INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Pa da i zeli prodati,kakve veze ima?Dobra prilika za ulaz nekome ko moze malo cekati i vjeruje u ovu firmu

Vidim kolega s iskustvom a još uvjek piše floskule tipa…malo čekati i vjerujte u firmu…
Čekanje i vjera traju već 7 godina a cijena samo tone i tone…
Koliko još treba čekati 10-20 godina ili više-manje?
[/quote]Ne razimijem zasto pisem floskule??Kazem da ne vidim prepreku da dionicar koji vjeruje u firmu kupi te dionice.Nemam dionoce,ali iskreno vjerujem u preokret i bolje dane.Ne mislim kupovati u narednom periodu jer smatram da imam boljih prilika na zse.Jasno sam pisao na 3 kn da cu povecavati udjel kupnjom,kupio sam cck 60 tis komada i sve ih prodao oko 3,60-3,90kn.Nisam ih prodavao jer se bojim u buducnost firme nego zbog drugih stvari nevezanih za ovu firmu,trejdanje me inace ne zanima.Lp


Nema šanse da želi. Ti bi tako stavio nalog da želiš prodati?

ja, da želim zavrtiti, pokupio bi taj nalog odjednom, ali likvidnost tržišta je nikakva a fun club, prepun papirića, već pomalo pokazuje neurozu jer pozitivno FI, novi ugovorčič i izjave svevišnjeg nisu uspijele značajnije odlijepiti dionicu a neuroza će biti i veća što se više bliži FI1Q [emo_cool]

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

barbosa o kakvoj nervozi pričaš. izvješće će biti bolje od onoga prošle godine.shvatite već jednom, ingra se pomalo diže i dolaze bolji dani,a na burzi se jasno vidi da netko štopa cijenu i dokupljuje.



Nema šanse da želi. Ti bi tako stavio nalog da želiš prodati?

ja, da želim zavrtiti, pokupio bi taj nalog odjednom, ali likvidnost tržišta je nikakva a fun club, prepun papirića, već pomalo pokazuje neurozu jer pozitivno FI, novi ugovorčič i izjave svevišnjeg nisu uspijele značajnije odlijepiti dionicu a neuroza će biti i veća što se više bliži FI1Q [emo_cool]
[/quote]

Barbie,Barbie gadiš Ingru sada nakon što si prodao paket, nek Ingra dođe samo na 5% nekadašnje vrijednosti, to je 20 kuna, sada je 3.

ajde lojtra ne lupetaj, ne bježi taj nikamo nego navlači male da malo podignu kupnju pa da se iskrca van sa nulom (0)

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

Promet na Ingri je zanemariv, ali raduje čovjeka vidjeti da Ingra ima trenutno najveći rast danas. Usput ovo nije nagovor na kupnju ni na prodaju – ja sam po ovoj cijeni 3,69 kupovao dionice prije skoro dvije godine. Još držim te dionice. Prosjek ulaska mi je isto tu negdje. Vjerujem da će i nama u građevinskom sektoru u narednim godinama zasjati sunce.

Jedina nervoza može biti kod onih koji se ne će uspjeti prekrcati.

Danas, uglavnom dosadno.

neće uvijek biti ovako.

G. MEGIDO1,

ak nije problem,
dajte molim Vas ponovno napišite,
dionica je rasla nakon vašeg posta…

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0


Prije zatvaranja će pokupiti sve do sebe na asku a sutra nova priča. Opet će se staviti na cca 5. mjesto na prodaju…[emo_beztona]

sve što je napisao čovjek je pogodio, a ocijenili ga sa nikakvom ocjenom.

ja mislim da bi nas nekoliko moglo kupiti ovih nekoliko naloga prije i taj veliki da nas više ne žulja za oči [emo_smijeh][emo_smijeh]

Presušili komentari. Društvo, što se dešava s vama? Pozdrav svim forumašima sa INGRE. Pozz i modiju.

neće uvijek biti ovako.

Pozdrav I tebi sinko..neznan sta ti trebaju uopce ti silni pozdravi…a pogotovo ingr u ovakvom stanju..

A BALVANA!!! :) :) :)


Pozdrav I tebi sinko..neznan sta ti trebaju uopce ti silni pozdravi…a pogotovo ingr u ovakvom stanju..
Mnogi bi bili sretni da su u stanju u kojem je Ingra. Pozdravi su stvar kulture i ljudskosti koju nastojim održati u ovoj beskrupuloznoj raboti.

neće uvijek biti ovako.

Ohoo, ovaj se ne šali. On bi izgleda stvarno prodao 40T kom. Prilika za kupce na asku ali možda mu dosadi pa lupi i po bidu. Bumo vidli što bi on s tim.

neće uvijek biti ovako.

New Report

Close