INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Problem je kada si netko umisli da njegovo anonimno pisanje na bilo kojem forumu ima ikakovo značenje za cijenu dionice …

...

7,85m eura zakupnine godišnje do 2036 s tim da se uvećava za HICP, koji je u EU za 7. mjeseci 2016. 0,2% a u HR -6%!!!!
Na sve to ide i trošak redovitog i kapitalnog ulaganja.

Ima li tko u HR tako pouzadn prihod – NEMA!

Uvik isti likovi na ovakvim dionicama. Ima neka tajna veza ocito izmedju ovakvih dionica kod kojih sve puca od potencijala i ovakvih likova. Samo jako mestri. Nema labavo.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Volio bih znati samo kako izgleda jedan radni dan nekog od uposlenika koji radi za Ingru. Da li po cijeli dan u uredu igraju igrice, fejsaju, vrte vijesti sa portala, igraju šah, čovječe ne ljuti se ili bogzna kakve sve razbibrige. Direktorska plaćica na kraju mjeseca sjedne na račun, krava muzara Arena hrani oko sto neradnika. Posla novog pune 2 godine ugovorili nisu a ono ugovoreno kasne već četvrt desetljeća sa odradom. I što je najgore izlike su im da su uvijek krivi neki drugi, investitori, koperanti, rat, pustinjska oluja ili što li već. Vrijeme ide, trava raste a čak i najveći ulagači se iskrcavaju po najnižim povijesnim cijenama. Ovdje su i strpljivi fondovi koji rade s tuđim novcem već oćelavili i izgubili vjeru u bilo kakav oporavak
Ja ne kažem da će firma u stečaj jer onda i ovih 100 uhljeba bi ostalo bez plaćetina jer ih one u svakom slučaju čekaju sve do 2036 godine, a onda laganice u zasluženu mirovinu a firmu na bubanj za kunu.

do 2036 će narast valjda na 3 kn !? 🙂

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Imaš gotovih tabila u Excelu – stavi da je dug 100m eura, 14m dionica, stopa rasta 0%, inicijalni Cash Flow 7,85m i diskontiraj s 8% na 20 godina imaš da ti je dionica 4 kune? ako ti je diskontna stopa 6% imaš 30 kuna?

Ehh biseraa majko mila. Brinu se da neki ne kupe Ingru i Izgube pare!!!Auuuu što je too fiiinooo!!! Baš humano toliko čučati na forumu Ingre-isključivo, da se pomogne. Eee… Pa zar nije bolje radit u nekoj humanitarnoj organizaciji, pokretati neke akcije za pomoć potrebitima, volontirati kod starih, bolesnih i nemoćnih, dijeliti malo od toliko stečenog zaradom na dionicama koje su vam rasle 300,400%??? Ma neee, to je ništa. Veća žrtva je upozoravati da je dionica Ingre tempirana booooombaaa. Ehh humaniraracaaa, svaka čast. To je za Nobelovu najmanje. Možda neku novu nagradu izmislit za vake umantaarce? Neku kozmičku ee.
Uf, uf, uf… Aj zdrao.

neće uvijek biti ovako.

@MEGID01
Nemam ništa protiv svakakvih pisanja na ovom forumu a ponajviše vezano uz neke forumaše,i ja svašta lupetam, ali sad je stigao “sava” to me odmah podsjetilo na dioki i baš se mislim jel` vrijeme kupiti “prnje” odavde. Gospon sipa brojke ko` iz rukava neće to na dobro! Ispričavam se unaprijed!

http://www.mppi.hr/default.aspx?id=29311

Ingra je IN.

525.947.820 milijuna eura je vrijednost ukupnih radova….”dovoljno” za sve HR građevinare

Natječaj je u tijeku zbog rješavanja prigovora…malo se otegnulo ali vrijedi pričekati.

Ingra se prijavila na natječaj pa pričekajmo jesen.

Pokemongo, nisam imao informaciju da se Ingra prijavila na natječaj, ali ako je i ako ugrabi dio kolača to je fenomenalna vijest…možda su to i čekali pa su sve snage usmjerili na taj natječaj…živi bili.pa vidjeli

@MEGIDO1
Kolega ne brinem se ja nego samo kazem da bi mi bilo zaj da izgube slusajuci ove vase argumente. Nego interesira me koji je Vas razlog ovog konstruktivnog pisanja jos od 23 kune. E sad da li su pametniji oni koji su Vas slusali ili ovi koji su slusali mene(i na drugim dionicama) zakljucite sami. Po pitanju humanitarnog rada nisam majka Tereza,ali doniram. Sto se tice pomaganja starih, bolesnih i nemoćnih spreman sam otvorit hospicij ako bi im vi dosli prat guzice jer za drugo niste odnosno nemojte si laskat da ste ulagac jer ovo sto sam do sada vidio ja zovem pusionicar.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Kao što sam već puno prije naveo, ako se dobije neki veći posao, ništa je neće moći zaustaviti u rastu (kako je to uvijek znalo biti).

Tko misli da će se to dogoditi neka pričeka jer već je krajnje vrijeme da se to i dogodi.

Tko ne, …

New Report

Close