoditi, ali kada – e taj detalj ne znamo i već dugo ga čekamo. Nemojte poslije reći da niste na vrijeme bili upozoreni…

😉

Slažem se..
Činjenica je, da se na cijena 3,5 – 4 kn jako dugo drži, to je dno.
Unutar tih razina napravljene su vlasnićke promjene i sada uglavnom trguje s manjim količinama, neću reći oni nestrpljivi i oni kojima trebaju novci.

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Čini mi se da su špekulanti gadno navalili, sljedeći tjedan ništa se neće bitno riješiti, mislim da će se agonija nastaviti cijelu ovu godinu a možda i dalje…



Nije vam to čudno da u ovoj prčiji od zemlje gdje svatko svakog pozna da se ta informacija nigdje nije pojavila.

Ja se gospodine svakog dana budim u najljepšoj zemlji na svijetu a ne u prčiji (sramite se,ovakvim komentarima nije ovdje mjesto).Ako vam se ovdje ne sviđa idite gdje vam je bolje.
[/quote]

Da je bar prcija/kupleraj, tamo se bar zna tko placa…

Rastimo zajedno...

Ingracro, potpisujem Vaš post…

Ovaj slijedeći tjedan ili ne kasnije od ponedjeljka 29.01 treba biti jasno kako uprava misli (a nadajmo se da ima plan) riješiti blokadu jer tada prolazi i onih 8 dana gdje po Zakonu o stečajnom postupku FINA treba pokrenuti stečaj , nakon blokade od 120 dana + 8 dana. Moglo bi biti vrlo uzbudljivo , prava igra živaca jer ipak velika većina dioničara ne zna koji je plan i dali on 100% postoji. Ako to sretno prođe lakše će se disati.

Iako se ne tiče Ingre zanimljivo je vidjeti na praktičnom primjeru koliko treba vremena da se od Fine izdati prijedlog za stečaj sudski rješi.

Vaš link …

Kome se ne čita – prijedlog je otvoren u 11 mjesecu 2016, a sud je tek sada donio presudu.


popolo@
"Društvo obavještava da rješenje suda o odgodi ovrhe sprečava prijenos sredstava s
računa Ingre na račun ovrhovoditelja. Kada nadležni sud donese pravomoćno
rješenje ono će biti provedeno.
Trenutni status računa ne ometa redovne poslovne aktivnosti Grupe."
Kad bih znao dobro crtati onda bih vam i grafički prikazao da blokada Ingrinog računa nije blokada kakvu ste vi sebi zamislili. Ionako to vama ne vrijedi objašnjavati jer je riječ stečaj postala na zse-u kao baba-roga za djecu…
http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/8IqjvVHOXkHvdCQnfgLzgw==.pdf


Da li je uopce Ingra blokirana?

koliko vidim na poslovnoj hrvatskoj , sa datumom 20.01 je u blokadi.

Trakavici nema kraja. Bojim se da ce ovo potrajati duze od ocekivanog. Ajme ajme


koliko vidim na poslovnoj hrvatskoj , sa datumom 20.01 je u blokadi.

Evo ja sada provjerio na FINI i dalje u blokadi. U petak poslao upit Ingri oko blokade i isteka roka od 120 dana…nema odgovora 🙁

New Report

Close