INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

‘Super ako su dobili, čestitam im’

Čačićev nasljednik, ministar gospodarstva Ivan Vrdoljak, pozdravio je dobru vijest. “Ja ne znam za tu informaciju. Iskreno, super ako su dobili, čestitam im, ako im možemo što dalje pomoći, odlično, ali ja nemam informaciju da su dobili posao u izgradnji sportske dvorane, ali bi bilo jako lijepo da ono što su radili u Hrvatskoj, a lijepo su napravili, te dvorane lijepo izgledaju, to naprave tamo. Što drugo reći, bravo”, rekao je Vrdoljak.
http://danas.net.hr/novac/hrvatske-tvrtke-dobile-unosan-posao-u-kataru


Domobran,zar cijena od 3,10 uz MCAP 31 mil kn nije… pokoj vječni daruj njoj Gospodine.Pa ovo je stečajna cijena INGRE primjerna situaciji u kojoj se nalazi
i INGRA i ostali građevinari.Osim LVCV,oni nisu dužni pa za Božić ne bi trebali biti tužni!
A što ako uskrsne,a sa poslovina tipa ALŽIR,Qatar itd. šanse za to su sve veće.
Burek me u ovom trenutku ne interesira,hoću cijelu pečernjanicu.Naravno da mogu
izvući i gaće na štapu.

U INGRI očekujem lijepo i vedro vrijeme,padaline se odgađaju na neodređeno

razdoblje!

kolega ideš na prevelik zalogaj,sjeti se kako si prošao kad si htio sve silose žita a sada nemaš ni zrna…..[emo_smijesak]

http://danas.net.hr/novac/premijer-milanovic-putuje-u-katar

“…Podsjetimo, u utorak je iz Katara stigla vijest da su hrvatske tvrtke koje su radile dvorane za Svjetsko rukometno prvenstvo u Hrvatskoj 2009. godine, dobile posao izgradnje rukometnog kompleksa za svjetsku smotru rukometaša 2015. godine u Kataru.”

Kada PBZ brokeri dobiju nalog da otpuste kočnicu, naravno povezano sa novim materijalnim činjenicama, tek tada slijedi rast i to “strelovit”. Kada???
Možda već ……..


Kada PBZ brokeri dobiju nalog da otpuste kočnicu, naravno povezano sa novim materijalnim činjenicama, tek tada slijedi rast i to "strelovit". Kada???
Možda već ……..

Pitaj Lopinu dali je izračunao sutrašnje moguće nove materijane činjenice…

http://www.index.hr/vijesti/clanak/doznajemo-cacic-u-kataru-hrvatskim-tvrtkama-dogovorio-posao-vrijedan-100-milijuna-eura/646835.aspx

nekima od njih, poput Dalekovoda, Konstruktora, IGH i Ingre, pomoći će da izađu iz duboke poslovne krize koje ih je gotovo dovela do bankrota.

Ingra bi bila krovna tvrtka[emo_euro]

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!



Ako je zaista dogovoreno da hrvatske firme grade dvorane u Katru onda je to dogovoreno na drzavnoj razini. I zato ce vjerojatno sve jace hrvatske gradjevinske firme dobiti priliku sudjelovati u tome (ranije spominjani gradjevinski konzorciji). Po meni nema sanse da samo IGH i Konstruktor rade ovaj posao. Posebno uzevsi u obzir stanje u Konstruktoru te iznimno negativne reference koje Konstruktor ima u Katru s obzirom na izgradnju autoceste koja tamo nije bas profesionalno obavljena (mislim da je o ovome i Vidosevic javno govorio na televiziji).

Ingra to neće graditi, to je vrlo izvjesno, ali sumnjam da će graditi IGH (možda samo projekt jer IGH nije građevinac), a i Konstruktor je više nego upitan obzirom na probleme u kojima se nalazi……
[/quote]

Znači nitko to neće graditi?????

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!



Kada PBZ brokeri dobiju nalog da otpuste kočnicu, naravno povezano sa novim materijalnim činjenicama, tek tada slijedi rast i to "strelovit". Kada???
Možda već ……..

Pitaj Lopinu dali je izračunao sutrašnje moguće nove materijane činjenice…

[/quote]
A što ćeš pisati nakon sutra? Sve je već uračunato u ovu stečajnu cijenu. Čime više možeš zaplašiti dugoročne ulagače? Ničim! Stečajem! Pa to smo već prošli!
Ni priča sa Iračkim dugom nije još zaključena, još tu ima iznenađenja, a cijena je čak i taj “otpis” uračunala.
U svakom slučaju i sutra smo dioničari Ingre! LP!

Ingra zbog blokade računa ne može isplatiti kamate po obveznici

Kljucno pitanje je po kojoj cijeni Uprava namjerava napraviti najavljenu skoru dokapiatalizaciju?

1.) 20kn – Kao sto je to bilo u prethodnoj dokapitalizaciji?

2.) 3-4 kn – Prosjek trgovane cijene u zadnja 3 mjeseca?

3.) 10kn – Nekakva cijena koju Uprava procijeni da je fer?

Postoji li kakav dokument (odluka) sa neke od skupstina gdje se spominje po kojoj cijeni ide dokap?

Hvala!

@brain
možda moguće vješti lopina ili bananarama… znaju… dali je zbog ponovnih… po tko zna već koji put… tehničkih tj. finacijskih razloga… sutra novi mogući ATH ili ATL …

Znaci nista od stecaja ovdje.

Mogla bi INGRA biti dobra prica 2013. i prvi gradjevinar koji ce izaci iz krize bas zbog orjentacije na strana trzista.

Sutra se nece nista posebno dogoditi…

kao što rekoh, ništa strašno ni 6.12. kao što ignore druker najavi danima.

Uprava Društva poduzima sve aktivnosti kako bi se otklonila blokada računa. Osim toga,
Uprava je maksimalno fokusirana realizaciji pokretanja postupka dokapitalizacije i
restrukturiranja tvrtke. Prema ranijoj skupštinskoj odluci, INGRA može povećati temeljni
kapital za iznos od 135.452.000 kuna i Uprava Društva radi u tom smjeru.

Nego ŠTO MISLITE na koliko će cijena I GRE skočiti i gdje će se stabilizirati nakon što se račun odblokira?

http://www.poslovni.hr/hrvatska/josipovic-katar-poslao-nacrte-sporazuma-o-lng-u-%5Bb%5Di-nekim-drugim-investicijama-223679%5B/b%5D

Građevina-zna se koja.

neće uvijek biti ovako.

New Report

Close