INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Poslovni bi trebao napraviti clanak sa Opijem ili ga Opi direktno zatraziti i samo preciziranjem situacije u Alziru puno stvari za ovu godinu bi bile jasnije.Naravno i program za iducu godinu…osim natjecaja na koje su se prijavili.Neznam dali udruga tu nesto moze, ali bi Opi kao najveci dionicar trebao sam shvatiti da je vrijeme iznijeti sve opcije i pogurati dionicu…ako je u mogucnosti…ako ne barem da se zna kakva je realna situacija

merlin70 , vec sam i sam pisao o tome… Zasto novinari poslovnog ne odu do gospodina Oppenheima i naprave intervju?! Ako nista drugo onda radi blok transakcije od 1,8 M kuna…


Imaju li fondovi trenutno ikakvo ogranicenje da kupuju Ingru?

Hvala!

…nemaju ograničenje ali je pitanje treba li im u portfelju firma ovakvih “performansi”…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Sadašnji Ingrin status me podsjeća na čovjeka (inače vrsnog sportaša maratonca) koji je preživio masivni infarkt. Očekivati da može opet brzo trčati maraton nije realno. Ali uz kontinuirani rad stvari mogu biti znatno bolje. Stoga očekivati zdravi rast dionice od nekoliko desetaka kn nije realno (ne i nemoguće), ali u periodu od 1-2 godine biti će jasno koji je smjer, ali tada više neće biti ova cijena.

Sam razgovor sa dišom bi bio zanimljiv, ali realno ne bi donio ništa više sigurnosti jer dok nema novih poslova – nema ni pomaka (osim spekulativno). A čitao sam sve dostupne intervjue i svi su uvijek zvučali suvislo i kada je bilo dobro i kada nije. Međutim realnu cijenu dionice ne može formirati intervju nego posao i novac zarađen ili izgubljen na njemu. Ostalo su spekulacije.

No puno više od riječi govori činjenica da je prije mjesec dana dao toliko novaca za dionice nečega u što nitko realno još ne vjeruje. A nije isto kupiti 50 komada ili 500 tisuća komada. Drugim riječima tu su vjerojatno ugrađene one sljedeće 1-2 godine kada će i drugima biti jasno što je pisac htio reći tom metaforom.


Sadašnji Ingrin status me podsjeća na čovjeka (inače vrsnog sportaša maratonca) koji je preživio masivni infarkt. Očekivati da može opet brzo trčati maraton nije realno. Ali uz kontinuirani rad stvari mogu biti znatno bolje. Stoga očekivati zdravi rast dionice od nekoliko desetaka kn nije realno (ne i nemoguće), ali u periodu od 1-2 godine biti će jasno koji je smjer, ali tada više neće biti ova cijena.

Sam razgovor sa dišom bi bio zanimljiv, ali realno ne bi donio ništa više sigurnosti jer dok nema novih poslova – nema ni pomaka (osim spekulativno). A čitao sam sve dostupne intervjue i svi su uvijek zvučali suvislo i kada je bilo dobro i kada nije. Međutim realnu cijenu dionice ne može formirati intervju nego posao i novac zarađen ili izgubljen na njemu. Ostalo su spekulacije.

No puno više od riječi govori činjenica da je prije mjesec dana dao toliko novaca za dionice nečega u što nitko realno još ne vjeruje. A nije isto kupiti 50 komada ili 500 tisuća komada. Drugim riječima tu su vjerojatno ugrađene one sljedeće 1-2 godine kada će i drugima biti jasno što je pisac htio reći tom metaforom.

jako puno istine…..

baš me zanima kolika je prosječna starost radnika u ingri….

evo i grupe na face malih dioničara ingre

https://www.facebook.com/groups/643720175789491/

Dragi moji vani sam ali sve pozorno pratim 🙂

Viđeni su ljudi u crnom!!!!!

…do 4kn=27 000…do 6kn=60 000 kom…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Opet mi ne radi trgovina. Htjedoh izjednačiti strane.. nemam sreće

nije sve tako crno

Ne bi ovako na prvu rekao seljenje negdje, nego moguce panika zbog javnog istupa Ivice Todorića o problemima Agrokora koji bi mogli imati utjecaja na sve. Većina je u padu.

Ne postoji valjda pora hrvatskog gospodarstva gdje nema Agrokora, nazalost. Zato i moze ucjenjivati.

lavina 🙂

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

znam ko nije 🙂

još se dobro drži ingra..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


znam ko nije 🙂

još se dobro drži ingra..

…što znaš ko nije?…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

pitao je netko (obrisan u međuvremenu) tko mu je prodao ingr po 4,51… kakvo pitanje takav odgovor… 🙂 blabla kratimo vrijeme…

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

New Report

Close