INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

počelo se šuškat da arena ne bude gotova na vrijeme pa me zanima koliko će to utjecat na cijenu ako je istina a ako nije da netko potkrijepi činjenicama

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...


Neg imam ja jedno pitanjce? Jeli ko čuo kaj je sa izvješćem i kakvo bu bilo?

[lol] [lol] [lol]


to sam i ja čuo

Gužva na kupnji,vjerovatno su i oni nešto čuli…[smiley][smiley][smiley]

POKRET OTPORA

Što se izvješća tiče najavljeno je 60 milja dobiti , pa ćemo vidjeti.
Biti će i lijepa dividendica, za 2006. je bila 250 kuna , a bilo je 39 milja dobiti.
A znamo kako to kod Ingre ide, biti će vjerojatno objava da je dividenda toliko i toliko , pa da na nju pravo imaju svi koji imaju dionicu na dan taj i taj u bližoj budučnosti. Pa onda shoping kako bi se stiglo ostvariti pravo na dividendu.
Da nam se malo cijena podigne kaj ne, bez obzira koliko bila u tom trenutku.
A podići bi se mogla ako ne sutra , onda sigurno drugi tjedan, prodaje ima jako malo, evo nam i 57 000 na vidiku:

55.700,00 1
55.790,00 1
55.799,00 1
55.800,00 10
55.899,00 1
55.999,00 1
55.999,99 1
56.000,00 7
56.980,00 1
57.800,00 1

A ima i kupnje nešto:

55.000,00 2
54.004,00 1
54.003,00 1
54.002,00 1
54.001,00 1
53.950,00 7
53.940,00 10

53.550,00 3
53.500,00 1
53.402,00 1
[cool]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


počelo se šuškat da arena ne bude gotova na vrijeme pa me zanima koliko će to utjecat na cijenu ako je istina a ako nije da netko potkrijepi činjenicama

Ma od kuda sada to?
Neki dan sam onuda prolazio navečer oko 18 sati , sve osvjetljeno i radi se.
Povremeno prolazim onuda, i napredak se vidi iz dana u dan, mislim da problema nema.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


lanica: ” počelo se šuškat da arena ne bude gotova na vrijeme pa me zanima koliko će to utjecat na cijenu ako je istina a ako nije da netko potkrijepi činjenicama ” Ma od kuda sada to? Neki dan sam onuda prolazio navečer oko 18 sati , sve osvjetljeno i radi se. Povremeno prolazim onuda, i napredak se vidi iz dana u dan, mislim da problema nema.

nema prpblema sigurno a ti lanice ne siri dezinformacije!

IDEMO AP AP

A ta dvorana će bit zllatnim slovima upisana u povijest ove tvrtke, uspješnim završetkom , mnoga vrata će biti još otvorenija, kako zbog samog objekta i njegove zahtjevnosti i brzine gradnje, tako i zbog referenci za JPP.
Iz grada Zagreba je najavljeno da će biti naglasak u budučnosti na upravo izgradnji objekata putem JPP-a.
[wink]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Vezano za [color=blue]Arenu[/color]

[color=blue]Izgradnja Zagrebačke arene[/color]

http://www.novi-zagreb.info/step.jsp?newsid=30994

…za sve neupućene i nevjerne INGRA je u stanju radit paralelno još jednu ovakvu arenu,,,[thumbsup]

POKRET OTPORA


sa ostvarenim godisnjim rastom u 2007 od [color=blue]418,63 %[/color] (12.899,99 – 54 000,00) cestitam Plavom i ostalim Ingrasima na osvojenom 2. mjestu u natjecanju najbolje rastucih likvidnih dionica , odmah iza [color=blue]LEDO-ra 423,8%[/color] !!! puno pozdrava i da ponovite uspjeh zeli vam vjerni ledaš[thumbsup]

Hvala lijepo, međutim ipak je Ingra dionica godine.[wink]
Bilo je i teških trenutaka , sve dok fondovi nisu počeli ulaziti.
Tako se sjećam trenutka dok je bila oko 19 000, a na kupnji 3 ili 4 naloga ispred 12 000.
Pitam ja kaj je to di su nalozi, veli mi ( netko , nije bitno.. ) nema.. , ali što je najgore, kaže, sve su naši.
Tada je i netko stavio paketić na 18 000 poveći u to vrijeme, razmišljali smo skinuti to ili ne, nažalost nismo.
No i to smo pregrmjeli.
Idemo dalje
A ti ides ne zezaj.
[thumbsup][thumbsup]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


…za sve neupućene i nevjerne INGRA je u stanju radit paralelno još jednu ovakvu arenu,,,[thumbsup]

I to što kažeš..

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


A znamo kako to kod Ingre ide, biti će vjerojatno objava da je dividenda toliko i toliko , pa da na nju pravo imaju svi koji imaju dionicu na dan taj i taj u bližoj budučnosti. Pa onda shoping kako bi se stiglo ostvariti pravo na dividendu.

Svaka mu čast tko kupi dionicu od 54.000,00 kn, da bi dobio dividendu od 250,00 kn.
[cool]

I love the Smell of Profits in the Morning

New Report

Close