INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



drugi tj moller nemoj se plakat drugi tjedan kad potegne kupi dok jos stignes

da je poslije moram po Njuškalu prodavati
[/quote]
Ovdje se neki nadaju rastu, ništa od toga.

You've got to ask yourself one question: 'Do I feel lucky?' Well, do ya' punk?



5.
SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. (69326397242)/AZ OMF KATEGORIJE B (59318506371)
262.780 1,94 Skrb. račun
6.
SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. (69326397242)/AZ OMF KATEGORIJE B (59318506371)
211.778 1,56 Skrb. račun
[/quote]6.
SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. (69326397242)/AZ OMF KATEGORIJE B (59318506371)
208.778 1,54 Skrb. račun

Ovim tempom je cijena do kraja mjeseca na 2 kune. Zapravo, čim se ovaj iz top 10 iskrca odmah iza toga nestaje bida i na malom prometu slijedi pad do 1,9X. To je neminovno ka što je sigurno da sunce sutra izlazi na istoku.



…Krivo, TA pokazuje preko 3. Kupuje se na veliko od onoga koji jedini prodaje u T10. Tko kupuje sve te stotine tisuća? Sigurno onaj koji zna… Kupuje i Franko samo što ne želi da brzo ide cijena gore pa piše glupisti i pljuje usput po meni..

Postoje veliki investitori,postoje veci investitori,a postoje i investitori koji ni ne znaju koliko su mali. Ja mislim da cu bolje ja pogodit bacajuci fazol kad kupit dionicu nego ti sa svojim poznavanjem TA. No nije ni bitno. Kolega je ovu dionicu prepoznao na 23 dokupljivao na 18 i 19, ozbiljnije poceo pisat na 5,6 kuna jer tada mu jednostavno nije bilo jasno sta se vise desava,zasto pada. I od tada pise. I on ce isto jednog dana pogodit dno i biti u pravu. Zato mu dajmo podrsku jednim velikim aplauzom danas na otvaranju burze. Gdje god da se nadjete odvojite par sekundi i zapljescite. Neka to bude aplauz za naseg kolegu MEGIDA1. Hvala Vam. A ja pisem gluposti i dionica i dalje pada ili stagnira. A MEDIGO1 pise ozbiljno i dionica mu padne sa 23 na 2,3. Da li je Bog kojemu se ja klanjam onda jaci od njegovog????
[/quote]U ovom postu ste pretjerali, što lažima što ulaženjem u privatne stvari o kojima se na ovakvom forumu ne smije pisati. Molim vas prestanite s tim. Hvala.

neće uvijek biti ovako.


Ovim tempom je cijena do kraja mjeseca na 3 kune. Zapravo, čim se ovaj iz top 10 iskrca odmah iza toga nestaje aska i na malom prometu slijedi rast do 3,X. To je neminovno ka što je sigurno da sunce sutra izlazi na istoku.
Upravo tako, rast.

neće uvijek biti ovako.


Ovim tempom je cijena do kraja mjeseca na 7 kuna. Zapravo, čim se ovaj iz top 10 iskrca odmah iza toga nestaje aska i na malom prometu slijedi rast do 9,9X. To je neminovno ka što je sigurno da sunce sutra izlazi na istoku.

I ja se slažem sa bananom.


Upravo sam se nakrcao Ingre, pa se ispričavam svima zbog negativnog drukanja. Morate me razumjeti, zapeo sam greškom u nekim drugim dionicama, i jedva to prodao da se vratim u Ingru.

Ništa banana, sve je u redu, glavno da si nam se vratio.

koje bedastoce pisete pa fonda ni sam nezna zasto prodaje oni nemaju veze sa stvarnoscu placali dionice 20kn sad po 2 prodaju to je kriminala


…U ovom postu ste pretjerali, što lažima što ulaženjem u privatne stvari o kojima se na ovakvom forumu ne smije pisati. Molim vas prestanite s tim. Hvala.

Ili opet ides na Ukok. Jos me nisu digli ni za prethodna djela sta si prijavljiva. Idem odma klecat na kukuruzu u kut samo ne zovi Ukok molim te.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Fondovi su uništili mnoge dionice sa svojim rizičnim odlukama o ulascima i izlascima u investicije.

Mali dioničari su izgubili mnogo novaca i razuma, što nije vrijedno ali događa se.

Prepiska i nadmudrivanje nisu konstruktivne naravi već odraz tuge i frustracija a pomalo i zlobe koja živi u svim ljudima.

Ingra ima stabilno poslovanje, produženje aneksa nekoliko ugovora u inozemstvu, pronalaženje novih tržišta. vjerojatno će se predstečajna nagodba izrealizirati, novi poslovi ugovoriti ili će se dogoditi najcrnji scenarij ali to nije kraj svijeta.


Ovim tempom je cijena do kraja mjeseca na 2 kune. Zapravo, čim se ovaj iz top 10 iskrca odmah iza toga nestaje bida i na malom prometu slijedi pad do 1,9X. To je neminovno ka što je sigurno da sunce sutra izlazi na istoku.

kolega znam da nije vezano za temu ali dotakli ste se Sunca. Je li stvarno izlazi na Istoku?? I moze li Ingra izgradit Sunce sto izlazi na zapadu??

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!


koje bedastoce pisete pa fonda ni sam nezna zasto prodaje oni nemaju veze sa stvarnoscu placali dionice 20kn sad po 2 prodaju to je kriminala

meni bolji zaba fondovi 🙂 …kupovali na 400 a prodali na 2,5…

po mojoj rcunici fond jos ima oko 65000 dakle sutra je vani a onda raketa

Nadam se raketi samo ne onoj Muskovoj od prošlog tjedna



koje bedastoce pisete pa fonda ni sam nezna zasto prodaje oni nemaju veze sa stvarnoscu placali dionice 20kn sad po 2 prodaju to je kriminala

meni bolji zaba fondovi 🙂 …kupovali na 400 a prodali na 2,5…
[/quote]
Kupovat ce opet po 2kn

You've got to ask yourself one question: 'Do I feel lucky?' Well, do ya' punk?

New Report

Close