INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Ajde lijepo svi koji se sprdaju s ovom objavom sutra neka lupe po kupnji do 3,5 kn jer, eto, kakav je to posao. Kada objave posao od 20M€ onda cijena neće biti 5 kn. Ovo je službena obavijest koja mora biti objavljena, neovisno o vrijednosti ugovora.

Mislim koje godine su dobili posao od 20 M€ jako jako davno skoro pa u prošlom stoljeću
[/quote]
Očito su neke promjene nastupile i lošije od ovog trenutnog stanja ne može. Posla će biti za sve pa tako i za INGRU. Vi slobodno čekajte veliki posao za ukrcaj.

nije sve tako crno

cijena je omjer vrijednosti dionice, a ona kaže da se udvostručila sa 2,00kn na današnjih 4,8 statistika ne laže a ovo nije nagovor na išta

Viđeni su ljudi u crnom!!!!!

…do 4 niti 13000kom…samo da netko ne odluči otići odavde…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Ingra dobije posao a cijena dionice pada, kako to?

…znao sam…blokada…ne gurajte se na bidu…biće izgleda i ispod 4…ovaj što je prosuo 10 000 ima još…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Kako proziran pokusaj navlacenja panike i da ekipa proda sto nize…u blokadu sa jedva 10 000kom hehe….a ne bi se cudia da je taj koji je proda sam stajao na kupnji i veci dio sebi samom proda hehe

wave
vrlo lako moguće. ako ste pratili kakve se igre igraju desetak dana ovdje….


Kako proziran pokusaj navlacenja panike i da ekipa proda sto nize…u blokadu sa jedva 10 000kom hehe….a ne bi se cudia da je taj koji je proda sam stajao na kupnji i veci dio sebi samom proda hehe
…ne smije prodati sam sebi…kažnjivo…odmah bi slijedila reakcija…ehhh da se to smije pa bilo bi manipulacija samo tako…evo novi sa 10 000…do koliko će ovaj put rušiti…bolje se ne nabijajte na bid…uzmi što jeftinije…daće on i na 4,00…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

filija
to su samo strašila. a na bidu ima nekoliko njegovih naloga. prokušane igre.


Kako proziran pokusaj navlacenja panike i da ekipa proda sto nize…u blokadu sa jedva 10 000kom hehe….a ne bi se cudia da je taj koji je proda sam stajao na kupnji i veci dio sebi samom proda hehe

siguran sam da se ovaj princip (sam sebi) na našoj burzi često primjenjuje…, ne samo na ovoj dionici…

kao i da nisu dobili…


Ingra dobije posao a cijena dionice pada, kako to?

Znači ako i slijedeći posao bude ispod 20 milijuna Eura onda smo ubrzo na 3 kune. Nije loše, nije loše, samo tako!

Ma sve bi bilo u redu da Oppenheim nije kupio dionice po 3,5 kuna i to ogromnu količinu, a ovo šta se radi je katastrofa, sve je špekulativno skočilo više stotina postotaka a ovdje se traži od INGRE da ugovara desteke milijuna eura. Firma ima 84 zaposlena , a ne 2000 , a još ima i Arenu i opet nije dovoljno ovim prevarantima.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.


Znači ako i slijedeći posao bude ispod 20 milijuna Eura onda smo ubrzo na 3 kune. Nije loše, nije loše, samo tako!
…vidi VDKT…prije objave posla preko 400kn a nakon objave i ispod 370…i to objava od više desetaka milijuna…a što onda očekivati ovdje kod Ingre gdje burekmajstori vladaju i odlučuju kada će gdje ići…kada vide da nema više šanse za preko 5 kao i do sada ide na 3 i opet će se tu krcati do prilike da otjeraju na 5 i opet iskrcavanje…zar nije taj sistem već godinama ovdje?…pa ko jamio jamio…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Posao je posao, a dobro je i da su se putem twittera oglasili da nisu odgovorni za dokumentaciju.

PSN odradjen vrhunski, Igor kupuje, manji posao je tu. Ceka se jos nesto vece za otklanjanje zadnjih sumlji u oporavak. Bilo bi lijepo i da Ingra sama otkupi malo vlastitih dionica kao sto to sada cini IGH… Ne vidim razloga da to ne naprave dok je cijena relativno mala.

Sto je s Udrugom? Koliko ljudi se uclanilo? Kakve su ambicije i planovi? Gdje je gospodin Kos koji nas je obecao zastupati u NO, a za sada od njega ni traga ni glasa… A ni sjednice NO-a…

New Report

Close