INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


E ovako – pošto sam dugogodišnji pratitelj i druker na Ingri i za gore i za dole danas javno priznajem da sam se vratio u društvo Ingraša. Prvo da se izvinem kolegama zadnjih godina zbog "zločestih" provokacija jer ako želite izvući iz vlasnika neke dionice stvarni stav i mišljenje morate malo i isprovocirati dotične da se razgale i raspričaju.
Razloga za povratak je mnoštvo:

Nakon takvog uvoda očekuješ da pročitamo tvoj post (i bilo koji drugi) do kraja?????
IGNORE

A ja maknuo naloge na prodaji ispred Valamara misleći da će me pojesti u naletu euforije.

Ne ide to baš tako lako. Iskrcavanje je predviđeno do 3 kune. Tko je htio, mogao je.

Ipak su se tresla brda a izroditi će se…

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.



E ovako – pošto sam dugogodišnji pratitelj i druker na Ingri i za gore i za dole danas javno priznajem da sam se vratio u društvo Ingraša. Prvo da se izvinem kolegama zadnjih godina zbog "zločestih" provokacija jer ako želite izvući iz vlasnika neke dionice stvarni stav i mišljenje morate malo i isprovocirati dotične da se razgale i raspričaju.
Razloga za povratak je mnoštvo:

Nakon takvog uvoda očekuješ da pročitamo tvoj post (i bilo koji drugi) do kraja?????
IGNORE
[/quote]
Rado će te Vi kolega i dalje čitati moje postove željno ih iščekujući. Oni koji su se špekulativno ukrcavali na 2,40 – 2,50 uzeli su svojih 20% iako ih ni nije bilo puno. Oni jedno vrijeme više neće kupovati sve dok ne “pukne” ovaj nalog na 3,50 – da li u jednoj transakciji ili će se jednostavno povućio – to ne znam. U svakom slučaju poslije je otvoren put ka 4 do 5. Moguće čak i do kraja ovoga mjeseca. LP!

potpuno se slažem sa kolegom bananaramom, i sa prvim i sa drugim postom.. odlično rečeno

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Ima li sanse da Uprava Ingre odluci da firma sama pokupi ovaj nalog na 3,50 kn (transakcija je vrijedna svega 1,8M kuna – kao jedan stan na Lapadu), te nakon toga ponisti te dionice i podigne vrijednost nasih dionica?!

Gospodine Kos, rekli ste da cete kao clan NO-a braniti interese nas malih dionicara (a dali smo Vam podrsku itekako). Znam da u trenutnoj ulozi nemate izvrsnu vlast, ali barem mozete ovu temu “baciti” na stol odgovornima.

Konkretni potezi su potrebni, a ovo bi itekako bio jedan od njih!!! Cekamo vec godinama da se pocne “delati”! Ovo je po meni win-win situacija.

Hvala!

Čeka se rezultat revizije, a ako bude pozitivan onda s tim novcem mogu kupiti cijelu firmu za trezor, a ne ovih pišljivih 1,8 milijuna kuna na asku. LP!


Ima li sanse da Uprava Ingre odluci da firma sama pokupi ovaj nalog na 3,50 kn (transakcija je vrijedna svega 1,8M kuna – kao jedan stan na Lapadu), te nakon toga ponisti te dionice i podigne vrijednost nasih dionica?!

Gospodine Kos, rekli ste da cete kao clan NO-a braniti interese nas malih dionicara (a dali smo Vam podrsku itekako). Znam da u trenutnoj ulozi nemate izvrsnu vlast, ali barem mozete ovu temu "baciti" na stol odgovornima.

Konkretni potezi su potrebni, a ovo bi itekako bio jedan od njih!!! Cekamo vec godinama da se pocne "delati"! Ovo je po meni win-win situacija.

Hvala!

mislim da su firmi pred stečajnom nagodbom zabranjene akvizicije takvog tipa ….

realno ni upravi ne bi takvo što odgovaralo, jer na taj način jačaju poziciju malih dioničara a ne svoju… s obzirom da kontroliraju samo 20% dionica …

Tako je, dok se ne pokriju gubici ranijih godina Uprava ne smije kupovati dionice na svoje ime.

Ne kontroliraju 20% jer Kos, Carek, Hidroelektra i Tehnika nisu na njihovoj strani.

Capisco?

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.

To je trenutna realnost dok se već u skoroj budućnosti sve to može promjeniti.

Vlasnička struktura je vrlo neizvjesna te odnos snaga prevagne kako vjetrovi pušu.

Novi poslovi mogu biti “novi vjetrovi”.

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.

Molio bi znalce samo jedan odgovor koji me muči kolika je i dali ima razlike u cijeni zbog spuštanja dionice Ingre u nižu kotaciju…znam da moraju dostavljati manje podataka,ali neznam kakva je financijska situacija istog…


Tako je, dok se ne pokriju gubici ranijih godina Uprava ne smije kupovati dionice na svoje ime.

znači glavni interes im je da ostane status quo, plaća redovno dolazi, a vrijeme penzije je sve bliže!

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

Tko je uopce vlasnik Ingre? Najveci dionicar ima 5.7%, TOP 10 ima nesto vise od 20%. (s tim da broj 10 ima manje od 1%).

Pa tu se treba skupiti 50ak prvih dionicara da se dođe do 50%. 😀

Nemam dionice niti bi ih htio imati. 😀

ovdje treba uzeti ovako na mahove, 30-40 lipa po dionici i bježati, biti s većom lovom unutra na duže vrijeme ja nemam hraborosti. zaradio sam 5000kn. izišao. srećom lupalo se po prodaji pa je prošlo brzo.ako padne ispod 2,7 uzeti ću opet. ako bude rasla ulazim tek poslije kada nestane ovih 600000komada.
Sad će me pojedinci popljuvat, ali realno svi imamo neku zacrtanu cijenu na kojoj cemo prodavati. samo netko je manje a netko više pohlepan,


Tako je, dok se ne pokriju gubici ranijih godina Uprava ne smije kupovati dionice na svoje ime.

koliki su još nepokriveni gubici iz prošlih godina? To nisam nikada računao.

New Report

Close