INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ovdje je kao u politici, svatko gleda svoj trenutni sitni interes. A što će na kraju “krava krepati”, to nikoga ne zanima. Eto primjer Dalekovoda, uništi sve što možeš, netko drugi izvana će od toga imati korist, domaća ekonomija nikako.

‘Ne odblokiraju li nam račun u 24 sata, sve će biti uzaludno’

Koliko dijelova ima taj ugovor?

šta govori T A do kud će potegnit? Lp


=40,00 kuna je nominalna vrijednost 1 dionice Ingre. Tako meni piše na tabeli koju je sastavilo renomirano brokersko društvo putem kojeg se trguje.
A sad Vi recite.

nominala, jel? pa nije ni čudo da ti portfelj svakim danom sve dublje tone

moji postovi nisu savjet za kupnju ili prodaju dionica nego moje osobno mišljenje

2 dijela

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.


šta govori T A do kud će potegnit? Lp

8,94-10,44

pepe7


Koliko dijelova ima taj ugovor?

ma to je isti posao od prije godinu dana, a i cifra je ista koja je već objavljena tako da je ovo priopćenje danas jedna obična tragikomedija i spin – stara vijest prezentira se kao nekakav novi posao i uspjeh [emo_palacd]


šta govori T A do kud će potegnit? Lp
laprdao si o 3 kn mjesecima , jesi kupio konacno ?

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



Koliko dijelova ima taj ugovor?

ma to je isti posao od prije godinu dana, a i cifra je ista koja je već objavljena tako da je ovo priopćenje danas jedna obična tragikomedija i spin – stara vijest prezentira se kao nekakav novi posao i uspjeh [emo_palacd]
[/quote]
Nešto ste mi zabrinuti. Tko zna, možda ovaj puta niste trebali tako rano prodavati. Ovdje čovjek nikada nije načisto, taman kad pomisliš da će dole, ono ode gore i obratno. Fantomska dionica!

Tajnu skriva godinu i pol: Ingra misteriozna zbog investitora i radnika



šta govori T A do kud će potegnit? Lp
laprdao si o 3 kn mjesecima , jesi kupio konacno ?
[[emo_palacg]/quote]



šta govori T A do kud će potegnit? Lp
laprdao si o 3 kn mjesecima , jesi kupio konacno ?
[/quote]
po osnovi gore izrečenog pretpostavljam da si in… i to je ok… ako si sam ocijenio i odlučio da je to ok… no, što češ ti možebitno uskoro laprdati… u slučaju da naredni četvrtak tj. 06.12. do 08:00 sati…. Ingra ne odblokira račun… tj. xy iznos ne doznači SKDD-u.
hvala unaprijed na povratnom odgovoru…

Ti to odokativno ili imaš neku slikicu?[emo_smijesak]

Fondovi, Pazite da vas ovakav jedan iz mog iz AVATARA ne doceka kao Sirica i Djedovica!

New Report

Close