INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


http://www.jutarnji.hr/umro-marijan-kostrencic-nagli-odlazak-najumrezenijeg-poslovnog-covjeka-u-hrvatskoj/1562777/

umro je član Nadzornog odbora Ingre

Moja sućut obitelji
Eto što je život, najjeftinija dionica.

neće uvijek biti ovako.

Evo i moj kratak osvrt slijedeći tjedan izvješće pa ćemo vidjeti koliki je prihod ingre bez predstečajnih usklađivanja i prodaje zaostale imovine…dali je obim trenutnih poslova dovoljan za zaradu ili pak ne…Ako to bude ok i kad se ljudi malo ohlade od đure i sličnih ( ingra prije godine dana kad je sve bila špekulacija ) vratit će se i promet u ovu dionicu…živi bili pa vidjeli

zasto nema prometa sta je dionica umrla?????????

http://zse.hr/default.aspx?id=67431

ova bi godina isto mogla biti živahna, tek je 4 mjesec, a već je ugovoren duplo vrijedniji posao od prošlogodišnjeg u Hrvatskoj -prošle godine -sanacija klizišta na Lazu od 900000 kn -a ovo od milju i 800 -bit će para hehehe
A kako je krenulo i izvješće bi kroz koji dan moglo biti na ovim razinama -nažalost
malo sam ironičan, al što reći na ovo -dugo ništa, a onda posao ove vrijednosti -ne znam što reći

Ova bi godina mogla biti prekretnica u poslovanju ingre…. Ne tako davno se naveliko pisalo da ce ingra imati veliku ulogu u projektu izgradnje komplekda srđ… Tu se spominjaloa i uloga Mesica i veze sa investitorom…

AKo ovo nije oporavak i razlog da se veselimo ne znam sto je, a i Mesic se “vraća u aktivnu politiku” 🙂 Nije nagovor…

i di je naslov na Poslovnom Ingra ugovorila posao???

Viđeni su ljudi u crnom!!!!!

A porastao je i broj građevinskih radova, čak i N Bakić ima članak u novinama gdje nas obavještava da se vratio optimizam među Hrvate.

jos 20 k ima za unovcit na kupnji , to je jasno

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Cemu tolki porast? Ima kakva objava?


ova bi godina isto mogla biti živahna, tek je 4 mjesec, a već je ugovoren duplo vrijedniji posao od prošlogodišnjeg u Hrvatskoj -prošle godine -sanacija klizišta na Lazu od 900000 kn -a ovo od milju i 800 -bit će para hehehe
A kako je krenulo i izvješće bi kroz koji dan moglo biti na ovim razinama -nažalost
malo sam ironičan, al što reći na ovo -dugo ništa, a onda posao ove vrijednosti -ne znam što reći

ako nastave takvim tempom ugovaranja posla, mi smo već 2030 godine na preko 14 000 mlrd, a možete misliti koliko će tada biti cijena dionice, ako bi ona rasla kao prihodi, oko 2mil kn/1kom, zato sam ja kupio malo, da se ne obogatite samo vi


Cemu tolki porast? Ima kakva objava?

a kakav je to porast? ukupan promet 48 K kuna, prosječna cijena 2,69 kn po dionici…smiješno

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

cim ovi spameri sjasu s teme odmah rast 🙂 kad je f1 Q?

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Cemu tolki porast? Ima kakva objava?

ima objava, ugovoren posao od skoro 2 mil. kuna



Cemu tolki porast? Ima kakva objava?

ima objava, ugovoren posao od skoro 2 mil. kuna
[/quote]

To im nije dosta ni za place 6 mjeseci. 🙁

New Report

Close