INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



pometen bid, ipak

Pometen ask…. metlica
[/quote]

pogledaj još jednom…

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....




pometen bid, ipak

Pometen ask…. metlica
[/quote]

I što će biti značajno?
[/quote]

Pitajte ovoga koji povremeno čisti po 15.000 komada ne pitajući za cijenu

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Od Nove godine nema više “liparenja”, brokeri zgroženi

Od Nove godine nema više “liparenja”, brokeri zgroženi

Malo im fali da citavu burzu zatuku!

dali treba spomenuti da se danas ulazi u posljednji mjesec roka od 120dana blokiranog računa.
Računajući da ako se ništa ne riješi u idućih 5 radnih dana ne vjerujem da će se riješiti išta i u blagdanskom tjednu. Vrime otkucava a niš se ne riješava.

Dok jedni pametuju da se razumiju u branšu i pametuju da ne valja, drugi koji "pojma nemaju" zarađuju na rastu. logika burze.

Postoji li rok do kojeg se Visoki sud mora ocitovati? 60 dana od podnosenja zahtjeva za reviziju ili?

I jos uvijek ne znamo ni tko ih je tuzio ni za sto. Znamo samo da nije prijavljeno kroz PSN.


dali treba spomenuti da se danas ulazi u posljednji mjesec roka od 120dana blokiranog računa.
Računajući da ako se ništa ne riješi u idućih 5 radnih dana ne vjerujem da će se riješiti išta i u blagdanskom tjednu. Vrime otkucava a niš se ne riješava.

Da kojim slucajem znam da se ingra natjece za peljeski most odma bi izasao iz dionice jer je veca mogucnost za stecaj. Kao sto su drzavni oci unistili viadukt tako bi mogli i ingru

Alžir je puno bolje tržište, barem je naplata bolja te se dobiju novi poslovi nakon odrađenih starih…

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.

Sada samo čekamo stečaj…vrijeme je stalo, ništa drugo nije bitno.

Kada bi se dogodio, mnogo novca hrvatskih investitora bi se izgubio, nitko ne bi bio sretan zbog toga.

Ali ako se mora, neka bude taj stečaj, pa barem sa kvalitetnim stečajnim planom!

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.

Ma koji stečaj, mislim sve je moguće, ali stvar je u tome da uprava pokušava riješiti ovaj problem bez plaćanja nečeg šta ne treba platiti…

Vi tu stalno govorite da oni to ne trebaju platit a ni ne zna se ni koliko ni za šta. Ne možemo ni mi, a ni Ingra odlučivati što treba platiti a što ne treba, sud će tu odlučiti. Tu se to prikazuje kao neka sitnica, sitnica zbog koje je 90 dana blokiran račun. Znate li uopće kad se može ići u ovrhu i na čega se može žaliti u ovršnom postupku?

Ma vidi… Po meni ako je na snazi predstečajnog zakon onda bi se trebalo njega i držati, jer na ovaj način on je skroz besmislen…jel tako? Imali su godine da prijave svoja potraživanja, ali ne… Po meni nisi se javio gotovo… Ko i u stečajnom postupku, ako se nisi javio u roku gubi sva prava jer subjekt više ne postoji… Ovdje je isto tako ta firma u tom smislu ne postoji

Iz firme daju informacije na kapaljku, ali ako sam dobro razumio firma koja ih je tuzila nije prijavila svoje trazbine u predstecajnoj nagodbi, nego je samo tuzila Ingru za svoja potrazivanja. I sto je najgore dobila je spor! Pa cemu onda predstecajna nagodba i dolazi li u obzir onda da i svi ostali tako zaobidju predstecajni zakon? Ako je gore navedeno istina onda se radi o teskom presedanu! Apsurdistan ili ne raspolazemo svim informacijama?!

Ja imam inf. da oni nisu dobili presudu na sudu već su samo predali papire za naplatu… A po ovom ovršnom zakonu svašta je moguće pa i ovršenje bez razloga…

Uglavnom fali informacija od strane firme i točka….

New Report

Close